ENKV VIII etapp + Pitbike EMV IV etapp

Laen kaarti....

Aeg
02/09/2018
Kogu päev

Asukoht
Pühajõe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc, Q Kids, Q100/ Q200, Pitbike Open,
Võistluse määrang:
ENKV: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc, QKids, Q100/Q200
EMV: Pitbike Open

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 707 Genry Arras Yamaha LAT
50cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 511 Tauri Tiisler KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 30 Ivan Kliushkin KTM RUS
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 21 Andte Sarri Husqvarna EST
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 12 Ramon Kukkur KTM RedMoto Racing EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman Yamaha EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv KTM EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 33 Sebasian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 187 Ramon Visnapuu YCF EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 11 Braien Kaur KTM EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 81 Sören Korbelainen KTM EST
65cc 80 Rasmus Meius Kawasaki Motoklubi Tallinn EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM EST
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
Pitbike Open 99 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 1 Heido Havam Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Q Kids 8 Alice Kivimägi Apollo Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 50 Marcus Küttis Cobra Kagu Motoklubi EST
Q100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.