ENKV VII etapp + Pitbike EMV IV etapp

Laen kaarti....

Aeg
18/08/2019
Kogu päev

Asukoht
Pühajõe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, ATV Lapsed, ATV lapsed jun, Q100
EMV: Pitbike Open
Kohalik arvestus: Pitbike Semi88

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM KTL Racing klubi RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM EST
50cc 517 Sebastian Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 440 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 26 Eva-Lotta Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 177 Makar Komaedov KTM RUS
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 32 Kristofer Valk Husqvarna EST
50cc PW/Mini 27 Evar Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM EST
50cc PW/Mini 15 Rasmus Mark Yamaha Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 88 nikolaj tserkasov Kawasaki EST
85cc 8 Karl Hunt KTM EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 22 Hugo Nork KTM EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 50 Marcus Küttis Cobra Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 22 Eric Tõnissoo Can-Am Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike Semi 88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi 88 83 lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Semi 88 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike Semi 88 625 Oliver Kalle Apollo EST
Pitbike Semi 88 585 Andi Sõmmer Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 88 45 Lauri Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 24 Gregor Varis Pitpro EST
Pitbike Semi 88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 11 Robin Paarman YCF EST
Q100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.