Karksi-Nuia motokross (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
22/06/2019
Kogu päev

Asukoht
Karksi-Ainja krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
KV, KV Veteran, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Q100, Quad Jun, Quad Open, Quad Veteran, Q Naised

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 8 alice kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 999 Ahto Kurg Sander Parts KTM Valga MK EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V 78 Indrek Pirrus Hannes Veski AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V 7 Kert Varik Lauris Daiders Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 56 Ivo Kütt Ralf Kütt AYR-KTM Püssi Motoklubi EST
K/V 54 Ülar Karing Tõnis Tuul AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 26 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 22 Maarjus Voog Mihkel Johannes Kütt AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 199 Igor Rodionov Maurice Lina ZABEL Sõmerpalu MK EST
K/V 151 Gert Gordejev Keit Kivaste Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 12 Jarno Saan Birger Taal ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V 1 Janis Daiders Tanel Kõiv Husqvarna LAT
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Veteran 119 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda RedMoto Racing LAT
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 13 VIRGO MITT Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Jun 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Jun 36 Miķelis Šūmanis Yamaha LAT
Q Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Q Open 233 Niko Laakso Kawasaki FIN
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Open 171 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Q Women 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Kommentaarium on suletud.