Kohila Kapakross

Map Unavailable

Aeg
26/10/2019
00:00

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50cc, 65cc, Mini, Laste ATV – 2 starti krossirajal
ATV, Quad ja külgvankrid – 60 min kestvussõit
Soolo Open, Soolo Enduro, Soolo Harrastajad (alates C ja D klass)– 60 min kestvussõit

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM Märjamaa Spordiklubi RUS
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 517 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 49 SERGEI IVANOV AHTO JALAS AYR-KTM Saku MK EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM EST
50cc 171 Stefan Dorogin KTM EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 96 Tom Johann Volmerson Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 621 Lukas Martti Teas ART-Suzuki Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 171 Ilya Bolbas KTM BLR
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 72 Marvo Kalmus Kawasaki Saku MK EST
ATV 621 Hardi Piiroja Kawasaki EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 44 Evert Puuleht Polaris Motodepoo Team Green EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 26 Jorma Suumann Can-Am EST
ATV 201 Argo Eesmäe Kawasaki EST
ATV 177 Taavi Niinemets Can-Am EST
ATV 12 Toomas Tika Muu/Other Vihur Motosport EST
ATV 1 Hendrik Laur Can-Am Motohai EST
K/V 9 Peeter Salonen Erki Rüütli Husqvarna FIN
K/V 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 500 Sverre lamp Sebastian lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 4 Robert Lihtsa Teet Eier AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 383 Madis Kungla Raido Härma AYR-KTM EST
K/V 33 Märt Arula Sten Niitoo Husqvarna Märjamaa Spordiklubi EST
K/V 28 Uno Päll Saire Tamme-Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
K/V 201 Mika Hietala CZ FIN
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V 14 Henrik Lepp Kristo Aasma Husaberg Motoklubi D ja T EST
K/V 137 Aivo Eemel Savolainen. Männilaan AYR-KTM EST
K/V 10 Hurmo Oll UKO KARILAID AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
Laste ATV 852 Raiten-Marten Lindre Apex EST
Laste ATV 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Laste ATV 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Laste ATV 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Laste ATV 5 Kiur Kalmus Muu/Other Saku MK EST
Laste ATV 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
Laste ATV 28 Andreas Ilumets Apollo EST
Laste ATV 258 Karl-Marcus Lindre E-ton EST
Laste ATV 24 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
Laste ATV 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Laste ATV 116 Oliver Parviste Honda EST
Laste ATV 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
Mini MX 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 939 Raivo Raudsepp Pitpro EST
Mini MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 73 Kaspar Korsar Apollo EST
Mini MX 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Mini MX 46 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 46 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 393 Siim Raudsepp Pitpro EST
Mini MX 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 34 Stenver Salu ATM EST
Mini MX 30 Sven Seinpere Bucci Moto EST
Mini MX 27 Kermo Metsis ATM EST
Mini MX 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Mini MX 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 18 Robin Paarman YCF EST
Mini MX 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini MX 1 Raimo Pent Bucci Moto EST
Quad 99 Hannes Maasik Yamaha EST
Quad 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Quad 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad 851 Priit Kurg Yamaha EST
Quad 818 Vladimir Kais Muu/Other EST
Quad 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad 533 Veiko Vahi ART-Suzuki EST
Quad 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 443 Gerry Jaanimäe Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 37 Kaimo Sturm Yamaha EST
Quad 37 Timo Loot Yamaha Motohai EST
Quad 35 Ennart Kunglamäe Yamaha EST
Quad 34 Atis Breds Honda LAT
Quad 29 Tom Küüsmaa Suzuki Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
Quad 24 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
Quad 2 marek abras Honda EST
Quad 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad 171 Indrek Pukk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad 16 eduard kurankov Ski-Doo Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad 15 Aarne Saar Honda EST
Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Soolo Enduro 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 923 Karl Parvei Beta EST
Soolo Enduro 888 Kristjan Sammelselg Husaberg Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 885 Taavi Ilu Husqvarna EST
Soolo Enduro 850 Glen Malinovski Husqvarna EST
Soolo Enduro 844 Markus Hoovi Husqvarna EST
Soolo Enduro 8 Priit Tamtik KTM KTL Racing klubi EST
Soolo Enduro 73 Kaido Almet Husqvarna Jõgeva MC EST
Soolo Enduro 666 Martin Maiorov GasGas EST
Soolo Enduro 609 Andrus Lomp Apollo EST
Soolo Enduro 455 Tom Soans Husqvarna EST
Soolo Enduro 4 Rait Malter KTM EST
Soolo Enduro 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 377 Urmas Haab Husqvarna EST
Soolo Enduro 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 35 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 337 Olger Otti Husqvarna EST
Soolo Enduro 326 Kersten Uibo Beta Motospordiklubi GasGas EST
Soolo Enduro 325 Remmi Uibubuu Beta Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Enduro 314 Ain Musting Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 257 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Enduro 24 Marko Roose Honda Äksi39Team EST
Soolo Enduro 16 Martti Sindonen Husqvarna Äksi39Team EST
Soolo Enduro 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Soolo Enduro 130 Eetu Puhakainen TM FIN
Soolo Enduro 125 Andreas Kuura KTM EST
Soolo Enduro 11 Mart Smetanjuk Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 992 Rauno Rytberg KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 947 Ragner Trepp Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 928 Kenert Markus Linder Yamaha EST
Soolo Harrastajad 911 Martin Mägedi Honda EST
Soolo Harrastajad 907 Robert Niido Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 89 Patrick Põldma Yamaha Motoklubi D ja T EST
Soolo Harrastajad 867 Karl Hans Bammer KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
Soolo Harrastajad 842 Sven Geimonen Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 831 Iivari Rommi Kawasaki FIN
Soolo Harrastajad 821 Allan Saariste TM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 812 Mikk Lepik Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Soolo Harrastajad 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
Soolo Harrastajad 808 Fredi Kostikov KTM EST
Soolo Harrastajad 805 August Tammik Husqvarna KTL Racing klubi EST
Soolo Harrastajad 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Soolo Harrastajad 777 Rait Raudsoo KTM EST
Soolo Harrastajad 77 Sami Puhakainen TM FIN
Soolo Harrastajad 75 Joel Kalju KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 737 Sander Raik Beta EST
Soolo Harrastajad 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
Soolo Harrastajad 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 7 Kristjan Siilak Beta Vihur Motosport EST
Soolo Harrastajad 69 Margus Karro KTM EST
Soolo Harrastajad 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Soolo Harrastajad 67 Kristjan Inno Yamaha EST
Soolo Harrastajad 67 Kristjan Inno Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 67 Janek Teder KTM EST
Soolo Harrastajad 619 Siim Ehasalu Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 551 Ruslan Karpov KTM EST
Soolo Harrastajad 54 Ülar Rassmann Kawasaki MotoWorks RT EST
Soolo Harrastajad 529 Sergei Kudrjavtsev Honda EST
Soolo Harrastajad 50 Taavi Pungits KTM Kagu Motoklubi EST
Soolo Harrastajad 488 siim sunni Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 488 Peeter Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
Soolo Harrastajad 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Soolo Harrastajad 444 siim sinilill Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 426 Mart Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 41 Meelis linaste Yamaha EST
Soolo Harrastajad 404 Reio Peilman Honda EST
Soolo Harrastajad 394 Tarvi Taelma Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 38 Henry Küper Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 376 Sven Laht Husqvarna Motoklubi Tallinn EST
Soolo Harrastajad 37 Kenor Kotkas Husqvarna EST
Soolo Harrastajad 367 Sven Karelson Yamaha EST
Soolo Harrastajad 353 Ants Murusalu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 337 Rasmus Räbbin Husqvarna Motoklubi MRC EST
Soolo Harrastajad 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 319 Vladimir Nikišin KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 27 Sergej Cherkasov KTM EST
Soolo Harrastajad 227 Rain Reinsalu Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Soolo Harrastajad 170 Sander Künnapas Kawasaki Saku MK EST
Soolo Harrastajad 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Soolo Harrastajad 143 Rait Viiart Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 127 Meelis Näksi Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Harrastajad 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
Soolo Harrastajad 112 Vitali Marksoo Beta EST
Soolo Harrastajad 110 Kristjan Kilter KTM EST
Soolo Harrastajad 109 Heiki Lootus KTM Motoextreme EST
Soolo Harrastajad 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
Soolo Harrastajad 103 Riho Mägi Kawasaki EST
Soolo Harrastajad 1 Margus Maltsar Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 84 Andero Oksaar Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
Soolo Open 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
Soolo Open 45 lauri politanov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 448 Andrus Kiskonen Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 44 Asko Lihtsa KTM EST
Soolo Open 394 Tarvi Taelma Kawasaki EST
Soolo Open 383 Vitali Bolbas Yamaha BLR
Soolo Open 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 258 Johannes Nermann Husqvarna EST
Soolo Open 114 Aivar Ilves Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Soolo Open 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Soolo Open 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
Kommentaarium on suletud.