Kohtla-Nõmme kestvuskross

Loading Map....

Aeg
15/09/2019
Kogu päev

Asukoht
Kohtla-Nõmme krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV III etapp klassidele: E-1, E-2, Vet.40+, Enduro, Q-Open.
EKV IV etapp klassidele: Sen.50+, Hobi-B, Hobi-C, Hobi-D, ATV, Q-Hobi, Naised
Korraldaja karikale: 85cc

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV 986 ERNST SAAN Apollo Valga MK EST
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
E-1 416 Aleksandr Nikolajev Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 197 Andre Lebedev Yamaha RUS
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 354 George Kovalenko Husqvarna RUS
E-2 354 George Kovalenko Husqvarna RUS
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 175 Artem Denisenko Sherco RUS
E-2 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 73 Kaido Almet Husqvarna EST
Enduro 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 500 Jaanus Vihtla KTM EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM EST
Enduro 345 Kalev Känd KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi B 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi B 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Hobi B 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Hobi C 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Hobi C 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 214 TARVI MÄNNI Honda Ida MK EST
Hobi C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
Hobi D 939 Enrico Pedak Kawasaki EST
Hobi D 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 75 Raido Rekand Yamaha Kagu Motoklubi EST
Hobi D 73 Kaido Almet Husqvarna EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Yamaha Ida MK EST
Hobi D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 56 Ralf Kütt Husqvarna Püssi Motoklubi EST
Hobi D 55962252 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 477 Kalju Murunit Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 425 Taavi Maalman Kawasaki EST
Hobi D 227 Rain Reinsalu Kawasaki EST
Hobi D 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi D 103 Riho Mägi Kawasaki EST
Hobi D 100 Kristjan Almiste Beta EST
Naised 913 Liis Simson Beta RedMoto Racing EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 560 Hanna Anton Husqvarna RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna EST
Quad Hobi 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Yamaha Motohai EST
Quad Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 35 Ennart Kunglamäe Yamaha EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Seeniorid 50+ 47 kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Seeniorid 50+ 282 Meelis Liivrand KTM Motoklubi MRC EST
Seeniorid 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 91 Meelis Mõttus Yamaha Ida MK EST
Veteranid 40+ 872 Taavi Lattik KTM RedMoto Racing EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 73 Kaido Almet Husqvarna EST
Veteranid 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Veteranid 40+ 57 Igor Tikhomirov Husqvarna RUS
Veteranid 40+ 57 Igor Tikhomirov Husqvarna RUS
Veteranid 40+ 409 Petri Pohjamo TM FIN
Veteranid 40+ 377 Urmas Haab Husqvarna EST
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.