HardEST enduro EMV I etapp 2021

Map Unavailable

Aeg
09/05/2021
Kogu päev

Asukoht
Aidu veespordikeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations

Võistluse koht: Aidu sõudekanal, Maidla, Ida-Virumaa

Masinaklassid:
Gold, Silver, Bronze, Trial

Oluline info:
Regisreerimise asukoht: https://goo.gl/maps/R7hTUBGcCqEaXr7T8
Parkla: https://goo.gl/maps/FtoNeZ2z9Hq8VGJB8
NB! Iga võistlejaga tohib kaasas olla 1 mehhaanik ja 1 saatja.
Pealtvaatajad ei ole võistlusalale lubatud!
EMF COVID-19 tingimused: https://msport.ee/2021/04/uuendati-motospordivoistluste-korralduse-eritingimusi-covid-19-ajal/

Tutvu täpsemalt HardEST enduro üldjuhendiga: https://msport.ee/wp-content/uploads/2021/03/Eesti-Hard-Enduro-reeglid-2021.pdf

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Bronze 994 Armin Pilv KTM EST
Bronze 938 Villem Martin Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 929 Kristjan Muuli KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 92 Danel Tolm KTM EST
Bronze 919 Mehis Mikk Beta Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 910 Gert Piire KTM EST
Bronze 909 Ahto Järve Beta Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 888 Aivo Trikk KTM EST
Bronze 855 Taavi Liivet KTM EST
Bronze 818 Margus Ots Husqvarna RedMoto Racing EST
Bronze 811 Joonas Annus Beta EST
Bronze 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
Bronze 809 Ahti Kalde Husqvarna EST
Bronze 80 Virgo Tuul KTM EST
Bronze 737 Kristjan Vaher Husqvarna EST
Bronze 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 723 Jüri Viidik KTM EST
Bronze 717 Kirill Kalinnikov KTM EST
Bronze 701 Viljar Raudauk Sherco EST
Bronze 666 Martin Maiorov GasGas EST
Bronze 642 Margus Tiimann KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 642 Margus Tiimann KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 610 Timo Kals KTM Karksi Racing Team EST
Bronze 541 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Bronze 536 Ralf Kütt KTM Püssi Motoklubi EST
Bronze 512 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Bronze 47 Meelis Tooding KTM EST
Bronze 467 Alfred Rosenberg Husqvarna EST
Bronze 464 Aleksei Melehhin Beta EST
Bronze 45 Siim Raud KTM EST
Bronze 444 Janar Klaus KTM EST
Bronze 421 Siim Pungas KTM EST
Bronze 415 Vilnis Zeiza KTM LAT
Bronze 399 Kert Kits GasGas EST
Bronze 396 Edgars Vilcans Husqvarna LAT
Bronze 395 Rooland Haidla KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 386 Villu Sabre KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 377 Urmas Haab KTM KTL Racing klubi EST
Bronze 370 Martin Nõmmik KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 36 Ralf Kütt KTM Püssi Motoklubi EST
Bronze 355 Karlis Reinfelds Husqvarna LAT
Bronze 343 Jaanek Anderson KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 331 Jaan Palu Husqvarna EST
Bronze 328 Mihkel Sarapson Honda EST
Bronze 315 Edward Rafter Beta Muu/Other
Bronze 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Bronze 314 Markus Hoovi Husqvarna EST
Bronze 311 Tanno Liivet Beta EST
Bronze 31 Andrei Ribakov Husqvarna EST
Bronze 305 Timo Ilves KTM RedMoto Racing EST
Bronze 303 Aleksander Korikov Husqvarna EST
Bronze 300 Karl Kuldkepp Husqvarna Püssi Motoklubi EST
Bronze 3 Sergei Tserkassov Jawa EST
Bronze 277 Allar Alamets Husqvarna EST
Bronze 257 Cheron Lukk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Bronze 254 Rünno Jõeäär KTM EST
Bronze 222 Riho Rannamäe KTM EST
Bronze 22 Priidik Vesi KTM EST
Bronze 22 Markus Lehtjõe Husqvarna EST
Bronze 214 Alo Viielo KTM EST
Bronze 213 Taavi Tahke KTM Motoextreme EST
Bronze 211 Eduard Meresmäe KTM EST
Bronze 185 Janek Suurkütt TM KTL Racing klubi EST
Bronze 177 Agris Biezais KTM LAT
Bronze 172 Jaak Jaakson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Bronze 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Bronze 152 Risto mangmann GasGas EST
Bronze 150 Jüri Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Bronze 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Bronze 112 Vitali Marksoo Beta EST
Bronze 111 Marek Vinkel KTM EST
Bronze 102 Kert Pikanõmme KTM RedMoto Racing EST
Gold 997 Steve Loorits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Gold 992 Tõnu Kallast KTM Paikuse Motoklubi EST
Gold 85 Erik Samoškin Beta Tartu Enduro Klubi EST
Gold 721 Raimond Asu Muu/Other EST
Gold 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Gold 615 Tiit Tomp KTM EST
Gold 606 Sander Luiga Buran Tartu Enduro Klubi EST
Gold 600 Mikk Tigasing KTM EST
Gold 577 Henrik Heikkinen KTM FIN
Gold 56 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Gold 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
Gold 44 Martin Kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Gold 404 Aare Pere KTM EST
Gold 400 Ahti Piirak KTM EST
Gold 4 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Gold 35 Rene Jerbach KTM KTM Racing Estonia EST
Gold 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
Gold 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
Gold 12 Aivars Kukojs Husqvarna EST
Silver 912 kaido somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Silver 88 Indrek Parksepp Beta EST
Silver 869 Andrus Albi KTM Vihur Motosport EST
Silver 860 Peep Troon KTM EST
Silver 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
Silver 750 Janek Tabun KTM EST
Silver 64 Laur Mägi KTM Tartu Enduro Klubi EST
Silver 6 Taisto Loopere Jawa Pärnu Motoclub EST
Silver 555 Andrus Lõõbas Beta EST
Silver 504 Miko Põder KTM EST
Silver 44 Martin Kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Silver 284 Kert Kaljurand Husqvarna EST
Silver 263 Toms Beinerts Husqvarna LAT
Silver 227 Erki Palusoo KTM Tartu Enduro Klubi EST
Silver 199 Ragnar Valdstein Husqvarna RedMoto Racing EST
Silver 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Silver 17 Klaus somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Silver 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Silver 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Silver 126 Rauno Voldek KTM EST
Silver 111 Lauri Junkin Husqvarna EST
Silver 109 Arturs Irbe Husqvarna LAT
Silver -8 Jürgen Jegorov Husqvarna EST
Trial 98 Kristjan Kuill GasGas EST
Trial 9 karl leis GasGas EST
Trial 7 Gunnar Leis Montesa/Honda EST
Trial 35 Rene Jerbach KTM KTM Racing Estonia EST
Trial 33 Otto Truu GasGas EST
Trial 315 Jaanus Ehala Sherco Otepää Motoklubi EST
Trial 112 Maron Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Trial 1 Peeter Lääts Montesa/Honda RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.