Illuka kestvuskross

Loading Map....

Aeg
24/10/2020
Kogu päev

Asukoht
Illuka maastikurada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV III etapp klassidele: E-1, E-2, Enduro, Veteranid 40+, Quad. Open
EKV III etapp klassidele: Seeniorid 50+, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad. Hobi,Naised

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV 98 Jorma Suumann Can-Am EST
ATV 77 Kalev Koivsaar Can-Am EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 5 Tõnu Tooming Polaris EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
E-1 14 Argo Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
E-2 614 Rolf-Otto Rootsma KTM Sõmerpalu MK EST
E-2 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
E-2 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
E-2 244 Tanel Rauk KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
Enduro 369 Andres Kukk Yamaha RedMoto Racing EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 35 Rene Jerbach KTM RedMoto Racing EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Hobi B 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
Hobi B 977 Hado Alapert KTM EST
Hobi B 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
Hobi B 737 Andrek Arusalu KTM MotoWorks RT EST
Hobi B 657 Ragnar Teitsakas Yamaha EST
Hobi B 657 Ragnar Reitsakas Yamaha EST
Hobi B 412 Kevin Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi B 254 Sander Lohmus KTM EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 157 Rasmus Lehter KTM Valga MK EST
Hobi B 149 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Hobi B 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
Hobi B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi B 121 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi C 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
Hobi C 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi C 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 143 Rait Viiart Honda RXT Motoklubi EST
Hobi D 999 Aron Voola Kawasaki EST
Hobi D 997 Steve Loorits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 983 Toomas Merilai KTM EST
Hobi D 977 Hado Alapert KTM EST
Hobi D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Hobi D 900 Risto Vanatoa Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 888 Taimo Juuse Suzuki Ida MK EST
Hobi D 696 Argo Põder KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Yamaha Ida MK EST
Hobi D 631 DENISS GANZEN Kawasaki Narva Motoklub EST
Hobi D 587 Kevin Visk Kawasaki EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
Hobi D 370 Roland Rulli Yamaha EST
Hobi D 323 Tanel Kingu KTM EST
Hobi D 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 277 Hannes Saard KTM MotoWorks RT EST
Hobi D 26 Kristjan Kask Honda Ida MK EST
Hobi D 258 Andres Plaat Husqvarna Sõmeru Racing EST
Hobi D 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
Hobi D 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 111 Margus Maltsar Honda RXT Motoklubi EST
Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 45 Marek Soosaar Yamaha EST
Quad Hobi 417 Carl Torn Yamaha EST
Quad Hobi 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 41 Agris Hanson Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 35 Ennart Kunglamäe Yamaha EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 90 Martin Toovis KTM Pühajõe MK EST
Quad Open 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Seenior 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
Seenior 40+ 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
Seenior 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seenior 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Seenior 40+ 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
Seenior 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seenior 50+ 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
Seenior 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Seenior 50+ 285 Ruslan Tserkassov Yamaha Narva SK Energia EST
Seenior 50+ 281 Ruslan Tserkassov Yamaha Narva SK Energia EST
Seenior 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seenior 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seenior 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seenior 50+ 185 enn kingo Yamaha Türi Motosport EST
Seenior 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seenior 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Seenior 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.