Home Events Motokross Linnamäe ENKV VI etapp

Linnamäe ENKV VI etapp

Võistlusjuhend ja ajakava: ENKV_VI_etapp_Linnamäe_2023-3

Võistlusklassid:50PW, 50Mini, 50cc, 65cc, 65 Jun, 85cc, 85 Jun, Pitbike MX, Pitbike MX Jun, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun, ATV Lapsed Jun, ATV Lapsed, Motohobi ATV Hiinakas, Q100, Q Jun, MX Naised, MX Open
EMV: Pitbike MX
EKV: 50cc, 65cc, 85cc, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Q100, Q Jun, MX Naised
Korraldaja karikale: 50PW, 50Mini, 65 Jun, 85 Jun, Motohobi ATV Hiinakas, Pitbike MX Jun, MX Open

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna LL Racing EST
50cc 941 Kaisa Pilv KTM Pilv Racing Team EST
50cc 91 Jan Andero Ärm GasGas Kohila Motospordi Klubi EST
50cc 900 Ralf Vanatoa KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 89 Johann Bergmann Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 813 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 722 Kerret Sleng KTM Kose AMK EST
50cc 72 Birgita Reintam Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 69 Keron Peebo Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc 56 Richard Toome KTM RedMoto Racing EST
50cc 555 Rico karu Husqvarna Motoextreme EST
50cc 529 Samuel Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
50cc 525 Jaagup Toom Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 5 Robin Giske Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc 48 Harri Oja KTM EST
50cc 45 Ruudi Kandelin Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 315 Herman Tamme KTM KTL Racing klubi EST
50cc 255 Roger RUUBEL GasGas RedMoto Racing EST
50cc 229 Jaan Aron Vahter KTM RedMoto Racing EST
50cc 22 Juss Joosep Abram KTM Kiilimoto EST
50cc 208 Rudi Koppel KTM Ida-Saare Motoklubi EST
50cc 201 Johan Põldoja KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 20 Roland Kangur Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
50cc 156 Stein Kiik Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc 15 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 123 Ron Tiisler GasGas Kagu Motoklubi EST
50cc 101 Lars Jaar Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 10 Erik Okermann Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50Mini 999 Reian David Kosemets Husqvarna Carma Motoklubi EST
50Mini 95 Tairon Muttik Husqvarna Mägi Racing EST
50Mini 89 Ruudi Pärn KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50Mini 720 Marten Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50Mini 70 Kristiina Reintam Husqvarna RedMoto Racing EST
50Mini 69 Moris Justus KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50Mini 318 Markus Toomela KTM Paikuse Motoklubi EST
50Mini 29 Robin Vahter KTM RedMoto Racing EST
50Mini 218 Sebastian Ojassalu KTM Kiilimoto EST
50Mini 17 Kregor Raal Husqvarna Sõmeru Racing EST
50Mini 17 Stevin Karakatš Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
50Mini 121 Daniel Sõrmus KTM Adventures.ee EST
50Mini 10 Otto Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
50PW 999 Reian David Kosemets Yamaha EST
50PW 941 Devon Pilv Yamaha Pilv Racing Team EST
50PW 811 Hans Lender Yamaha EST
65 Jun 999 Raimond Kapp Yamaha EST
65 Jun 812 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
65 Jun 797 Jēkabs Gailis GasGas LAT
65 Jun 711 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65 Jun 688 Erki Raudnagel GasGas MTÜ SEK EST
65 Jun 661 Martin-Markus Ansi GasGas KTL Racing klubi EST
65 Jun 59 Marcus Triisa GasGas RedMoto Racing EST
65 Jun 519 Andreas Kala Husqvarna EST
65 Jun 449 Raido Vaikmäe Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65 Jun 38 Raimond Treiman KTM EST
65 Jun 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
65 Jun 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
65 Jun 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65 Jun 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
65 Jun 16 Martin Põder GasGas Pärnu Motoclub EST
65 Jun 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
65cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 655 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 608 Sebastian Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna KTL Racing klubi EST
65cc 38 Raimond Treiman KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 333 Romet Sootalu KTM Toila Automoto Klubi EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
85 Jun 99 Kristjan-Erich Luhaäär GasGas Pärnu Motoclub EST
85 Jun 775 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
85 Jun 701 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
85 Jun 69 Kevin-Marcus Kruusandi GasGas Motoextreme EST
85 Jun 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
85 Jun 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
85 Jun 53 Kris-Kevin Küttim GasGas Hiiumaa Motoharidus EST
85 Jun 523 Simeon Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
85 Jun 50 Sthella Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
85 Jun 444 Krevor Marcel Nômme KTM KTL Racing klubi EST
85 Jun 339 Bruno Mägi KTM AMB Racing Team EST
85 Jun 331 Sebastian Klooren GasGas Sõmerpalu MK EST
85 Jun 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
85 Jun 110 Romy Järvelaht TM LL Racing EST
85 Jun 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 638 Jan Marten Jõesaar Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 59 Vadim Soloviev KTM Narva SK Energia EST
85cc 59 Vadim Soloviev KTM Narva SK Energia EST
85cc 512 Paul Raid GasGas Sõmerpalu MK EST
85cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Kawasaki LAT
ATV Lapsed 6 Gerret Ruus Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 14 Dominic Hünev Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 13 Eliise Luts Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 121 Artūrs Upitis Apex LAT
ATV Lapsed 12 Lars Landmann Kawasaki Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed Jun 888 Miks Gabrānovs Apex LAT
ATV Lapsed Jun 707 Martten Sädemets Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 7 Sten Erik Männik Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 5 Arti Luts Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 4 Kren Astok Apex RedMoto Racing EST
ATV Lapsed Jun 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 18 Egert Juhaste Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 10 Heinar Küla Apex Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 71 Romiver Prikko Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 66 Jarek Peipsi Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 570 Ranet Pütt Muu/Other EST
Motohobi ATV Hiinakas 57 Rocco Kübarsepp Muu/Other Äksi39Team EST
Motohobi ATV Hiinakas 414 Tarvi Tiidussalu Muu/Other EST
MX Naised 95 Elizaveta Tehnikova GasGas Äksi39Team EST
MX Naised 686 KEITY KUUS GasGas Kagu Motoklubi EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Naised 638 Rita-Liisa Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Naised 56 Greta Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 39 Enelin Hermann KTM Äksi39Team EST
MX Naised 24 Anna-Loviise Viet KTM Pärnu Motoclub EST
MX Naised 205 Juta Saan Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX Open 784 Kaspar Uibu KTM AMB Racing Team EST
MX Open 777 Mikk Allika Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Open 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open 717 Kevin Kill KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 609 Enari Epro GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX Open 46 Henri Möll Fantic KTL Racing klubi EST
MX Open 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 241 Aleksei Gribkov KTM EST
MX Open 209 Kelvin-Kristen Külv KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Open 209 Kelvin-Kristen Külv KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Open 209 Kelvin-Kristen Külv KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Open 185 Ilmar Jakobson GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 127 Miko Trahv Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
Pitbike 88 Semi 924 Taavi Põder Muu/Other Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 88 Semi 665 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 65 Kaimo Maasing Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi 625 Oliver Kalle Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi 606 Priit Lepik Bucci Moto Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 48 Risto Bristol YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 41 Oliver Mõttus YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 961 Mairo Usin Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 77 Markus Mettus Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 71 Deiro Pill Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 7 Eleanora Maiste Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 64 Kevon Maasing YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 58 Rasmus Konrad Bristol Muu/Other Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 44 Ristjan Kütt Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 373 Emma Kõvamaa Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 311 Kyle Pakkonen YCF EST
Pitbike 88 Semi Jun 29 Janari Viidik Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 120 Romet Remlik YCF EST
Pitbike 88 Semi Jun 119 Stenely Karakatš YCF Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 117 Kevin Jürisoo Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike 88 Semi Jun 102 Aleksander Hüva Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Toila Automoto Klubi EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Kohila Motospordi Klubi EST
Pitbike MX 6 Matis Heinpõld Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX 45 Keiro Usin Pitpro EST
Pitbike MX 33 Olavi Villo Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Muu/Other Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 1 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX Jun 625 Oliver Kalle Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX Jun 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX Jun 18 Mattias Palmiste YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX Jun 17 Kaiser Kopti Bucci Moto Motoextreme EST
Q100 99 Sebastian Pedras Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Q100 90 Oliver Toovis KTM Pühajõe MK EST
Q100 69 Pätrik Ilm KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 56 Kristina Tinni Yamaha Äksi39Team EST
Q100 11 Brent Saul Honda RedMoto Racing EST

The event is finished.

Kuupäev

Aug 27 2023
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Linnamäe krossirada
Unnamed Road, Kurista, 48413, 48413 Jõgeva maakond
Veebileht
http://www.linnamae.ee/
Kategooria
QR Code