Jõesuu enduro (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
10/08/2019
Kogu päev

Asukoht
Jõesuu

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV: E-1, E-2, E-3, E 40+, E Jun
EKV: E-B, E-C, E50+ ,E60+, E Rookie, EW, Kärnatajad 2T, Kärnatajad 4T, ATV/Quad
Balti KV: E-1, E-2, E-3, Senior 40+, Juniors 16+, H-30+(Hobby), Beginners (C), A18+ (Amateurs), Veterans 50+

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
A 18+ 87 Kornelijus Gertas KTM LTU
A 18+ 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
A 18+ 235 sarunas kirlys KTM LTU
A 18+ 132 Antanas Pučinskas KTM LTU
ATV/Quad 88 keijo kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV/Quad 777 Mantas Beinoras Muu/Other LTU
ATV/Quad 477 Paulius Vaišneideris Can-Am LTU
ATV/Quad 443 Tomas Kaubrys Can-Am LTU
ATV/Quad 379 Arnas Padumis Can-Am LTU
ATV/Quad 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV/Quad 297 laurynas kudakas KTM EST
ATV/Quad 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV/Quad 15 Henrik Dailidka Can-Am LTU
ATV/Quad 132 Marius Kvetkauskas Can-Am LTU
ATV/Quad 112 Artur Semashko Can-Am LTU
E 40+ 764 ARTŪRS ROBEŽNIEKS Sherco LAT
E 40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
E 40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
E 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E 40+ 409 Petri Pohjamo TM EST
E 40+ 400 Artūras Butkus KTM LTU
E 40+ 35 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
E 40+ 220 Žilvinas Kazakevičius KTM EST
E 40+ 209 Vitalij Petkevic KTM LTU
E 40+ 164 Mika Lindfors TM RedMoto Racing FIN
E 40+ 120 Riho Kollist KTM EMMK EST
E 50+ 84 Andris Kalniņš Husqvarna LAT
E 50+ 717 Gintas Igaris KTM LTU
E 50+ 526 Janne Tammi KTM Aave Spordiklubi FIN
E 50+ 49 Peteris Sliede KTM LAT
E 50+ 415 Vilnis Zeiza KTM LAT
E 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
E 50+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
E 50+ 221 Kęstutis Gurčinas KTM LTU
E 50+ 217 Ernestas Paukstis Yamaha MC Panter LTU
E 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
E 50+ 194 Mart Montvila Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
E 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E 60+ 962 Reijo Kivelä Yamaha FIN
E 60+ 471 Ričardas Duonelavičius KTM LTU
E 60+ 47 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E 60+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
E B 98 Kristjan kuill KTM Motodepoo Team Green EST
E B 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
E B 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E B 319 Sander Leivo KTM RedMoto Racing EST
E B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
E B 177 Jarkko Tyni TM FIN
E C 919 Rokas Vaišneideris KTM LTU
E C 727 Aurimas Sukys KTM LTU
E C 690 Donatas Petrikas KTM EST
E C 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E C 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
E C 565 Evaldas Navickas KTM LTU
E C 35 Tomas Adamonis KTM LTU
E C 337 Olger Otti Husqvarna EST
E C 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
E C 215 Aivaras Zakarauskas Suzuki LTU
E C 211 Indrek Veski Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E C 176 Erki Heliste Husqvarna EST
E C 171 Tavo Andressoo KTM FIN
E Jun 59 Teemu Pölönen Mecatecno FIN
E Jun 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E Jun 54 Ģirts Kalniņš Husqvarna LAT
E Jun 3 Justas Kazakevičius KTM LTU
E Jun 26 Tino Nuuttinen TM FIN
E Jun 132 Samuli Puhakainen TM FIN
E Jun 130 Eetu Puhakainen TM FIN
E Jun 110 Kristian Aatsinki Husqvarna FIN
E Rookie 77 Meelis Järv Husqvarna EST
E Rookie 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
E Rookie 346 rAIDO Leenpalu Sherco RedMoto Racing EST
E Rookie 332 Mark Raja KTM Motoklubi AEX EST
E Rookie 136 Janek Martin GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-1 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
E-1 327 Tadas Maračinskas KTM LTU
E-1 155 Džiugas Kazakevičius Husqvarna LTU
E-2 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-2 331 Marko Leponiemi TM FIN
E-2 208 Rokas Anuskevicius Husqvarna EST
E-2 200 Mindaugas Paskevicius Beta LTU
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 198 Mindaugas Paskevicius Beta LTU
E-2 179 Aleksej Snytka KTM LTU
E-3 992 Tõnu Kallast Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
E-3 88 Evaldas Kleiva Sherco LTU
E-3 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 413 Dalius Vaičekonis KTM LTU
E-3 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 244 Marius Povilonis Beta LTU
E-3 242 Mindaugas Molevicius Husqvarna LTU
E-3 201 Andrius Mitkevicius KTM LTU
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
EW 913 Liis Simson Beta RedMoto Racing EST
EW 560 Hanna Anton Husqvarna RedMoto Racing EST
Hobby 30+ 915 Andrius Greičiūnas KTM LTU
Hobby 30+ 817 Justas Andriuškevičius KTM LTU
Hobby 30+ 559 Adas Bernius KTM LTU
Hobby 30+ 38 Edgars Kursitis Husqvarna LAT
Hobby 30+ 183 Rolandas Cijunskis Sherco LTU
Hobby 30+ 138 Paulius Kapalinskas Husqvarna LTU
Hobby 30+ 12 Aivars Kukojs KTM LAT
Hobby 30+ 107 Darius Moderis KTM LTU
Kärnataja 2T 949 Aho Aunapuu Beta Pärnu SLIK EST
Kärnataja 2T 87 Viljar Raismets KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 731 Raivo Raadik Beta EST
Kärnataja 2T 585 Erki Vellmann Beta EST
Kärnataja 2T 504 Miko Põder KTM EST
Kärnataja 2T 450 Meelis Vaidla Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 45 Siim Raud KTM EST
Kärnataja 2T 44 Ergo PÕDER Husqvarna EST
Kärnataja 2T 420 Hendrik Allsalu Husaberg Paikuse Motoklubi EST
Kärnataja 2T 257 Arpo Põld Husqvarna EST
Kärnataja 2T 17 Romet Lastik KTM EST
Kärnataja 2T 138 Mikk Nõmm Muu/Other Pärnu Motoclub EST
Kärnataja 2T 128 Taavi Aavik KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 985 Erki Martinson Husqvarna EST
Kärnataja 4T 923 Karl Parvei Beta EST
Kärnataja 4T 813 Toomas Mölder Sherco EST
Kärnataja 4T 77 Meelis Järv Husqvarna EST
Kärnataja 4T 669 Jürgen Rohtmets Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Kärnataja 4T 354 Raido Allikmäe Husqvarna EST
Kärnataja 4T 314 Ain Musting Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 160 Rain Lipson KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 125 Miko Oja Sherco EST
Kommentaarium on suletud.