Kapakross 2020

Aeg
31/10/2020
Kogu päev

Asukoht
Kohila Männimäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50cc, 65cc, Laste ATV, Mini, PW50– 2 starti krossirajal.
MX E, MX D, MX C, MX B, MX A, MX V 40+, Enduro – 60 min kestvussõit
ATV, Quad ja külgvankrid – 60 min kestvussõit

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 99 Oliver Verevmägi Muu/Other EST
50cc 98 Kristo Parisvä Muu/Other EST
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 83 Reimo Parisvä Muu/Other EST
50cc 822 Joosep Pajumaa KTM EST
50cc 62 Sebastian Busch KTM EST
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 50 Märten Hünerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 442 Cslvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 4 Oskar Susi KTM Freetime Racing EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50cc 16 Martin Põder KTM Tihemetsa MK EST
50cc 138 Karel Talbach KTM KTL Racing klubi EST
50cc 13 Romet Laur KTM EST
50cc 122 Alar Johanson Husqvarna VKJ Racing EST
50cc 11 Karl Mark Kristman Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 926 Sebastian KÖSTER Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 777 Karl Enriko talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM RedMoto Racing EST
65cc 444 Kris-Kevin Küttim KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 441 Carl-Sebastian Uugam KTM EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 304 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 258 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
ATV 98 Jorma Suumann Can-Am EST
ATV 82 Meelis Kuhi Can-Am EST
ATV 808 Argo Eesmäe Kawasaki EST
ATV 800 Indrek Vulf Can-Am EST
ATV 77 Kalev Koivsaar Can-Am EST
ATV 707 TAAVI NIINEMETS Can-Am EST
ATV 5 Tõnu Tooming Polaris EST
ATV 44 Evert Puuleht Can-Am EST
ATV 34 Arvi Käpa Can-Am EST
ATV 328 MR Reinaas Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
ATV 29 Gert Roosipõld Polaris Kohila Motospordi Klubi EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 26 Kaiti Lillipuu Can-Am EST
ATV 20 sten murro Can-Am EST
ATV 15 Arli Sinijärv Muu/Other EST
ATV 127 Rene Audova Muu/Other EST
ATV 12 Toomas Tika Muu/Other Vihur Motosport EST
ATV 111 Maido Kiisler Kawasaki EST
ATV 103 Henry Kiisa Can-Am EST
ATV Lapsed 944 Rasmus Andresson Polaris EST
ATV Lapsed 90 Riko Rajamäe Apollo EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 57 Andro Vonk Muu/Other EST
ATV Lapsed 4 Ruben Vestung Apex RedMoto Racing EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 23 Jasper Tooming Muu/Other EST
ATV Lapsed 11 Märten Mäemurd Apollo EST
ATV Lapsed 100 Kristjan Raud Muu/Other Kohila Motospordi Klubi EST
ATV Lapsed 1 Melvin Rui Can-Am EST
ENDURO 983 Toomas Merilai KTM EST
ENDURO 97 Marken Murumaa KTM EST
ENDURO 94 andero oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
ENDURO 91 Danel Tolm KTM EST
ENDURO 888 Kristjan Sammelselg Husaberg Kohila Motospordi Klubi EST
ENDURO 87 Tanno Liivet Beta EST
ENDURO 83 Indrek Raam KTM EST
ENDURO 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
ENDURO 805 Sandra Roosme Beta Motospordiklubi GasGas EST
ENDURO 80 Virgo Tuul KTM EST
ENDURO 8 Jürgen Jegorov Husqvarna EST
ENDURO 77 Kaido Niin Honda EST
ENDURO 724 Markus Hoovi Husqvarna EST
ENDURO 666 Martin Maiorov KTM EST
ENDURO 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
ENDURO 514 Rauno Mägi KTM EST
ENDURO 510 Kerbert Viimsalu Husqvarna EST
ENDURO 467 alfred rosenberg Husqvarna EST
ENDURO 45 Lauri Politanov Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
ENDURO 377 Urmas Haab Husqvarna EST
ENDURO 35 Rene Jerbach KTM RedMoto Racing EST
ENDURO 326 Kersten Uibo Beta Motospordiklubi GasGas EST
ENDURO 325 Remmi Uibubuu Beta Kohila Motospordi Klubi EST
ENDURO 323 Tanel Kingu KTM EST
ENDURO 28 Arturo Lambot CZ EST
ENDURO 257 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
ENDURO 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
ENDURO 214 Alo Viielo KTM EST
ENDURO 21 Hervi Käsper Husqvarna EST
ENDURO 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
ENDURO 185 Janek Suurkütt TM KTL Racing klubi EST
ENDURO 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
ENDURO 115 Kauri Kalamäe Husqvarna EST
ENDURO 11 Mart Smetanjuk Kawasaki EST
ENDURO 107 Viljar Raudauk Sherco EST
Külgvanker 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
Külgvanker 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
Külgvanker 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
Külgvanker 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM AYR Racing Team EST
Külgvanker 75 Diana Pruks Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
Külgvanker 54 Ülar Karing Sebastian Oliver Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
Külgvanker 500 Sverre lamp Indrek alkes AYR-KTM Saku MK EST
Külgvanker 5 Kevin vahter Kenny vahter Husqvarna Kose AMK EST
Külgvanker 383 Madis Kungla Karl Hans Bammer AYR-KTM Motoklubi AEX EST
Külgvanker 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
Külgvanker 10 Hurmo Oll Renno Manniste MTH Märjamaa Spordiklubi EST
Mini 97 Aigar Üts Apollo RXT Motoklubi EST
Mini 96 Margus Oks Bucci Moto Freetime Racing EST
Mini 94 Peeter Tamm Bucci Moto Freetime Racing EST
Mini 88 simon mogom Husqvarna Äksi39Team EST
Mini 86 Gennadi Kink Muu/Other EST
Mini 83 Lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Mini 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Mini 79 Viktor Salupalu Apollo Freetime Racing EST
Mini 78 Elisabeth-Mary Vainrauh-Piilik YCF RedMoto Racing EST
Mini 54 Oliver Vippul Pitpro EST
Mini 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini 30 Sven Seinpere Bucci Moto EST
Mini 26 Samuel Busch KTM RedMoto Racing EST
Mini 22 Christer-Joosep Merilai KTM RedMoto Racing EST
Mini 141 Erki Kriisa PitsterPro EST
Mini 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Mini 12 Henri Grünberg Bucci Moto EST
Mini 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
MX A 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX A 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
MX A 244 Tanel Rauk KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX B 94 andero oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX B 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX B 805 August Tammik Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX B 619 Siim Ehasalu KTM EST
MX B 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
MX B 143 Rait Viiart Honda RXT Motoklubi EST
MX C 982 Leonid Luter Yamaha EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 34 robert niido Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX C 21 Ronan ILD Muu/Other Saku MK EST
MX C 143 Rait Viiart Honda RXT Motoklubi EST
MX C 121 Roomet Ild Kawasaki Saku MK EST
MX D 992 Rauno Rytberg Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 911 Martin Mägedi Honda EST
MX D 907 robert niido Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX D 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 812 Mikk Lepik Kawasaki EST
MX D 805 August Tammik Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX D 601 Marko Lutt Kawasaki EST
MX D 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX D 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 2 Priit Toming Buran EST
MX D 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 171 Siim Lastik Kawasaki Tartu Enduro Klubi EST
MX D 127 Eric Möllits Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX D 111 Margus Maltsar Honda RXT Motoklubi EST
MX E 992 Rauno Rytberg Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 947 Ragner Trepp Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 884 Allan Saariste GasGas Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 815 Kaspar Kõiv Honda EMMK EST
MX E 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
MX E 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX E 795 Ando Vaga Kawasaki MotoWorks RT EST
MX E 78 Karl Talinurm KTM EST
MX E 737 Andrek Arusalu KTM MotoWorks RT EST
MX E 690 Ailar Lugima Husqvarna EST
MX E 67 Kevin Nõgesmaa KTM EST
MX E 520 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
MX E 49 Teet Eier Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 47 Rainer Varblane Honda EST
MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX E 4 Henry Jõemees Honda EST
MX E 383 Madis Kungla KTM Motoklubi AEX EST
MX E 376 Sven Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 354 Kerol Kärt Kawasaki EST
MX E 338 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 277 Hannes Saard KTM MotoWorks RT EST
MX E 247 Tarmo Tomson KTM Motoklubi K&K EST
MX E 236 Marten Talbach KTM KTL Racing klubi EST
MX E 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX E 193 Tristan Nuiamäe Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX E 18 Sander Kangro KTM MotoWorks RT EST
MX E 165 Richard Valgre Yamaha RXT Motoklubi EST
MX E 124 Maarek Miil Honda EST
MX E 110 Kristjan Kilter KTM KTL Racing klubi EST
MX E 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX V40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 763 Kristjan Laugen Honda EST
MX V40+ 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V40+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX V40+ 600 Valdis Kald Yamaha AYR Racing Team EST
MX V40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V40+ 47 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX V40+ 45 Lauri Politanov Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 448 Andrus Kiskonen Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 41 Meelis Linaste Yamaha EST
MX V40+ 376 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 353 Ants Murusalu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
MX V40+ 289 Meelis Kasemaa KTM KTL Racing klubi EST
MX V40+ 257 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
MX V40+ 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
MX V40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V40+ 127 Meelis Näksi Yamaha RXT Motoklubi EST
MX V40+ 114 Aivar Ilves Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 11 Kalju Osula KTM EST
MX V40+ 11 Hannes Hansman KTM KTL Racing klubi EST
MX V40+ 109 Heiki Lootus KTM Motoextreme EST
MX V40+ 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
PW50 90 Jan Andero Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
PW50 8 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
PW50 710 Hans Jakob Tasa LEM EST
PW50 7 Karl Sander Yamaha EST
PW50 595 Dominic Toomsalu KTM EST
PW50 529 Samuel Kõiv Yamaha EST
PW50 5 Janelle Nõmmik Yamaha Kose AMK EST
PW50 315 Liam Johannson Yamaha Kose AMK EST
PW50 26 Jesper Jakk Yamaha Kose AMK EST
PW50 255 Roger RUUBEL Yamaha RedMoto Racing EST
PW50 123 Ron Tiisler KTM Sõmerpalu MK EST
Quad 999 Eros Tihane Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad 88 Viljar Värat Honda EST
Quad 66 Taavi Raudsepp Kawasaki EST
Quad 65 Hannes VOOLAID Yamaha EST
Quad 609 Andre Selter KTM Sõmerpalu MK EST
Quad 45 Aigo Soosaar Yamaha EST
Quad 443 Gerry Jaanimäe Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Quad 37 Kaimo Strurm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 18 Gert Priske Yamaha EST
Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad 13 Virgo Mitt Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.