Kapakross 2018

Laen kaarti....

Aeg
13/10/2018
Kogu päev

Asukoht
Kohila Männimäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
65cc 80 Rasmus Meius Kawasaki Motoklubi Tallinn EST
65cc 77 Kristofer Kalju KTM EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Kaspar Ehasalu KTM EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 18 karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
ATV 8 alice kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV 76 Toomas Kiiler Kawasaki Saku MK EST
ATV 4 Evert Puuleht Can-Am EST
ATV 12 Toomas Tika Muu/Other EST
K/V 99 Janar Kaur Teet Eier ZABEL Pärnu Motoclub EST
K/V 9 Erik Vahter Jüri Saan KTM Kose AMK EST
K/V 777 Kristjan Klemm Krislin Klemm KTM AYR Racing Team EST
K/V 71 rain normak marko normak AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 48 Cynthia Calista Kiskonen Timo Tammeoks AYR-KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
Pitbike 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike 42 Edgars upitis Bucci Moto LAT
Pitbike 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 163 Kaarel Kikerpill Pitpro EST
Pitbike 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 1 Stenver Salu Pitpro EST
Quad 99 Hannes Maasik Yamaha EST
Quad 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Quad 9 Kaitlyn Viilver Muu/Other EST
Quad 86 Neeme Nikker KTM EST
Quad 851 Priit Kurg Yamaha EST
Quad 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 37 Ennart Kunglamäe Yamaha EST
Quad 34 Atis Breds Honda LAT
Quad 17 Indrek Uusmaa Yamaha EST
Quad 16 Eduard Kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad 13 VIRGO MITT Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad 111 Rene Nikkarev Yamaha EST
Quad 1 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Soolo Enduro 94 Andero Oksaar Husqvarna Saku MK EST
Soolo Enduro 906 Daniel Kaljund Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 888 Kristjan Sammelselg Husaberg Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 83 Indrek Raam KTM EST
Soolo Enduro 744 Villem Heinsalu Yamaha EST
Soolo Enduro 73 Kaido Almet Husqvarna EST
Soolo Enduro 7 Kristjan Siilak Beta Motohai EST
Soolo Enduro 695 Janno Õige Husaberg EST
Soolo Enduro 610 Timo Kals Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Soolo Enduro 609 Andrus Lomp Jawa Motodepoo Team Green EST
Soolo Enduro 488 Oskar Vooremäe Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 430 Anti Leemet Beta EST
Soolo Enduro 377 Urmas Haab Husqvarna EST
Soolo Enduro 330 Martin Kukk Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Soolo Enduro 326 Kersten Uibo Beta Motospordiklubi GasGas EST
Soolo Enduro 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 204 Ivar Roosme Sherco EST
Soolo Enduro 201 Ivar Roosme Sherco EST
Soolo Enduro 13 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 11 Mart Smetanjuk Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 901 Egert Veltson KTM RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 849 Henry Küper Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 848 Erko Küper Kawasaki Funracing EST
Soolo Harrastajad 842 Sven Geimonen Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 812 Mikk Johan Lepik Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Soolo Harrastajad 808 Fredi Kostikov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 771 Kerbert Viimsalu Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 77 Karl Johann Reitalu KTM RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 73 Jarno Pällo Yamaha EST
Soolo Harrastajad 714 Kaimas Viimsalu Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 700 Ranno Vann Yamaha EST
Soolo Harrastajad 67 Kristjan Inno Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 623 Aivo Savolainen KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Soolo Harrastajad 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Soolo Harrastajad 45 lauri politanov KTM EST
Soolo Harrastajad 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 43 Meeme Männiste KTM Motoklubi MRC EST
Soolo Harrastajad 41 Meelis Linaste Yamaha Motoklubi MRC EST
Soolo Harrastajad 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
Soolo Harrastajad 367 Sven Karelson Yamaha Motoklubi K&K EST
Soolo Harrastajad 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 306 Allan Tohver Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 294 Mihkel Reino Honda Kose AMK EST
Soolo Harrastajad 29 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
Soolo Harrastajad 23 Siim Sinilill Honda EST
Soolo Harrastajad 23 Aivo Savolainen KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
Soolo Harrastajad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Soolo Harrastajad 18 Gert Priske Apollo EST
Soolo Harrastajad 170 Meelis Vaarmaa Honda RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 17 Mattis Osula Suzuki EST
Soolo Harrastajad 17 Allan Laurimäe Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 168 Mihkel Tääkre KTM EST
Soolo Harrastajad 15 Allan Saariste KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 127 Meelis Näksi Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 122 Krsitjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Soolo Harrastajad 1111 Margus Maltsar Honda EST
Soolo Harrastajad 1111 Vladimir Nikišin KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 75 Kristjan Lember Honda EST
Soolo Open 619 Don Eric Laane KTM EST
Soolo Open 6 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
Soolo Open 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 114 Aivar Ilves Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
UTV 7 Margus Kesküla Can-Am EST
UTV 55 Juhan Kärson Can-Am EST
UTV 1 Viljar Mäesepp Can-Am EST
Kommentaarium on suletud.