Motokrossi EMV III etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
14/07/2018 - 15/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Kiviõli Seiklusturismi Keskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
14.07.2018 – 50cc, 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX V (Veteran)
15.07.2018 – MX Hobi, K/V Veteran; K/V; K/V Hobi; Q100; Q200; Q Kids; Q Veteran; Q Hobi; Quad Jun; Q Naised; Q Open

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50 65 Karel Vahur Vingisaar KTM EST
50 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50 111 Aigar Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi MK EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 755 valters grube Husqvarna LAT
65cc 749 Ivan Dubatovkin Husqvarna RUS
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
65cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 4 Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 28 Patriks Igals Husqvarna LAT
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 891 LEEVI JALONEN Husqvarna Tihemetsa MK FIN
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 24 Kristers Igals Husqvarna LAT
85cc 23 Nikita Gusev Husqvarna LAT
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
K/V 822 Ainars Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V 69 Joosep Hansar Johannes Johannson KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 27 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Arturs Linters Husqvarna Kose AMK EST
K/V 2 Gert Gordejev Keit Kivaste KTM RedMoto Racing EST
K/V 191 Didzis Gorbenko Tanel Kõiv ZABEL LAT
K/V Hobi 95 Raigo Klemm Kristo Aasma AYR-MTH Motoklubi D ja T EST
K/V Hobi 88 Katrin Põldma Patrick Põldma AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V Hobi 777 Kristjan Klemm Henrik Lepp KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobi 56 Ivo Kütt Ralf Kütt AYR-KTM Jõhvi Motoklubi EST
K/V Hobi 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobi 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V Hobi 373 Jürgen Lääne Tanar Tõnts AYR-KTM Äksi MK EST
K/V Hobi 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobi 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 911 Urmas Sugasep Dimitri Rodionov KTM Sõmerpalu MK EST
K/V Veteran 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk d KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Kristjan Kivistu KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 500 sverre lamp alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 10 Hurmo Oll Uku Karilaid CZ Märjamaa Spordiklubi EST
Monster Energy MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Monster Energy MX1 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 677 Lauri Pöör Honda HRC Eesti Racing Team EST
Monster Energy MX1 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva Motoklub EST
Monster Energy MX1 46 Henri Möll Suzuki EST
Monster Energy MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi MK EST
Monster Energy MX1 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
Monster Energy MX1 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
Monster Energy MX1 221 Priit Ratsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Hobi 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 96 Kristo Vätson Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Hobi 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Hobi 63 Taimar Taaber Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi 276 Kristjan Almiste Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
MX V 951 aleksandr andreev Husqvarna EST
MX V 872 Taavi Lattik KTM RedMoto Racing EST
MX V 851 Ivo Meltsas KTM EST
MX V 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 575 jaanus pino Kawasaki Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 417 Jüri Meltsas Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 30 Mikhail Samarskiy Husqvarna RUS
MX V 210 Allan Kelder KTM Motoklubi Lääne EST
MX V 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 177 Urmas Tahk KTM Yamamoto RC EST
MX V 154 Raivo Juss Yamaha Yamamoto RC EST
MX V 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX V 107 Allan Vierland Yamaha Yamamoto RC EST
MX125 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX125 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX125 82 ILYA PAVLIV KTM RUS
MX125 777 Ralfs Edgars Ozolins Husqvarna LAT
MX125 722 kalle sleng KTM Kose AMK EST
MX125 722 kevin sleng KTM Kose AMK EST
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX125 512 Markus-Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX125 100 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX2 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX2 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Estonian Express Racing EST
MX2 333 Aleksandr Efimov Husqvarna RUS
MX2 333 Aleksandr Efimov KTM RUS
MX2 314 Erich Rosin Yamaha Yamamoto RC EST
MX2 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 77 Ivo Kristaps Kalve Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi MK EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 25 sigmund villumson Honda RedMoto Racing EST
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Hobi 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobi 85 Reigo Prosso KTM Motodepoo Team Green EST
Q Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Jun 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Jun 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Jun 55 Siim Saat Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Jun 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Jun 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST
Q Kids 99 Kārlis Straubergs Apex LAT
Q Kids 7 Markuss Augustovskis Kawasaki EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 39 Karl Koho Apex Äksi MK EST
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 89 Zigmars Sondors Honda LAT
Q Veteran 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha Yamamoto RC EST
Q Veteran 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.