Kestvuskrossi EMV II ja EKV III etapp “Pärnu Offroad” 2017

Loading Map....

Aeg
16/04/2017
Kogu päev

Asukoht
Potsepa karjäär

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
EMV II etapp masinaklassidele: 85cc, E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro, Quad Open.
EKV III etapp masinaklassidele: Senior 50+, E-3, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad Hobi, Naised

Hobi B, Hobi C ja Hobi D lassidesse jaotumine TOP200 tabeli järgi.

Vilaski Kestvuskrossi (EMV 1. ja EKV 2. etapi, 08.04.) ja Pärnu Offroad-i (EMV 2. ja EKV 3. etapi, 16.04.)
üldarvestuses selgitatakse sooloklassides välja liivaraja kestvuskrosside kiireim mees – „SANDMAN 2017“.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, tiim, riik
85cc 930 Arttu Löflund TM FIN
85cc 87 Niko Ahokas KTM FIN
85cc 84 Juho Ahokas KTM FIN
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 75 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 707 Genry Arras Husqvarna LAT
85cc 557 Markuss Daniels Jauntirāns KTM LAT
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 32 Niko Hokkanen Husqvarna FIN
85cc 275 Leevi Hakala-Rahko KTM FIN
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 4 Teemu Paltola Can-Am FIN
ATV 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV 34 Arvi Käpa Can-Am Motohai EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
E-1 992 Tõnu Kallast Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-1 54 Ģirts Kalniņš Husqvarna LAT
E-1 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 36 Haralds Paberzis Kawasaki LAT
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 93 Peteris Misins Husqvarna LAT
E-2 59 Jüri Triisa Kawasaki RedMoto Racing EST
E-2 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki SMS (Saku MK) EST
E-2 182 Edgars Rudītis Husqvarna LAT
E-2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-3 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 14 Argo Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 8 Priit Tamtik KTM Pärnu Motoclub EST
Enduro 515 Helvis Trääder KTM RedMoto Racing EST
Enduro 500 Jaanus Vihtla KTM RedMoto Racing EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
Hobi B 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 808 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Hobi B 699 Anton Lehtonen Yamaha FIN
Hobi B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
Hobi B 620 Joel Kolehmainnen Yamaha FIN
Hobi B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 252 Aimar Platais Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
Hobi B 251 Raido Nikonorov KTM Karksi Racing Team EST
Hobi B 218 Reiko Burket Suzuki Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 111 Janis Misins Kawasaki LAT
Hobi C 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi C 861 Alan Mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi C 53 Aivar Org KTM Valga Motoklubi EST
Hobi C 428 Olli Pohjonen Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
Hobi C 421 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C 40 Marko Saar KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
Hobi C 325 Remmi Uibubuu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi C 324 Jānis Čablis Honda LAT
Hobi C 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 243 juhan heamets Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 187 Rene Visnapuu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Hobi C 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi D 95 Arbo Mägi Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 931 indrek reisenbuk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 901 Egert Veltson Husqvarna RedMoto Racing EST
Hobi D 89 andren mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 872 Taavi Lattik Honda RedMoto Racing EST
Hobi D 767 Egon Peterson KTM Valga Motoklubi EST
Hobi D 741 Riho Ild Yamaha EST
Hobi D 74 Villem Martin Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 710 Kristo Kiveste Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 7 Hardi Prans Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 685 Janno Kivirähk Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 65 Rene Viks Kawasaki Motoklubi AEX EST
Hobi D 584 Reio Raudsepp Honda Valga Motoklubi EST
Hobi D 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
Hobi D 580 Martin Roos KTM Motohai EST
Hobi D 579 Joel Kelder Husaberg Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 521 Raigo Inno Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 406 Heiko Komendant Yamaha Star Racing EST
Hobi D 383 Joel Toome Honda EST
Hobi D 32 Asko Lindre Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 288 Andres Peterson Yamaha Valga Motoklubi EST
Hobi D 281 Harmo Ilves Kawasaki Motoklubi K&K EST
Hobi D 27 Rainer Hartikainen Kawasaki SMS (Saku MK) EST
Hobi D 23 Mihkel Männamaa KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 200 Märt Heinlik Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
Hobi D 2 Ergo Raudsepp Kawasaki Valga Motoklubi EST
Hobi D 198 virkko parts Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 107 Kaur Aleksandrov Yamaha EST
Naised 920 Vilma Kivenne Husqvarna FIN
Naised 905 Esmeralda Vesterinen Kawasaki FIN
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 353 Kaisa Mumma Yamaha Pärnu Motoclub EST
Naised 330 Johanna Saareke Yamaha Pärnu Motoclub EST
Naised 32 Anu Nummela KTM FIN
Quad Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 66 Taavi Raudsepp Suzuki Motohai EST
Quad Hobi 5 Raini Roomets Can-Am Tartu Motokrossiklubi EST
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 39 Reigo Koppe Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad Hobi 38 Marko Peri Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 175 Kardo Saarmann Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 16 Eduard Kurankov Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 441 Mark Saar Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 146 Kaspar Kangur Honda Paikuse Motoklubi Catwees Honda Racing EST
Quad Open 14 Sander Parts KTM Valga Motoklubi EST
Quad Open 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 84 Andris Kalniņs Husqvarna LAT
Seeniorid 50+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 3 Antti Rannikko Kawasaki FIN
Seeniorid 50+ 216 Veiko Sepp Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha EST
Seeniorid 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 113 madis pool KTM Pärnu Motoclub EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 735 Peeter Tomp Husqvarna RedMoto Racing EST
Veteranid 40+ 654 vaido kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Veteranid 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Veteranid 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Veteranid 40+ 30 Jouni Ahokas Honda FIN
Veteranid 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
Veteranid 40+ 238 OLEV Roosmäe KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Veteranid 40+ 23 Valdis Mednis Honda LAT
Veteranid 40+ 22 valeri homin Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
Veteranid 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.