Harku jäärada EMV/EKV

Loading Map....

Aeg
26/01/2019
Kogu päev

Asukoht
Harku järv

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Info raja kohta: suur rada 1,9km pikk, 24-30m lai, laste rada on 12-15m lai ja pikkust 1km. Mõned soovitused ülekandele – kui vähegi võimalik, siis 1 hammas suurem ketiratas ette ja taha 45-46, enduurodel võib vabalt ka 48 olla, nendega saab sôita meie rajal kyll. Nàiteks oma KTM 450SX kasutan 14-43 ,aga see pole pàris tavaline tsikkel. Väiksem ketiratas taga rahustab tsiklit, sôit on sujuvam ja pidamist rohkem. Tempot tuleb muidugi üleval hoida. Lisainfo saamiseks helistage 56488805 (Hanno Velt).

Juhend

EMV masinaklassid: MX Open (jääpiik), MX A (krossinael), KV (krossinael), Quad (nael)
EKV masinaklassid: 65cc, 85cc, MX Hobi (krossinael), ATV (nael)
Kohalik karikas: 50cc, MX Naised, MX Vabaklass, MX Veteran

NB! Klassides MX Open jääpiik, MX Vabaklass, ATV nael, Quad nael ja KV krossinael nõutav automaatse süütekatkesti (nn surnud mehe lüliti) olemasolu.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Quad (nael) 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 88 Viljar Värat Honda EST
Quad (nael) 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 82 Roman Mägi Yamaha Motoklubi D ja T EST
Quad (nael) 800 Kalev Must Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad (nael) 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 73 Martin Adamson Husqvarna RedMoto Racing EST
Quad (nael) 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad (nael) 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad (nael) 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
Quad (nael) 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Quad (nael) 29 Martin Boom Suzuki Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 22 Kristjan Klemm Honda AYR Racing Team EST
Quad (nael) 2 marek abras Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Quad (nael) 176 Ivar Praks KTM Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 169 tanel jürna KTM EST
Quad (nael) 16 Eduard Kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 15 Aarne Saar Suzuki Motohai EST
Quad (nael) 101 Jaanus Koort Yamaha EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 7 Kristin Karro Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 33 Selyn Kazakova Honda Vihur Motosport EST
MX-Hobi (krossinael) 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 97 Aigar Üts Honda EST
MX-Hobi (krossinael) 96 Peeter Volokitin Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 939 Enrico Pedak Yamaha EST
MX-Hobi (krossinael) 932 Mait Kukk KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 901 Egert Veltson KTM KTL Racing klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 88 Patrick
Põldma
Yamaha Motoklubi D ja T EST
MX-Hobi (krossinael) 812 Mikk Lepik Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX-Hobi (krossinael) 8 Jürgen Jegorov KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 77 kalev kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX-Hobi (krossinael) 76 Janek Teder KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 718 Mart Pukk Beta EST
MX-Hobi (krossinael) 717 ermo maanlaht KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 701 maiko männi GasGas EST
MX-Hobi (krossinael) 7 Kristjan Siilak Husqvarna Motohai EST
MX-Hobi (krossinael) 696 Andre Prems Honda RedMoto Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 69 Taavi Palu Husqvarna Star Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 661 Rasmus Arras KTM MC Panter EST
MX-Hobi (krossinael) 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 61 Kenneth Laas KTM KTL Racing klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 59 Henn Linth KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 488 Peeter Vaher Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 485 Harri Loponen Beta FIN
MX-Hobi (krossinael) 48 Ken-Marti Koger Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 471 Raimo Kagarov Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
MX-Hobi (krossinael) 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 430 Anti Leemet Beta EST
MX-Hobi (krossinael) 400 Ahti Piirak Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 4 Andres Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 314 Mati Kraavi Husaberg EST
MX-Hobi (krossinael) 31 Ahty Rosenberg Honda Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 273 anton sergejev GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX-Hobi (krossinael) 261 Madis Vestel Yamaha Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX-Hobi (krossinael) 211 Indrek Veski KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 18 aleksei Bõtskov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX-Hobi (krossinael) 18 Aleksei Bõtskov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX-Hobi (krossinael) 171 Rando Vilbiks Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 17 Silver Teesalu Beta Saku MK EST
MX-Hobi (krossinael) 17 Peep Sooväli Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX-Hobi (krossinael) 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 107 Mario Hinn KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 106 Aivo Mälk Honda RedMoto Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 00 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi MK EST
MX-A (krossinael) 9 Urmas Põldma KTM EST
MX-A (krossinael) 750 claudius Roosma Yamaha Yamamoto RC EST
MX-A (krossinael) 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 71 Marko Heinmäe Honda EST
MX-A (krossinael) 655 Daniil Balandin KTM Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 61 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 59 jüri triisa Beta RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
MX-A (krossinael) 42 Lauri Lokotar Kawasaki EST
MX-A (krossinael) 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX-A (krossinael) 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 241 Andre Park Husqvarna RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 199 Tamur Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX-A (krossinael) 14 Alex Vetkin TM Vihur Motosport EST
MX-A (krossinael) 124 Eero Madisson KTM FIN
MX-A (krossinael) 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-A (krossinael) 00 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi MK EST
MX Vabaklass 888 Kristjan Sammelselg KTM EST
MX Vabaklass 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Vabaklass 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Vabaklass 69 Karl-august Lehis Husaberg EST
MX Vabaklass 609 Andre Selter Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Vabaklass 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Vabaklass 350 Mait Vestel Honda EST
MX Vabaklass 32 Sven Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Vabaklass 159 Meelis Irs KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Vabaklass 14 Hanno Velt Beta Vihur Motosport EST
MX Vabaklass 120 Riho Kollist Husaberg Sõmerpalu MK EST
MX Open (jääpiik) 94 Andero Oksaar Jawa Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open (jääpiik) 93 Taavi Ross Kawasaki MC Panter EST
MX Open (jääpiik) 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open (jääpiik) 7 Aslan Hasan Husqvarna EST
MX Open (jääpiik) 7 Aslan Hasan Husqvarna FIN
MX Open (jääpiik) 66 Taavi Laur KTM KTL Racing klubi EST
MX Open (jääpiik) 62 Eerik Madisson Honda EST
MX Open (jääpiik) 555 Kaiko Kolkanen KTM Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 55 Priit Ross Beta MC Panter EST
MX Open (jääpiik) 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX Open (jääpiik) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX Open (jääpiik) 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open (jääpiik) 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Open (jääpiik) 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open (jääpiik) 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi MK EST
MX Open (jääpiik) 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 33 Ville Mäntynen Husqvarna FIN
MX Open (jääpiik) 241 Andre Park Beta RedMoto Racing EST
MX Open (jääpiik) 19 Miika Tourunen Husqvarna FIN
MX Open (jääpiik) 14 Hanno Velt Beta Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 124 Eero madisson KTM FIN
MX Open (jääpiik) 123 Kaarel Kuik Husqvarna Freetime Racing EST
MX Open (jääpiik) 10 Prants Pals TM EST
MX Open (jääpiik) 1 Martti Mäki-Jouppila Honda FIN
K/V 91 Sten Sugasep Silver Sugasep KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM Motoklubi Lääne EST
K/V 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 71 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu AYR-KTM EST
K/V 54 Ülar Karing Tõnis Tuul KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 500 Sverre lamp Tanar tōnts AYR-KTM Saku MK EST
K/V 4 Robert / Markus Lihtsa / Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 22 Maarjus Voog Mihkel Kütt AYR-KTM EST
K/V 2 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V 111 Jani Aronen Honda FIN
K/V 10 Hurmo Oll Uko Karilaid AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
ATV (nael) 72 Marvo Kalmus Kawasaki Saku MK EST
ATV (nael) 44 Evert Puuleht Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV (nael) 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV (nael) 358405150122 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV (nael) 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
ATV (nael) 147 Paavo Voogre Can-Am EST
ATV (nael) 000 Meelis Mäeots Can-Am EST
85cc 93 Egert Põld KTM Äksi MK EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 66 Karl Takk Husqvarna Vihur Motosport EST
85cc 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
85cc 50 Reimo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
85cc 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
85cc 44 Silvester Sarapik Yamaha Vihur Motosport EST
85cc 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi MK EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 255 Kenn Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 04 Fred Erik Merivälja Kawasaki Pärnu SLIK EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 96 Tom Johann Volmerson Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 87 Stella Volmer Cobra Pärnu Motoclub EST
65cc 79 Martha Koort KTM Äksi MK EST
65cc 77 Kristofer Kalju KTM EST
65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 7 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 7 Rihard Kink Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 637 Jan-Marten Palju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi MK EST
65cc 33 SANDER PIHLAKAS Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 14 Uku Kandelin Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 100 Oliver Rosenberg KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 5 Caspar Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 34 Andy Roose KTM Äksi MK EST
50cc 33 Miika Tourunen Husqvarna EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 130 Henry Järv KTM Äksi MK EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc 10 Meribel Kask Husqvarna EST
Kommentaarium on suletud.