Motokrossi EMV I etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
26/05/2018 - 27/05/2018
Kogu päev

Asukoht
Lange motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Võistluste avamine mõlemal päeval kell 11:00, esimene start 11:30. Detailsema ajakava leiab võistluse juhendist.
Pileti info:
Tavapilet 10€, õpilased ja pensionärid 5€, allameetrimeestele tasuta. Ühe päeva sooduspilet Alexela ja ClubOne (kaartide ette näitamisel) kliendile – 10%. Piletid müügil kohapeal.

Masinaklassid:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), Q Kids, Q 100, Q 200, Q Jun, Q Open, K/V.
EKV etapp: Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q Veteran, Q Naised.
Läti MV etapp: 85cc, 85Bcc, MX Juniori 2T, MX Juniori 4T, MX2, MX1, Quad Open, K/V
Läti Juunioride MV etapp: Q Ruki, Q50, Q70, Q100, Q Juniori, K/V lapsed
Läti Amatööride MV etapp: Q Naised, Q Hobby, Q Amatöör, Q Veteran, K/V Veteran, B/V Gaiss

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 80 Rasmus Meius Kawasaki Motoklubi Tallinn EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi VMK EST
65cc 772 Jānis Reišulis Husqvarna LAT
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 749 Ivan Dubatovkin Husqvarna RUS
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 7 valters grube Husqvarna LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 339 Hugo Sirel KTM FIN
65cc 28 Patriks Igals Husqvarna LAT
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
85B (LAT) 72 Jānis Reišulis Husqvarna LAT
85B (LAT) 50 Dmitrijs Zvorigins Suzuki LAT
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 8 Uldis Freibergs Husqvarna LAT
85cc 772 Kārlis Reišulis KTM LAT
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 765 Edvards Bidzans Husqvarna LAT
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
85cc 743 Roberts Lusis KTM LAT
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 721 Ēriks Caunišs Husqvarna LAT
85cc 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 7 Ralfs Riters Husqvarna Linnamäe Krossiklubi LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 600 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 11 Ilias Krasnitskiy KTM RUS
K/V 91 Sten Sugasep Tõnis Tuul KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V 69 Joosep Hansar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 3 Jānis Daiders Husqvarna LAT
K/V 27 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Arturs Linters Husqvarna Kose AMK EST
K/V 22 Jānis Jegorovs KTM LAT
K/V 191 Didzis Gorbenko Tanel Kõiv ZABEL LAT
K/V 150 Mantas Kišūnas Rytis Kišūnas ZABEL LTU
K/V 15 Kert Varik Lauris Daiders Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 12 Jarno Saan Jüri Saan ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V Hobi 95 Raigo Klemm Kristo Aasma AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Hobi 822 Ainars Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V Hobi 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbardis Honda LAT
K/V Hobi 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V Hobi 777 Kristjan Klemm Henrik Lepp KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobi 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V Hobi 252 Siim Mokrik Ülar Karing AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodionov KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V Veteran 9 Erik Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Kristjan Kivistu KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 461 Kaspars Tučis ZABEL LAT
K/V Veteran 461 Kaspars Tučis ZABEL LAT
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Rain Vaikmae KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 26 Jānis Leščiks AYR-KTM LAT
K/V Veteran 18 Andris Bičkovskis Roberts Bičkovskis MTH LAT
Monster Energy MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Monster Energy MX1 411 Erki Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
Monster Energy MX1 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
Monster Energy MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi Motoklubi EST
Monster Energy MX1 30 Nerimantas Jucius Suzuki LTU
Monster Energy MX1 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 221 Priit Ratsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
Monster Energy MX1 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 113 Deniss Zvorigins Kawasaki LAT
Monster Energy MX1 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Hobi 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Hobi 52 Holger Värk Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Hobi 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 294 Mihkel Reino Honda Kose AMK EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Hobi 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi 127 Taavi Tenno Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
MX Hobi 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
MX Juniori 4T (LAT) 640 Sandis Armīns Frienbergs KTM LAT
MX V 9 Viktor Sidorov Yamaha RUS
MX V 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 411 Valdur Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
MX V 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
MX V 154 Raivo Juss Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 111 Arvis Sanders KTM LAT
MX V 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX V 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX125 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX125 777 Ralfs Edgars Ozolins Husqvarna LAT
MX125 751 JURI VINOGRADOV Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX125 622 Richard Kursitis Husqvarna LAT
MX125 615 Rūdolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 601 Mairis Pumpurs Yamaha LAT
MX125 512 Markus-Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX125 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX125 100 Jörgen-Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX2 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX2 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 777 David Strokov KTM RUS
MX2 771 Valters Logins Yamaha LAT
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX2 62 Arnolds Snikers Yamaha LAT
MX2 499 Kristers Drevinskis KTM LAT
MX2 424 Edvards Brencis Husqvarna LAT
MX2 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Estonian Express Racing EST
MX2 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Catwees Honda Racing EST
Q 100 77 Ivo Kristaps Kalve Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 69 Karlis Neija Honda LAT
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 25 sigmund villumson Honda RedMoto Racing EST
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 200 13 Virgo Mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Amatöör (LAT) 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Q Amatöör (LAT) 178 Dāvis Ciršs KTM LAT
Q Hobi 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Q Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 42 Agris Hanson Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Q Hobi 222 Jānis Kļaviņš KTM LAT
Q Hobi 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Hobi 17 Mārtiņš Korņējevs Yamaha LAT
Q Hobi 15 Nils Kļaviņš KTM LAT
Q Jun 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Q Jun 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Jun 34 Patric Kurvits Honda EST
Q Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 251 Onni Mäki-Hallila Yamaha FIN
Q Jun 203 Ralfs Repsis Honda LAT
Q Jun 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Jun 127 KĀRLIS LIZANDERS Honda LAT
Q Jun 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST
Q Kids 99 Kārlis Straubergs Apex LAT
Q Kids 707 Roberts Gazarovs Apex LAT
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q Naised 512 Sofia Valkama Yamaha FIN
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Open 911 Matīss Palēvics Honda LAT
Q Open 73 Martin Adamson Husqvarna RedMoto Racing EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Veteran 78 Andris Ciršs Honda LAT
Q Veteran 75 Arnis Pule Honda LAT
Q Veteran 69 Agris Neija TM LAT
Q Veteran 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 26 Aldis Naglis E-ATV LAT
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
Q Veteran 21 Juris Ozoliņš Suzuki LAT
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 177 Janis Kirilko KTM LAT
Q Veteran 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q50 (LAT) 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
Q50 (LAT) 707 Roberts Gazārovs Apex LAT
Q50 (LAT) 10 Edvards Lorencs Cobra LAT
Q50 Ruki (LAT) 707 Markuss Gazārovs Apex LAT
Q70 (LAT) 7 Markuss Augustovskis Kawasaki LAT
Q70 (LAT) 29 Martins Puhaļskis Kawasaki LAT
Kommentaarium on suletud.