ENKV VI + BucciMoto Cup III etapp

Laen kaarti....

Aeg
11/08/2019
Kogu päev

Asukoht
Kuimetsa krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc
BucciMoto Cup: Pitbike A+B, Pitbike 35+, Pitbike Semi 88, Pitbike Semi 88 Juunior

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 517 Sebastian Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 177 Makar Komaedov KTM RUS
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 27 Erki Raudnagel YCF EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi MK EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 376 VALDIS MARKINS Husqvarna LAT
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi MK EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 43 Gregory Lozinskiy KTM RUS
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 96 Margus Oks Bucci Moto EST
Pitbike 35+ 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 35+ 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 13 Tarmo Raba Pitpro Abja tehnikaring EST
Pitbike 35+ 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike Semi 88 97 Aigar Üts Apollo EST
Pitbike Semi 88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi 88 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Semi 88 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 666 Raul Pinsel Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 63 Alex Mathias Vilberg Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 625 Oliver Kalle Apollo EST
Pitbike Semi 88 585 Andi Sõmmer Pitpro Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 42 Mikk Pinsel Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 404 Robin Kahu PitsterPro Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 31 Kristel Raba YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 Junior 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike Semi 88 Junior 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 Junior 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 Junior 24 Gregor Varis Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 Junior 229 Ralf Kahu Apollo Abja tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 Junior 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 Junior 11 Robin Paarman YCF EST
Kommentaarium on suletud.