ENKV IV ja Pitbike EMV II etapp

Laen kaarti....

Aeg
21/07/2019
Kogu päev

Asukoht
Kihli motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV IV etapp: 50 PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc
ENKV II etapp: ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Q100
EMV III etapp: 50cc
EMV II etapp: Pitbike Open
Kohalik karikas: Pitbike 88 Semi

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 91 Jose Vainio Husqvarna Freetime Racing FIN
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 517 Sebastian Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM EST
50cc 5 Rasmus Vettik KTM EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM EST
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 189 Elias Villanen KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 852 Raiten-Marten LIindre Apex EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 515 Steve Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 40 Mikk Saar Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 32 Kristofer Valk Husqvarna EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 861 Martin Meltsas KTM FIN
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 376 VALDIS MARKINS Husqvarna LAT
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Kaspar Ehasalu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 133 Robin Vettik KTM EST
65cc 12 Ramon Kukkur KTM KTL Racing klubi EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 25 Karl-Kustav Terras KTM Äksi39Team EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 116 Oliver Parviste Honda EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 258 Karl-Marcus Lindre E-ton EST
ATV Lapsed Jun 22 Eric Tõnissoo Can-Am Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 57 Tanel Turro Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike 54 Oliver Vippul Pitpro EST
Pitbike 52 Siim Tanmiste Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 37 Joonas Reimann Bucci Moto EST
Pitbike 34 Stenver Salu ATM EST
Pitbike 33 Olavi Villo Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike Semi 88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi 88 83 lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Semi 88 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike Semi 88 625 Oliver Kalle Apollo EST
Pitbike Semi 88 585 Andi Sõmmer Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 229 Ralf Kahu Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 165 Keret Kippari YCF EST
Pitbike Semi 88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 11 Robin Paarman YCF EST
Q100 252 Gert-Daniel Ilm Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
Kommentaarium on suletud.