Home Events Motokross Pikametsa ENKV 9.etapp

Pikametsa ENKV 9.etapp

Võistlusjuhend ja ajakava: ENKV_IX_etapp_Pikametsa_2023-3

Võistlusklassid: 50PW, 50Mini, 50cc, 65cc, 65 Jun, 85cc, 85 Jun, Pitbike MX, Pitbike MX Jun, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Motohobi ATV Hiinakas, MX Naised, MX Hobi
EMV: Pitbike MX
EKV: 50cc, 65cc, 85cc, Pitbike MX Jun, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, MX Naised
Korraldaja karikale: 50PW, 50Mini, 65 Jun, 85 Jun, MX Hobi, Motohobi ATV Hiinakas, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna LL Racing EST
50cc 941 Kaisa Pilv KTM Pilv Racing Team EST
50cc 91 Jan Andero Ärm GasGas Kohila Motospordi Klubi EST
50cc 900 Ralf Vanatoa KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 89 Johann Bergmann Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 72 Birgita Reintam Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 64 Simon Asi KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 56 Richard Toome KTM RedMoto Racing EST
50cc 555 Rico Karu Husqvarna Motoextreme EST
50cc 529 Samuel Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
50cc 5 Robin Giske Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc 315 Herman Tamme KTM KTL Racing klubi EST
50cc 255 Roger RUUBEL GasGas RedMoto Racing EST
50cc 229 Jaan Aron Vahter KTM RedMoto Racing EST
50cc 22 Juss Joosep Abram KTM Kiilimoto EST
50cc 218 Sebastian Ojassalu KTM Kiilimoto EST
50cc 208 Rudi Koppel KTM Ida-Saare Motoklubi EST
50cc 201 Johan Põldoja KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 20 Roland Kangur Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
50cc 156 Stein Kiik Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc 15 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 123 Ron Tiisler GasGas Kagu Motoklubi EST
50cc 101 Lars Jaar Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 10 Erik Okermann Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50Mini 999 Reian David Kosemets Husqvarna Carma Motoklubi EST
50Mini 95 Tairon Muttik Husqvarna Mägi Racing EST
50Mini 720 Marten Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50Mini 70 Kristiina Reintam Husqvarna RedMoto Racing EST
50Mini 66 Marten Sonn Husqvarna EST
50Mini 17 Kregor Raal Husqvarna Sõmeru Racing EST
50Mini 17 Stevin Karakatš Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
50Mini 102 Magnus Pilv Husqvarna EST
50Mini 10 Otto Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
50PW 941 Devon Pilv Yamaha Pilv Racing Team EST
50PW 858 Kevin Kesa Yamaha KTL Racing klubi EST
50PW 811 Hans Lender Yamaha EST
50PW 525 Jaagup Toom Husqvarna Äksi39Team EST
50PW 5 Sebastian Sillamaa Yamaha EST
50PW 200 Lui Kolts Yamaha EST
65 Jun 822 Karl-Joosep Pajumaa KTM KTL Racing klubi EST
65 Jun 711 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65 Jun 688 Erki Raudnagel GasGas MTÜ SEK EST
65 Jun 661 Martin-Markus Ansi GasGas KTL Racing klubi EST
65 Jun 640 Mattias Asi Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65 Jun 632 Kristofer Valk GasGas Sõmeru Racing EST
65 Jun 59 Marcus Triisa GasGas RedMoto Racing EST
65 Jun 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
65 Jun 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65 Jun 25 Claus-Alfred Roots KTM KTL Racing klubi EST
65 Jun 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
65 Jun 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
65 Jun 2 Andre Sarri Yamaha EST
65 Jun 16 Martin Põder GasGas Pärnu Motoclub EST
65 Jun 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
65cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 600 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 595 Dominic Toomsalu Husqvarna Mägi Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna KTL Racing klubi EST
65cc 333 romet Sootalu KTM Toila Automoto Klubi EST
65cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
85 Jun 775 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
85 Jun 730 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
85 Jun 720 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
85 Jun 701 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
85 Jun 69 Kevin-Marcus Kruusandi GasGas Motoextreme EST
85 Jun 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
85 Jun 66 Mattias Tamekant KTM EST
85 Jun 608 Sebastian Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
85 Jun 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
85 Jun 53 Kris-Kevin Küttim GasGas Hiiumaa Motoharidus EST
85 Jun 523 Simeon Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
85 Jun 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
85 Jun 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
85 Jun 331 Sebastian Klooren GasGas Sõmerpalu MK EST
85 Jun 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
85 Jun 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
85 Jun 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85 Jun 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 59 Vadim Soloviev KTM Narva SK Energia EST
85cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 252 Joosep Toom Husqvarna Äksi39Team EST
ATV Lapsed 9 Aleks Luks Cobra Äksi39Team EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Kawasaki LAT
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 14 Dominic Hünev Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 12 Lars Landmann Kawasaki Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed Jun 888 Miks Gabranovs Apex LAT
ATV Lapsed Jun 4 Kren Astok Apex RedMoto Racing EST
ATV Lapsed Jun 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 18 Egert Juhaste Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 114 Marko Ronis Cobra LAT
ATV Lapsed Jun 10 Heinar Küla Apex Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 71 Romiver Prikko Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 66 Jarek Peipsi Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 57 Rocco Kübarsepp Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 414 Tarvi Tiidussalu Muu/Other EST
MX Hobi 958 Oliver Põdra GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Hobi 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX Hobi 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 731 Aksel Porroson KTM MTÜ SEK EST
MX Hobi 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 59 Kaupo Pakkas Fantic Sõmeru Racing EST
MX Hobi 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 50 Claudius Roosma Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX Hobi 313 Janar Sädeme Kawasaki EST
MX Hobi 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX Hobi 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 13 Raul Orumaa Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX Naised 95 Elizaveta Tehnikova GasGas Äksi39Team EST
MX Naised 79 Martha Koort Husqvarna AMB Racing Team EST
MX Naised 78 Elisabeth-Mary Vainrauh Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Naised 686 KEITY KUUS GasGas Kagu Motoklubi EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Naised 56 Greta Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan Yamaha Kagu Motoklubi EST
Pitbike 88 Semi 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 65 Kaimo Maasing Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi 606 Priit Lepik Bucci Moto Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 48 Risto Bristol YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 41 Oliver Mõttus YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 961 Mairo Usin Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 77 Markus Mettus Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 71 Deiro Pill YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 7 Eleanora Maiste Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 58 Rasmus Konrad Bristol Muu/Other Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 44 Ristjan Kütt Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 373 Emma Kõvamaa Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 28 Janari Viidik Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 20 Reijo Viidik Pitpro EST
Pitbike 88 Semi Jun 119 Stenely Karakatš YCF Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Toila Automoto Klubi EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Kohila Motospordi Klubi EST
Pitbike MX 6 Matis Heinpõld Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX 45 Keiro Usin Pitpro EST
Pitbike MX 33 Olavi Villo Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX 1 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX Jun 64 Kevon Maasing YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX Jun 38 Henry Küper Pitpro EST
Pitbike MX Jun 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX Jun 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST

The event is finished.

Kuupäev

Sep 24 2023
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Pikametsa krossirada
Kategooria
QR Code