ENKV V + Pitbike EMV III + Äksi Cup II etapp

Laen kaarti....

Aeg
04/08/2019
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, ATV Lapsed, ATV lapsed jun, Q100
EMV: Pitbike Open
Äksi CUP: 50PW/Mini, 50cc, 65cc,85cc, ATV Lapsed, ATV lapsed jun, Q100, ATV Hiinakas, Q Open, Pitbike Open, Pitbike Semi 88, MX Open, Isad.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 926 Sebastian KÖSTER Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 777 Aaron Dmitriev KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 7 Kris-Marten Nupp Honda EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 639 Roomet Mosov KTM Äksi39Team EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 48 Robin Rikanson KTM Saku MK EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 26 Eva - Lotta Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 11 Braien Kaur KTM Motohai EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 40 Mikk Saar Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 30 Tristan Tuvikene Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 27 Evar Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 2 Erki Raudnagel YCF EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM EST
50cc PW/Mini 15 Rasmus Mark Yamaha Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 100 Petter Soomets Yamaha Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi39Team EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Kaspar Ehasalu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 12 Ramon Kukkur KTM KTL Racing klubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
85cc 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
85cc 43 Gregory Lozinskiy KTM RUS
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
ATV Hiinakas 7 Rinaldo Naumov Muu/Other EST
ATV Hiinakas 39 Steven Eres Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Hiinakas 17 Martin Helemäe Muu/Other Tartu Motokrossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 116 Oliver Parviste Honda EST
Isad 7 Kristjan Nupp KTM EST
Isad 67 Janek Teder KTM EST
Isad 592 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Isad 44 martin kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
Isad 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Isad 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Isad 12 Martin Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
Isad 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Isad 03 Tenny Tuvikene Kawasaki Tartu Enduro Klubi EST
MX Open 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi39Team EST
MX Open 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
Pitbike 924 Poder Taavi Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 105 Sasha Võsa Bucci Moto EST
Pitbike 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike Semi 88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi 88 585 Andi Sõmmer Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 404 Robin Kahu PitsterPro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 229 Ralf Kahu Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 165 Keret Kippari YCF EST
Pitbike Semi 88 11 Robin Paarman YCF EST
Quad Open 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 2 marek abras Honda Motoklubi Sinilind EST
Quad Open 16 Eduard Kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Open 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.