ENKV IV etapp Haanjas

Map Unavailable

Aeg
22/08/2020
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kliki pildil, et näha kaarti suuremana!

Juhend

Masinaklassid
EMV etapp: Pitbike MX
ENKV etapp: 50cc, 65cc, 85cc
Korraldaja karikale: 50PW/Mini, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 777 Karl Enriko talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 50 Märten Hünerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp KTM Sõmerpalu MK EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 26 Eva-Lotta Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50cc 220 Germo Soots KTM EST
50cc 122 Alar Johanson Husqvarna VKJ Racing EST
50cc 11 Karl Mark kristman Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50PW/Mini 595 Dominic Toomsalu Husqvarna EST
50PW/Mini 40 Mikk Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
50PW/Mini 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 15 Rasmus Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 123 Ron Tiisler KTM Sõmerpalu MK EST
50PW/Mini 111 Aron Saarme Yamaha Sõmerpalu MK EST
50PW/Mini 10 Stever Pihu KTM Sõmerpalu MK EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 393 Mattias Pärnaku KTM Valga MK EST
65cc 365 Markus Raba Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 338 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 78 Karl Talinurm KTM EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 398 Ranek Väin Husqvarna Valga MK EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 7 Aimar Peterson Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 39 Erki Koltsin Apollo EST
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Pitbike Semi88 97 Aigar Üts Muu/Other EST
Pitbike Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi88 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 83 lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike Semi88 79 Evert Kangur Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 37 Rasmus Räbbin YCF EST
Pitbike Semi88 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 70 Kristelle Tasane Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 625 Oliver Kalle YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 12 Henri Grünberg Bucci Moto EST
Kommentaarium on suletud.