ENKV IV etapp 2021 Linnamäel

Aeg
28/08/2021
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
EMV etapp: 50cc, Pitbike MX, MX Naised
ENKV etapp: 65cc, 85cc, ATV Lapsed/Jun, Quad 100
Pitbike Cup: Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun
Korraldaja karikale: 50Mini

Võistlusalasse sisenedes tuleb ette näidata vaktsineerimispass, COVID-19 läbipõdemise tõend või negatiivne (PCR)testi tulemus. Nende puudumisel saab teostada kohapeal kiirtesti – 10€/in. Kontrollimisele kuuluvad kõik isikud alates 18.eluaastast! Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

Publik pääseb alasse ainult vaktsineerimispassi, COVID-19 läbipõdemise tõendi või negatiivse (PCR)testi tulemuse esitamisel (koos isikut tõendava dokumendiga)!

Testimispunkt on 28.08. avatud võistlejatele ja mehhaanikutele: 07:45-10:30

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 941 Kaisa Pilv KTM Pilv Racing Team EST
50cc 88 Erki Raudnagel GasGas AMB Racing Team EST
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 44 Christer-Joosep Merilai KTM RedMoto Racing EST
50cc 37 Henri Maansoo Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 255 Roger Ruubel Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
50cc 207 Mick Mõttus Husqvarna RXT Motoklubi EST
50cc 16 Martin Põder GasGas Tihemetsa MK EST
50cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
50Mini 8 Karl Hünerson KTM LL Racing EST
50Mini 646 Karl Sander KTM RedMoto Racing EST
50Mini 46 Sten Mattias Topolev Pitpro EST
50Mini 449 Raido Vaikmäe Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50Mini 37 Henri Maansoo Yamaha SK Yamaha Keskus EST
50Mini 25 jesper jakk Husqvarna Kose AMK EST
50Mini 182 Romet Laur KTM RedMoto Racing EST
50Mini 155 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50Mini 15 Rasmus Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50Mini 133 Dravis Märdimäe Cobra Motoklubi Sinilind EST
50Mini 123 Ron Tiisler Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 53 Kris Kevin küttim KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 50 Sthella Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 13 Janari Tusis KTM Türi Auto-Motoklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 520 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 26 joosep jakk KTM Kose AMK EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 177 KARL ILVES GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
ATV Jun 999 Patrick Palojärv Apex EST
ATV Jun 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 20 Oliver Toming Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
MX Naised 938 Mairi Vann Honda EST
MX Naised 79 Martha Koort KTM Almaca Motosport EST
MX Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 321 Kaija-Liisa Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX Naised 234 Riin Mäesalu Honda MotoWorks RT EST
MX Naised 205 Juta Saan Honda Kagu Motoklubi EST
MX Naised 142 Carita Lomp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike 88 Semi 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 66 Lauri Topolev PitsterPro EST
Pitbike 88 Semi 46 Sten Mattias Topolev Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 38 Henry Küper YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 625 Oliver Kalle YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 46 Sten Mattias Topolev Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 229 Ralf Kahu Muu/Other Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 11 Samuel Kristen Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 97 Aigar Üts Muu/Other RXT Motoklubi EST
Pitbike MX 95 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto EST
Pitbike MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 9 Jüri Juuram Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 54 Oliver Vippul Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 404 Robin Kahu PitsterPro Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 17 Kaiser Kopti Bucci Moto EST
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro EST
Pitbike MX 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Quad 100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Quad 100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Quad 100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.