ENKV ja BucciMoto Cup II etapp

Kaart pole saadaval

Aeg
11/05/2019
Kogu päev

Asukoht
Abi krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, Pitbike A, Pitbike B, Pitbike 35+, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi juunior (kuni 14 aastased, k.a.)

Abi krossiraja koordinaadid: B:57.720962, L:27.077264.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 933 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi MK EST
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 639 Roomet Mosov KTM Äksi MK EST
50cc 602 Aston Allaa Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 28 Mark Gregor Ladev Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 130 Henry Järv KTM Äksi MK EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 637 Jan-Martem Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna EST
65cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi MK EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 130 Ivan Kliushkin KTM RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 712 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 688 Александр Тарасов Husqvarna Äksi MK RUS
85cc 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
85cc 43 Grigory Lozinsky KTM RUS
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
Pitbike 35+ 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 15 toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 13 Tarmo Raba Pitpro Abja tehnikaring EST
Pitbike 35+ 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 88 Semi 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike 88 Semi 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 83 lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 88 Semi 63 Alex Mathias Vilberg Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 585 Andi Sõmmer Pitpro Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 5 Martin Semkiv Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 404 Robin Kahu PitsterPro Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 20 Meelis Heinpõld Pitpro EST
Pitbike 88 Semi 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike 88 Semi juunior 666 Raul Pinsel Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi juunior 625 Oliver Kalle Apollo EST
Pitbike 88 Semi juunior 42 Mikk Pinsel Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi juunior 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 24 Gregor Varis Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 229 Ralf Kahu Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi juunior 12 Henri Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi juunior 11 Robin Paarman YCF EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 7 Aimar Peterson Pitpro Abja tehnikaring EST
Pitbike MX A/B 60 Edi-johannes Mehu ATM Abja tehnikaring EST
Pitbike MX A/B 54 Oliver Vippul Pitpro EST
Pitbike MX A/B 37 Joonas Reimann Bucci Moto EST
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike MX A/B 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 105 Sasha Võsa Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.