Lange motokross (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
31/08/2019 - 01/09/2019
Kogu päev

Asukoht
Lange motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõikide piletiostnute vahel loositakse hooaja viimasel etapil välja Brentex-i haagis.

Juhend

Masinaklassid:
31.08.2019 – 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), MX Hobi
01.09.2019 – KV; KV Veteran; ATV Lapsed; Q100; Quad Jun; Quad Open, Quad Veteran; Q Naised

Võistluse määrang:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX Hobi, KV Veteran, Q Veteran, Q Naised

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 616 Ivan Kliushkin KTM RUS
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo tjorven Teesalu KTM EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 33 Sander Pihlakad Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 758 MAX Ульянов KTM RUS
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 728 Patriks Igals Husqvarna LAT
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 49 Marcus Küttis Cobra Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 999 Ahto Kurg Sander Parts KTM Valga MK EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 777 Kristjan Klemm Kristjan Vahter KTM AYR Racing Team EST
K/V 54 Ūlar Karing - AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 26 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V 1 Janis Daiders Tanel Kõiv Husqvarna LAT
K/V Veteran 9 Erik Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 SERGEI IVANOV AHTO JALAS AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Birger Taal KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Veteran 119 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Monster Energy MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
Monster Energy MX1 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva Motoklub EST
Monster Energy MX1 46 Henri Möll Kawasaki EST
Monster Energy MX1 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
Monster Energy MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi39Team EST
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
Monster Energy MX1 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
Monster Energy MX1 151 Harri Kullas Honda Pärnu Motoclub EST
Monster Energy MX1 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
Monster Energy MX1 116 urmas heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 992 Rauno Rytberg Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 932 Raigo Pruli KTM Valga MK EST
MX Hobi 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 75 Raido Rekand Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 613 Sander Luik Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 606 Allar illaste KTM Aave Spordiklubi EST
MX Hobi 594 Risto Siemer Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 55 Andre Maslyukov Honda RUS
MX Hobi 53 Ahti Pärnsalu Husqvarna Star Racing EST
MX Hobi 52 Holger Värk Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 499 Siim Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 472 Andreas Arras KTM EST
MX Hobi 46 Kadri Ehamäe Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 37 Kenor Kotkas Husqvarna EST
MX Hobi 353 ants murusalu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 319 Vladimir Nikišin KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 30 Sergei Kliushkin KTM RUS
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 232 Jesper Dubolazov Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Hobi 206 Alo Pendla KTM EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 16 Sergei Fedorov Sergei Yamaha RUS
MX Hobi 154 Janar Pekarev Kawasaki EST
MX Hobi 136 Janar Ilves Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 12 Tauri Lepasild Kawasaki EST
MX Hobi 12 Arsi Tupits Honda Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 111 Tanel Kull Kawasaki EST
MX V 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 61 Anti Raal Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 336 Rain Raudnagel Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 332 Gunnar Dubolazov Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 216 Peeter Piirimägi Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 210 Allan Kelder KTM Motoklubi Lääne EST
MX V 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 116 urmas heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 110 JANIS VILDERS Suzuki LAT
MX V 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX125 773 Erik Mosin Husqvarna EST
MX125 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
MX125 615 Rudolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX125 601 Mairis Pumpurs Yamaha LAT
MX125 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX125 512 Markus- Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX125 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX125 123 Nikita gusevs Husqvarna LAT
MX2 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX2 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM EST
MX2 777 David Strokov Yamaha Narva Motoklub RUS
MX2 736 Rogert Room KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX2 722 kevin sleng KTM EST
MX2 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX2 655 Daniil Balandin KTM Narva SK Energia EST
MX2 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 35 Aaron Nau Honda Estonian Express Racing EST
MX2 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Jun 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 286 Sigmund Villumson Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Open 995 Tuomas Kuivamäki Suzuki FIN
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Open 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Q Open 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 69 Petri Kares Yamaha FIN
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.