Isad ja Pojad motokross 2018

Laen kaarti....

Aeg
07/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Linte krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
MX Harrastajate TOP200: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX Naised
Korraldaja karikale: 50cc, 65cc, 85cc ja Isad

NB! Alates Räpina etapist võistlevad Naised koos Veteranide masinaklassiga.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 5 Jan Koval Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 30 Ivan Klyushkin KTM RUS
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 19 Chris Ryan kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 376 valdis markins Husqvarna EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 837 Robin Kruuse KTM Saku MK EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 581 Marten Tint KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 26 Sander Saadi KTM Kose AMK EST
85cc 255 kennert nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 232 Jesper Dubolazov Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
Isad 71 marko Kokk Honda Motoextreme EST
Isad 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Isad 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Isad 63 Taimar Taaber Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Isad 619 Risto Kõiv KTM EST
Isad 592 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Isad 58 Tarmo Tint Suzuki Kagu Motoklubi EST
Isad 45 Indrek Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Isad 26 Gunnar Dubolazov Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
Isad 211 Enno Lustus Suzuki Türi Motosport EST
Isad 135 Rando Kruuse KTM Saku MK EST
Isad 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX Open A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open A 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open A 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna EST
MX Open A 314 Erich Rosin Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open A 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open B 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open B 52 Holger Värk Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open B 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open B 21 Kārlis Bitītis Suzuki LAT
MX Open B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open B 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
MX Open B 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open C 932 Raigo Pruli Kawasaki Valga Motoklubi EST
MX Open C 91 Vfsilii Leontyev Yamaha Narva Motoklub RUS
MX Open C 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open C 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open C 69 JAN PENDLA KTM EST
MX Open C 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Open C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Open C 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Open C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open C 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open C 206 Alo Pendla KTM EST
MX Open C 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open C 185 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Open C 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 873 Riho Vaikmäe KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 812 Tõnis Krass KTM RedMoto Racing EST
MX Open D 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 631 Deniss Ganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
MX Open D 606 Allar Illaste Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Open D 510 Raido Kaju Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open D 45 Indrek Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open D 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open D 367 Sven Karelson KTM Motoklubi K&K EST
MX Open D 355 Indrek Viks Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open D 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
MX Open D 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open D 230 Mauri Varik Kuberg AYR Racing Team EST
MX Open D 216 Peeter Piirimägi KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open E 988 Marko Moks Husqvarna Tihemetsa Motoklubi EST
MX Open E 88 August Tammik Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open E 83 Sander Sööt Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 83 Veiko Kukk Yamaha Otepää Motoklubi EST
MX Open E 815 Kaspar Kõiv Honda EMMK EST
MX Open E 808 Fredi Kostikov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 772 Mairo Lepik Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 77 Priit Pekarev Kawasaki EST
MX Open E 767 Egon Peterson KTM Valga Motoklubi EST
MX Open E 72 Mairo Lepik Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 700 Ranno Vann Yamaha EST
MX Open E 660 janek männik KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open E 644 Martin Reilent Yamaha Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open E 53 AHTI Pärnsalu Kawasaki Star Racing EST
MX Open E 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open E 416 Aleksandr Nikolajev Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 336 Rain Raudnagel Honda Kagu Motoklubi EST
MX Open E 331 margus lilleaed Yamaha EST
MX Open E 279 Sten Saarnits Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open E 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open E 200 Harri Oberg Honda EST
MX Open E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open E 136 Janar Ilves Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 114 Anar Allas KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open E 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX V 40+ 9 Viktor Sidorov Yamaha RUS
MX V 40+ 872 Taavi Lattik KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 575 jaanus pino Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 154 Raivo Juss Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM EST
MX V 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 50+ 669 janis mironovs Husqvarna LAT
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 264 Vambola Saarme KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 104 Janne Reinola KTM FIN
Naised 99 Lybov Leontyeva Yamaha Narva Motoklub RUS
Naised 84 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.