ENKV VI etapp ja Äksi Cup III etapp 2021

Aeg
19/09/2021
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
ENKV etapp: 50cc, 65cc, 85cc, ATV Lapsed/Jun, Quad100
Pitbike Cup: Pitbike MX, Pitbike 35+, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun
Äksi Cup: 50PW, 50Mini, ATV Hiinakad, MX Open, Isad + kõik eelmainitud klassid

Võistlusalasse sisenedes tuleb ette näidata vaktsineerimispass, COVID-19 läbipõdemise tõend või negatiivne (PCR)testi tulemus. Nende puudumisel saab teostada kohapeal kiirtesti – 10€/in. Kontrollimisele kuuluvad kõik isikud alates 18.eluaastast! Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

Publik pääseb alasse ainult vaktsineerimispassi, COVID-19 läbipõdemise tõendi või negatiivse (PCR)testi tulemuse esitamisel (koos isikut tõendava dokumendiga)!

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 941 Kaisa Pilv KTM Pilv Racing Team EST
50cc 88 Erki Raudnagel GasGas AMB Racing Team EST
50cc 848 Daniel Tymofiichuk GasGas Äksi39Team EST
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 75 Edvards Jēkabsons KTM LAT
50cc 710 Hans Jakob Tasa Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 71 Patriks Cirulis Husqvarna LAT
50cc 70 Karl Liivamäe KTM EST
50cc 7 Tarvo Kruup KTM EST
50cc 68 Georg Hendrik Danil KTM LL Racing EST
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 59 Marcus Triisa KTM RedMoto Racing EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 51 Martins Cirulis Husqvarna LAT
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 43 Oskar Susi KTM KTL Racing klubi EST
50cc 390 MEIRON KANN KTM Äksi39Team EST
50cc 37 Henri Maansoo Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 33 Simon Mogom KTM Äksi39Team EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Ricards Jurcenko KTM LAT
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 30 Dāvis Smarods KTM LAT
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 255 Roger Ruubel Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
50cc 22 Regor Sebastian Peterson KTM Abja Tehnikaring EST
50cc 207 Mick Mõttus Husqvarna RXT Motoklubi EST
50cc 16 Martin Põder GasGas Tihemetsa MK EST
50cc 14 TOMASS TILANS Cobra LAT
50cc 122 Alar Johanson Husqvarna VKJ Racing EST
50cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
50Mini 8 Karl Hünerson KTM LL Racing EST
50Mini 787 Lars Hertman Timmermann Husqvarna Äksi39Team EST
50Mini 646 Karl Sander KTM RedMoto Racing EST
50Mini 470 Lukas Arras KTM Kagu Motoklubi EST
50Mini 449 Raido Vaikmäe Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50Mini 333 Valters Jurcenko Husqvarna EST
50Mini 155 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50Mini 15 Rasmus Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50Mini 123 Ron Tiisler Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50Mini 10 Harri Oja KTM Pärnu Motoclub EST
50PW 94 Martten Prosovits KTM KTL Racing klubi EST
50PW 812 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
50PW 812 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
50PW 61 Rudi Koppel Yamaha Ida-Saare Motoklubi EST
50PW 507 Brait Arumägi Yamaha EST
50PW 5 Janelle Nõmmik Yamaha EST
50PW 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW 15 Stevin Karakatš Yamaha EST
50PW 1 Damir Žužlov Yamaha Äksi39Team EST
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 83 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 816 Karl Kalju Lüüs Kawasaki Kagu Motoklubi EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 643 Roberts Brants Husqvarna LAT
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 50 Sthella Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
65cc 45 Oskar Antson KTM LL Racing EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
65cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 11 Karl Mark kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc 101 Karl Sander Aedla KTM EST
65cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
65cc 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 93 Paul Olbrei Husqvarna Äksi39Team EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 778 Marten Gavrilov KTM Äksi39Team EST
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 53 Kris Kevin küttim KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 520 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 39 Rasmus Ebelmann Husqvarna Äksi39Team EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 177 KARL ILVES GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Sven Laht KTM KTL Racing klubi EST
ATV Hiinakad 39 Rocco Kübarsepp Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Hiinakad 27 Raimond Treiman Muu/Other EST
ATV Hiinakad 17 Martin Helemäe Muu/Other Tartu Motokrossiklubi EST
ATV Jun 999 Patrick Palojärv Apex EST
ATV Jun 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Jun 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Jun 26 Denver Jõgisalu Muu/Other EST
ATV Jun 20 Oliver Toming Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex A1M Sport EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 22 Eric Tōnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 14 Dominic Hünev Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Lapsed 111 Christofer Taškin Muu/Other EST
ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
Isad 827 Mart Kiil KTM KTL Racing klubi EST
Isad 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Isad 3 Ardi Oja KTM Pärnu Motoclub EST
Isad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Isad 11 Hannes Hansman KTM KTL Racing klubi EST
Isad 109 Heiki Lootus KTM Motoextreme EST
MX Open 992 Keevin Sokolov Honda EST
MX Open 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open 727 Mark Peterson Honda Valga MK EST
MX Open 575 Jaanus Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 39 AKSEL PÄRTELPOEG GasGas Äksi39Team EST
MX Open 27 Henri Haramaa Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open 18 Sander Kangro KTM KTL Racing klubi EST
MX Open 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
MX Open 139 Karl Kutsar KTM Võrtsjärve Ekstreem Enduro EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 35+ 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Pitbike 88 Semi 83 lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 88 Semi 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 66 Lauri Topolev PitsterPro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 38 Henry Küper YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 625 Oliver Kalle YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 46 Sten Mattias Topolev Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 403 Rasmus Konrad Bristol Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 229 Ralf Kahu Muu/Other EST
Pitbike 88 Semi Jun 10 Sireli Lindma KTM EST
Pitbike 88 Semi Jun 10 Sireli Lindma KTM Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 95 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto EST
Pitbike MX 9 Jüri Juuram Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 54 Oliver Vippul Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 17 Kaiser Kopti Bucci Moto EST
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Quad 100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Quad 100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Quad 100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Quad Open 555 Siim Raidma Yamaha EST
Quad Open 39 Steven Eres Suzuki Äksi39Team EST
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 175 Kardo Saarmann Honda Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.