Motokrossi EMV II etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
30/06/2018 - 01/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Pärnu Lennuvälja Motopark

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Võistluste avamine mõlemal päeval kell 11:00, esimene start 11:30. Detailsema ajakava leiab võistluse juhendist.
Pileti info:
Tavapilet 10€, õpilased ja pensionärid 5€, allameetrimeestele tasuta. Ühe päeva sooduspilet Alexela ja ClubOne (kaartide ette näitamisel) kliendile – 10%. Piletid müügil kohapeal.

Masinaklassid:
EMV etapp: 50cc, 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran), Q Kids, Q 100, Q 200, Q Jun, Q Open, K/V.
EKV etapp: MX Hobi, K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q Veteran, Q Naised.
Läti MV etapp (LC): Quad Open, K/V
Läti Juunioride MV etapp: Q Ruki, Q50, Q70, Q100, Q Juniori, K/V lapsed
Läti Amatööride MV etapp: Q Naised, Q Hobby, Q Amatöör, Q Veteran, K/V Veteran, B/V Gaiss

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 797 Evgeniy Mironov KTM Muu/Other
65cc 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 777 Nikita Bartashevich KTM Muu/Other
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 755 valters grube Husqvarna LAT
65cc 749 Ivan Dubatovkin Husqvarna RUS
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 511 rasmus avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 500 Martin Mõtus Kawasaki Pärnu Motoclub EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Jan Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 28 Patriks Igals Husqvarna LAT
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM Sõmerpalu Motoklubi RUS
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva Motoklub EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 26 Sander Saadi KTM Kose AMK EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 12 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
K/V 69 Joosep Hansar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 3 Janis Dauders Martins Zemeskalns Husqvarna LAT
K/V 27 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Arturs Linters Husqvarna Kose AMK EST
K/V 191 Didzis Gorbenko Tanel Kõiv ZABEL LAT
K/V 150 Mantas Kišūnas Rytis Kišūnas ZABEL LTU
K/V 15 Kert Varik Lauris Daiders Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V Hobi 95 Raigo Klemm Kristo Aasma AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Hobi 88 Katrin Põldma Patrick Põldma AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 822 Ainars Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V Hobi 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbardis Honda LAT
K/V Hobi 777 Kristjan Klemm Henrik Lepp KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 74 Hannes Veski Ermo Mirjam AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobi 30 gatis tabuns Husaberg LAT
K/V Hobi 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 15 Sven Pintšuk ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodjonov KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
K/V Veteran 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Kristjan Kivistu KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 54 Mati Lääne Ülar Karing AYR-KTM Motoklubi Sinilind EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Ahto Jalas CZ Saku MK EST
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Rain Vaikmae KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 35 Väino Valdur Sten Niitsoo KTM Türi Motosport EST
K/V Veteran 21 Tarvo Eemelin Vaska Männilaan AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 18 Andris Bičkovskis Roberts Bičkovskis MTH LAT
K/V Veteran 10 Hurmo Oll Uku Karilaid CZ Märjamaa Spordiklubi EST
Monster Energy MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 677 Lauri Pöör Honda HRC Eesti Racing Team EST
Monster Energy MX1 541 Dmitri VINOGRADOV Kawasaki Narva Motoklub EST
Monster Energy MX1 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Monster Energy MX1 411 Erki Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
Monster Energy MX1 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
Monster Energy MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi Motoklubi EST
Monster Energy MX1 333 Aleksandr Efimov KTM RUS
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
Monster Energy MX1 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
Monster Energy MX1 215 aleksei VINOGRADOV Honda Tehnikaspordi Ühing Vinest EST
Monster Energy MX1 151 Harri Kullas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Monster Energy MX1 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Monster Energy MX1 102 Christopher Talli KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Hobi 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Hobi 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Hobi 606 Allar illaste Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 421 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi 322 Mairo Soomets Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 32 Asko Lindre Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 30 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Hobi 294 Mihkel Reino Honda Kose AMK EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX Hobi 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 224 Brenden Roots Honda Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX Hobi 127 Taavi Tenno Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 9 Viktor Sidorov Yamaha RUS
MX V 71 marko Kokk Honda Motoextreme EST
MX V 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 411 Valdur Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
MX V 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 31 Mikhail Samarskiy Husqvarna RUS
MX V 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 300 Sergey Klyushkin KTM RUS
MX V 30 Sergey Klyushkin KTM RUS
MX V 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 154 Raivo Juss Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX125 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX125 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 777 Ralfs Edgars Ozolins Husqvarna LAT
MX125 751 JURI VINOGRADOV Yamaha Tehnikaspordi Ühing Vinest EST
MX125 701 svyatoslav pronenko Husqvarna RUS
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 512 Markus-Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX125 51 Juri Vinogradov Yamaha Narva Motoklub EST
MX125 100 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX2 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX2 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 777 David Strokov KTM RUS
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX2 500 aleksandr fedorov KTM RUS
MX2 377 Andreas Hiiemägi Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
MX2 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Estonian Express Racing EST
MX2 333 Aleksandr Efimov Husqvarna RUS
MX2 333 Aleksandr Efimov KTM RUS
MX2 314 Erich Rosin Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX2 258 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 77 Ivo Kristaps Kalve Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 69 Karlis Neija Honda LAT
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 25 sigmund villumson Honda RedMoto Racing EST
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Hobi 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobi 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Hobi 15 Rain Jöpiselg Honda RedMoto Racing EST
Q Hobi 15 Nils Kļaviņš KTM LAT
Q Jun 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
Q Jun 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Jun 414 Ričards Irbe KTM LAT
Q Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 23 Reinis Bicans Honda LAT
Q Jun 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Jun -127 KĀRLIS LIZANDERS Honda LAT
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Naised 512 Sofia Valkama Yamaha FIN
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Open 911 Matīss Palēvics Honda LAT
Q Open 77 Lauris Eizāns Can-Am EST
Q Open 77 Lauris Eizāns Can-Am LAT
Q Open 73 Martin Adamson Husqvarna RedMoto Racing EST
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Open 101 Valerijs Kuzmins KTM LAT
Q Veteran 89 Zigmars Sondors Honda Motoklubi Sinilind LAT
Q Veteran 89 Zigmars Sondors Honda LAT
Q Veteran 75 Arnis Pule Honda LAT
Q Veteran 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 21 Juris Ozoliņš Suzuki LAT
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q50 (LAT) 99 Kārlis Straubergs Apex LAT
Q50 (LAT) 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
Q50 (LAT) 16 Artūrs Šneiders Apex LAT
Q50 (LAT) 111 Artjoms Petuhovs Apex LAT
Q50 (LAT) 10 Edvards Lorencs Cobra LAT
Q50 Ruki (LAT) 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
Q50 Ruki (LAT) 707 Markuss Gazarovs Apex LAT
Q70 (LAT) 7 Markuss Augustovskis Kawasaki LAT
Q70 (LAT) 29 Martins Puhaļskis Kawasaki LAT
Kommentaarium on suletud.