ENKV ja BucciMoto Cup I etapp

Laen kaarti....

Aeg
21/04/2019
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, Pitbike A, Pitbike B, Pitbike 35+, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi juunior (kuni 14 aastased, k.a.)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 933 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi MK EST
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 91 Jose Vainio Husqvarna Freetime Racing FIN
50cc 777 Aaron Dmitriev KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 724 Jazeps Kubulins Husqvarna LAT
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 639 Roomet Mosov KTM Äksi MK EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 21 Kristofer Koppel KTM EST
50cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
50cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 189 Elias Villanen KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 130 Henry Järv KTM Äksi MK EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 110 Greg Laguta KTM LAT
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 24 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 24 Kenneth Simulask Husqvarna EST
50cc PW/Mini 210 Meribel Kask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
65cc 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha EST
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi MK EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 758 MAX Ulianov KTM RUS
85cc 727 Mark Peterson KTM U56 MC EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 712 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 523 Veeti Hakala-Rahko KTM FIN
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
Pitbike 35+ 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 74 Gints Markovs Pitpro LAT
Pitbike 35+ 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 35+ 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 101 Veiko Laas Pitpro EST
Pitbike 88 Semi 97 Aigar Üts Apollo Kagu Motoklubi EST
Pitbike 88 Semi 97 Aigar Üts Apollo Kagu Motoklubi EST
Pitbike 88 Semi 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu MK EST
Pitbike 88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 88 Semi 7 Aimar Peterson Apollo EST
Pitbike 88 Semi 69 Vitali Kangur Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 585 Andi Sõmmer Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 51 Kaido Raud YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 5 Martin Semkiv Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 404 Robin Kahu PitsterPro EST
Pitbike 88 Semi 33 Oliver Kalle Apollo EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 20 Meelis Heinpõld Pitpro EST
Pitbike 88 Semi 15 Toomas Raba YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 13 Tarmo Raba Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike 88 Semi juunior 666 Raul Pinsel Apollo EST
Pitbike 88 Semi juunior 66 Pärtel Kiisküla Apollo EST
Pitbike 88 Semi juunior 42 Mikk Pinsel Apollo EST
Pitbike 88 Semi juunior 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 24 Gregor Varis Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 229 Ralf Kahu Apollo EST
Pitbike 88 Semi juunior 12 Henri Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 99 Carol Adamson Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 96 Reinis Felders Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 37 Joonas Reimann Bucci Moto EST
Pitbike MX A/B 351 Marko Tenno Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike MX A/B 338 Henri Luik Bucci Moto EST
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike MX A/B 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 194 Jānis Ozoliņš Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 18 Robin Paarman YCF EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 105 Sasha Võsa Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.