Jõgeva supikross

Laen kaarti....

Aeg
28/09/2019
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
Soolod, Külgvankrid, ATV, Quad
Eraldi arvestus:
Soolod – 50cc, 65cc, 85cc, Open, Hobi, Mini MX, Veteran 40+ Quad Lapsed, Quad Lapsed Juunior, Quad Open, ATV.
Külgvankrid- KV Hobi, KV PRO , KV Veteran 40+
Võistkonnad eraldi arvestus: Soolod, ATV, Quad

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 96 Tom Johann Volmerson Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 736 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM EST
65cc 605 Timo tjorven Teesalu KTM EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 120 Ott Eier KTM EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV 44 Evert Puuleht Polaris Motodepoo Team Green EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
K/V Hobi 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Hobi 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V Hobi 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
K/V PRO 4 Robert Lihtsa Teet Eier AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V PRO 14 Henrik Lepp Henri Jaosaar Husaberg Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 40+ 28 Uno Päll Saire Tamme-Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 40+ 137 Aivo Eemel Savolainen. Männilaan AYR-KTM EST
K/V Veteran 40+ 119 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Mini MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 983 Urmas Liibert Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 941 siim ihats KTM EST
MX Hobi 9 Ralf Kütt Husqvarna Püssi Motoklubi EST
MX Hobi 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX Hobi 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 728 Mario Kivisoo Kawasaki EST
MX Hobi 7 Enari Epro Kawasaki EST
MX Hobi 666 Tambet Pint Kawasaki EST
MX Hobi 545 Mehis Urbala Honda Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX Hobi 53 Aivar Org KTM MotoWorks RT EST
MX Hobi 53 Ahti pärnsalu Husqvarna Star Racing EST
MX Hobi 505 Tanel kivisilla Kawasaki EST
MX Hobi 488 Siim Sunni Kawasaki EST
MX Hobi 46 Remi Jušin Husqvarna EST
MX Hobi 450 Arti Halling KTM EST
MX Hobi 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Hobi 422 Jan-Martin Pärn Honda Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 394 Tarvi Taelma Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 394 Mihkel Reino ZABEL EST
MX Hobi 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 367 Sven Karelson Yamaha EST
MX Hobi 31 Jaanek Anderson KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 31 Erik Meybaum KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 306 Kaido Alev Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 284 Paavo Alev Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 254 Rünno Jõeäär KTM EST
MX Hobi 25 Siim lastik Kawasaki EST
MX Hobi 235 Karl Pill Kawasaki Püssi Motoklubi EST
MX Hobi 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 143 Rait Viiart Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 143 Matis Maltsar Honda EST
MX Hobi 141 Kristo Jürisoo KTM EST
MX Hobi 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Open 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX Open 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Open 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
MX Open 513 Markus- Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX Open 401 Ivo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Veteran 40+ 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Veteran 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
MX Veteran 40+ 50 Taavi Pungits KTM Kagu Motoklubi EST
MX Veteran 40+ 238 Olev Roosmäe KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Veteran 40+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Veteran 40+ 156 Ivo Kütt Kawasaki Püssi Motoklubi EST
MX Veteran 40+ 152 Indrek Tomingas on KTM Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 40+ 137 Aivo Eemel Savolainen. Männilaan AYR-KTM EST
MX Veteran 40+ 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Veteran 40+ 103 Riho Mägi Kawasaki EST
Quad Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
Quad Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
Quad Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
Quad Lapsed 24 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
Quad Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
Quad Lapsed Juunior 852 Raiten-Marten Lindre Apex EST
Quad Lapsed Juunior 8 alice kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Lapsed Juunior 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Lapsed Juunior 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Lapsed Juunior 33 RAMOS SOKOLOV Suzuki EST
Quad Lapsed Juunior 258 Karl-Marcus Lindre E-ton EST
Quad Lapsed Juunior 116 Oliver Parviste Honda EST
Quad Open 99 Hannes Maasik Yamaha EST
Quad Open 98 Ülar/Rene Karing/kaseste Yamaha EST
Quad Open 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Open 86 Neeme/Reigo Nikker/Prosso KTM EST
Quad Open 818 Vladimir Kais Muu/Other EST
Quad Open 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Quad Open 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 50 Mait Maasik Suzuki EST
Quad Open 443 Gerry/Jaanimäe Indrek/Pukk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 43 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 339 Rasmus/Tanel Sõna/Põdra Honda EST
Quad Open 29 Tom Küüsmaa Muu/Other Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Quad Open 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 175 Kardo/ Kaspar Saarmann/Kangur Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 16 eduard kurankov Scorpa Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Open 13 Marek Soosaar Jawa EST
Kommentaarium on suletud.