Home Events Motokross Castrol motokrossi EMV II etapp 2022 Langel

Castrol motokrossi EMV II etapp 2022 Langel

Võistlusjuhend ja ajakava: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/EMV_II_etapp_Lange_2022-JUHEND.pdf

Võistlusklassid:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Kärcher MX Open, MX V (40+/50+), MX Naised, ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX Open local, MX Hobi, KV B, KV Veteran 45+, KV Veteran 55+, Quad 35+, Q Veteran, Quad B
Kohalik karikas: MX V 50+

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
65cc 11 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
65cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
65cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 722 Jēkabs Hudolejs Yamaha LAT
65cc 730 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 88 Erki Raudnagel KTM AMB Racing Team EST
65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
85cc 45 Oskar Antson KTM LL Racing EST
85cc 454 Jan Jasper Kõiv KTM KTL Racing klubi EST
85cc 512 Paul Raid GasGas Sõmerpalu MK EST
85cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 732 Tristen Mardo Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 740 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 12 Lars Landmann Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 18 Brendon Kraav Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 57 Rocco Kübarsepp Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Kawasaki LAT
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 9 Aleks Luks Apex Kiilimoto EST
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex A1M Sport EST
Kärcher MX Open 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX Open 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
Kärcher MX Open 40 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX Open 499 Kristers Drevinskis KTM LAT
Kärcher MX Open 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
KV 101 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
KV 151 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
KV 5 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
KV 822 Ainars Dukulis Tomass Dukulis ZABEL LAT
KV B 15 Sven Pintšuk Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
KV B 301 Johannes Johannson Madis Mälberg AYR-KTM AYR Racing Team EST
KV B 47 Aron Kaurit Reio Rosin AYR-KTM AYR Racing Team EST
KV B 75 Diana Pruks Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
KV B 95 Raigo Klemm Kristo Aasma KTM Motoklubi D ja T EST
KV B 999 Ahto kurg Birger Taal Husqvarna Carma Motoklubi EST
KV Veteran 45+ 17 Tuljo Martin Rain Vaikmäe ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
KV Veteran 45+ 43 ARGO PÕLDSAAR TEET EIER KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
KV Veteran 45+ 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
KV Veteran 45+ 777 Kristjan Klemm Kardo Sarapik KTM AYR Racing Team EST
KV Veteran 45+ 9 Erik Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM Kagu Motoklubi EST
KV Veteran 55+ 2 Genadi Pedras Jaak Suur ZABEL Kagu Motoklubi EST
KV Veteran 55+ 33 Märt Arula Patrick Põldma Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran 55+ 35 Väino Valdur Andres Arujõe KTM Türi Auto-Motoklubi EST
KV Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV MARKO NORMAK AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
KV Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
KV Veteran 55+ 66 Juhan Tammik Husqvarna Motoklubi Lääne EST
MX Hobi 112 Marcos Odar Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX Hobi 123 Carl-Markus Merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 128 Robin Paarman KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX Hobi 201 Kevin Villand Fantic KTL Racing klubi EST
MX Hobi 222 Marko Kasemaa Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX Hobi 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX Hobi 281 Harmo Grossberg GasGas Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 294 Mihkel Reino Honda RXT Motoklubi EST
MX Hobi 361 Paul-Martin Mäetamm Honda EST
MX Hobi 463 Indrek Kirs KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 47 Oliver Leppik KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 474 Deimon Jõesaar Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 48 Marten vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 49 Priidu Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 53 Ahti Pärnsalu KTM Motoklubi AEX EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 7 Birger Taal Honda Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 728 Robi Mikk Yamaha Karksi Racing Team EST
MX Hobi 739 Andri Kutsar GasGas Äksi39Team EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 83 Kamakas Kamakas Suzuki EST
MX Hobi 900 Risto Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Naised 2 Carita Lomp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Naised 46 Kadri Ehamäe Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 79 Martha Koort Husqvarna AMB Racing Team EST
MX Open local 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open local 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
MX Open local 244 Tanel Rauk Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
MX Open local 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open local 46 Henri Moll Kawasaki KTL Racing klubi EST
MX Open local 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX Open local 739 Mart Vandel Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open local 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Honda Motoextreme EST
MX V 40+ 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V 40+ 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 135 Rando Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX V 40+ 157 Rasmus Lehter Yamaha Carma Motoklubi EST
MX V 40+ 16 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 247 Reemo Veski Honda AYR Racing Team EST
MX V 40+ 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 304 Janis kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 319 Asko-Ahto Raud Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 37 Erki Privoi Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 404 Riho Peilman Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 40+ 49 Priidu Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 40+ 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
MX V 40+ 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
MX V 40+ 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 79 Risto Voldek Husqvarna RedMoto Racing EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 9 Meelis Valdmets Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 919 Kaido Kase KTM Viljandi Motospordiklubi EST
MX V 50+ 111 Arvis Sanders KTM LAT
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Fantic Türi Motosport EST
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 216 Jurijs Kovgers Husqvarna LAT
MX V 50+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 50+ 231 Indulis Karklins Yamaha LAT
MX V 50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 575 Jaanus Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX125 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX125 255 Kennert Nurja KTM MotoWorks RT EST
MX125 480 Kasimir Hindersson KTM FIN
MX125 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
MX125 641 Tomass Šaicāns KTM LAT
MX125 655 Romeo Pikand Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX125 676 Atte Tolonen KTM FIN
MX125 690 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
MX125 744 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX125 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX2 25 Rait Kaimer Husqvarna MotoWorks RT EST
MX2 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX2 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX2 42 Sampo Rainio Honda Tihemetsa MK EST
MX2 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 51 Edvards Bidzāns Husqvarna LAT
MX2 524 Miro Varjonen Husqvarna FIN
MX2 524 Miro Varjonen Husqvarna FIN
MX2 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
MX2 57 Juri Vinogradov TM Narva SK Energia EST
MX2 7 Wiljam Malin Kawasaki FIN
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 726 Miska Kumaja Yamaha KTL Racing klubi FIN
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 92 Toms Macuks KTM LAT
Q Jun 29 Martins Puhalskis Husqvarna LAT
Q Jun 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q Jun 99 Karlis Straubergs KTM LAT
Q Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Open 222 Rasmus Sõna KTM Äksi39Team EST
Q Open 23 Reinis Bicans Honda LAT
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 545 Laurynas Mikalauskas KTM LTU
Q Open 69 Karlis Neija KTM Toila Automoto Klubi LAT
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 741 Karl Roin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Open 741 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 202 Evaldas Bujanauskas KTM LTU
Q Veteran 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q100 393 Andy Roose Honda Äksi39Team EST
Q100 4 RUBEN VESTUNG Honda RedMoto Racing EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Quad 35+ 16 eduard kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad B 11 Evaldas Mačiulis KTM LTU
Quad B 114 Siim Kolla Yamaha EST
Quad B 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 39 Steven Eres Suzuki Äksi39Team EST
Quad B 555 Siim Raidma Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 64 Rene Õispuu Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad B 811 Janar Perv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 915 Meelis Mäeots Honda Paikuse Motoklubi EST
  • 00

    päeva

  • 00

    tundi

  • 00

    minutit

  • 00

    sekundit

Sildid:

Kuupäev

Mai 28 - 29 2022

Aeg

Terve päev

Asukoht

Lange Motokeskus
Pärnavälja tee 1, Lange, 62115 Tartu maakond
Veebileht
http://langemotokeskus.com/
Kategooria
QR Code