ENKV IV etapp + Pitbike EMV II etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
10/06/2018
Kogu päev

Asukoht
Jaanikese motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV: 50PW/Mini,50cc,65cc,85cc,125cc,QKids,Q100/Q200
EMV: Pitbike Open

Jaanikese rada alates 06.06 kuni vôistlusteni treeninguteks suletud.

NB! Palume kõigil võistlustel osalejatel täita lühike ennast tutvustav ankeet. Ankeedi leiate lingilt: https://goo.gl/forms/6wIhl0ARq0sWo0652 Nii saame osalejaid võistlustel paremini tutvustada. Laekunud vastused leiate siit.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 99 Lybov Leontyeva Yamaha Narva Motoklub RUS
125cc 751 JURI VINOGRADOV Yamaha Narva Motoklub EST
125cc 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
125cc 707 Genry Arras Yamaha LAT
125cc 615 Rudolfs Aumeistars Yamaha LAT
125cc 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
125cc 484 Sampo Rainio KTM Tihemetsa Motoklubi FIN
125cc 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
125cc 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
50cc 75 Toms Dankerts KTM LAT
50cc 738 Arturs Vinters KTM EST
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 33 Sebasian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 322 Kaur Jesper Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 122 Henrik Soots Polini EST
50cc 12 Ramon Kukkur KTM RedMoto Racing EST
50cc 12 Klimentii Kargin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 91 Tristan Tuvikene Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman Yamaha Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 8 mait metsanurm Honda EST
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv Yamaha EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM EST
50cc PW/Mini 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc PW/Mini 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 33 Sebasian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 11 Braien Kaur KTM EST
50cc PW/Mini 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 91 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 787 Iaroslav Kravchenko KTM RUS
65cc 778 Arsenii Kravchenko KTM RUS
65cc 749 Ivan Dubatovkin Husqvarna LAT
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 7 valters grube Husqvarna LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 28 Patriks Igals Husqvarna LAT
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 721 Ēriks Caunišs Husqvarna LAT
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 600 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna EST
85cc 43 Rommi Semenov KTM EST
85cc 426 Mart Saluste Kawasaki RedMoto Racing EST
85cc 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Pitbike Open 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto EST
Pitbike Open 44 Arno Vegis Pitpro LAT
Pitbike Open 42 Edgars Upītis Bucci Moto LAT
Pitbike Open 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 343 Renārs Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike Open 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike Open 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
Pitbike Open 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 17 Andren Kaju Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 155 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 105 Sasha Võsa Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 1 Heido Havam Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q200 37 Aleks Sale Yamaha EST
Q200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.