Kapakross 2020

Loading Map....

Aeg
31/10/2020
Kogu päev

Asukoht
Kohila Männimäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50cc, 65cc, Laste ATV, Mini, PW50– 2 starti krossirajal.
MX E, MX D, MX C, MX B, MX A, MX V 40+, Enduro – 60 min kestvussõit
ATV, Quad ja külgvankrid – 60 min kestvussõit

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Klass|Class*

    Mark*

    Klubi|Club

    Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr

    Registreerunud

    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    50cc 99 Oliver Verevmägi Muu/Other EST
    50cc 98 Kristo Parisvä Muu/Other EST
    50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
    50cc 83 Reimo Parisvä Muu/Other EST
    50cc 50 Märten Hünerson KTM RedMoto Racing EST
    50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
    50cc 442 Cslvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
    50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
    50cc 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 16 Martin Põder KTM Tihemetsa MK EST
    50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
    65cc 926 Sebastian KÖSTER Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
    65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
    65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
    65cc 258 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
    65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
    65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
    65cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
    65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
    ATV 808 Argo Eesmäe Kawasaki EST
    ATV 800 Indrek Vulf Can-Am EST
    ATV 707 TAAVI NIINEMETS Can-Am EST
    ATV 5 Tõnu Tooming Polaris EST
    ATV 29 Gert Roosipõld Polaris Kohila Motospordi Klubi EST
    ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
    ATV 15 Arli Sinijärv Muu/Other EST
    ATV 127 Rene Audova Muu/Other EST
    ATV 111 Maido Kiisler Kawasaki EST
    ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
    ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
    ATV Lapsed 4 Ruben Vestung Apex RedMoto Racing EST
    ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed 23 Jasper Tooming Muu/Other EST
    ATV Lapsed 11 Märten Mäemurd Apollo EST
    ATV Lapsed 100 Kristjan Raud Muu/Other EST
    ENDURO 97 Marken Murumaa KTM EST
    ENDURO 91 Danel Tolm KTM EST
    ENDURO 80 Virgo Tuul KTM EST
    ENDURO 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
    ENDURO 377 Urmas Haab Husqvarna EST
    ENDURO 326 Kersten Uibo Beta Motospordiklubi GasGas EST
    ENDURO 325 Remmi Uibubuu Beta Kohila Motospordi Klubi EST
    ENDURO 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
    ENDURO 185 Janek Suurkütt TM KTL Racing klubi EST
    ENDURO 115 Kauri Kalamäe Husqvarna EST
    ENDURO 107 Viljar Raudauk Sherco EST
    Külgvanker 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
    Külgvanker 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
    Külgvanker 383 Madis Kungla Karl Hans Bammer AYR-KTM Motoklubi AEX EST
    Külgvanker 10 Hurmo Oll Renno Manniste MTH Märjamaa Spordiklubi EST
    Mini 97 Aigar Üts Apollo RXT Motoklubi EST
    Mini 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
    Mini 30 Sven Seinpere Bucci Moto EST
    Mini 12 Henri Grünberg Bucci Moto EST
    MX C 982 Leonid Luter Yamaha EST
    MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
    MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX C 34 robert niido Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
    MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX C 143 Rait Viiart Honda RXT Motoklubi EST
    MX C 121 Roomet Ild Kawasaki Saku MK EST
    MX D 992 Rauno Rytberg Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX D 911 Martin Mägedi Honda EST
    MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
    MX D 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX D 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
    MX D 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX D 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
    MX D 171 Siim Lastik Kawasaki Tartu Enduro Klubi EST
    MX D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX D 111 Margus Maltsar Honda RXT Motoklubi EST
    MX E 947 Ragner Trepp Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
    MX E 884 Allan Saariste GasGas Kohila Motospordi Klubi EST
    MX E 815 Kaspar Kõiv Honda EMMK EST
    MX E 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
    MX E 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
    MX E 795 Ando Vaga Kawasaki MotoWorks RT EST
    MX E 520 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
    MX E 47 Rainer Varblane Honda EST
    MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
    MX E 383 Madis Kungla KTM Motoklubi AEX EST
    MX E 376 Sven Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
    MX E 354 Kerol Kärt Kawasaki EST
    MX E 338 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
    MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
    MX E 277 Hannes Saard KTM MotoWorks RT EST
    MX E 193 Tristan Nuiamäe Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
    MX E 18 Sander Kangro KTM MotoWorks RT EST
    MX E 165 Richard Valgre Yamaha RXT Motoklubi EST
    MX E 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
    MX V40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
    MX V40+ 763 Kristjan Laugen Honda EST
    MX V40+ 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
    MX V40+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX V40+ 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
    MX V40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX V40+ 41 Meelis Linaste Yamaha EST
    MX V40+ 376 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
    MX V40+ 353 Ants Murusalu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
    MX V40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
    MX V40+ 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
    MX V40+ 127 Meelis Näksi Yamaha RXT Motoklubi EST
    MX V40+ 11 Kalju Osula KTM EST
    PW50 90 Jan Andero Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
    PW50 8 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    PW50 710 Hans Jakob Tasa LEM EST
    PW50 7 Karl Sander Yamaha EST
    PW50 595 Dominic Toomsalu KTM EST
    PW50 315 Liam Johannson Yamaha Kose AMK EST
    PW50 123 Ron Tiisler KTM Sõmerpalu MK EST
    Quad 66 Taavi Raudsepp Kawasaki EST
    Quad 609 Andre Selter KTM Sõmerpalu MK EST
    Quad 45 Aigo Soosaar Yamaha EST
    Quad 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
    Quad 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Quad 37 Kaimo Strurm Yamaha Pärnu Motoclub EST
    Quad 18 Gert Priske Yamaha EST
    Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
    Kommentaarium on suletud.