Suure-Munamäe motokross, TOP200 IV etapp

Map Unavailable

Aeg
23/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Abi motokrossirada

Kategooriad No Categories

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kliki pildil, et näha kaarti suuremana!

Juhend

Masinaklassid
MX Harrastajate TOP200 etapp: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV etapp: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX naised

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX A 733 Kaarel Tilk Husqvarna EST
MX A 7 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX A 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX B 707 Genry Arras Yamaha LAT
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 41 leo laur Minsk Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX B 117 Priit Paltu KTM Sõmerpalu MK EST
MX C 941 siim ihats KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 870 Raido Elbing Yamaha EST
MX C 822 Ainārs Dukulis KTM LAT
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 561 Marten Enok KTM Saku MK EST
MX C 412 Kevin Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX C 371 Markus Enok KTM Saku MK EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX C 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
MX C 218 reiko Burket Husqvarna EST
MX D 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX D 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX D 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 318 Oliver Tooomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX D 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX D 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
MX D 158 Marten Tint Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX E 966 Raigo Onton KTM EST
MX E 884 Erik Ohakas KTM Tihemetsa MK EST
MX E 876 Kenneth Kallasmaa KTM Motoextreme EST
MX E 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX E 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 700 Ranno Vann Yamaha EST
MX E 694 Reiko Rattus Honda EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 584 Reio Raudsepp KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 47 Remi Jušin Husqvarna EST
MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 365 Simo Sarapuu Kawasaki EST
MX E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 3 Nils Võsa Husqvarna EST
MX E 289 Andero Pikk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 22 Priidik Vesi KTM RedMoto Racing EST
MX E 200 Harri Oberg Honda Kagu Motoklubi EST
MX E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 152 Kristjan Jaak Ott Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg Kawasaki EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 135 Rando Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 305 PRIIT LAUR Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 264 Vambola Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Yamaha Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.