Home Events Motokross Castrol motokrossi EMV III ja Balti MV II etapp 2022 Pärnu Kuningas

Castrol motokrossi EMV III ja Balti MV II etapp 2022 Pärnu Kuningas


Võistlusjuhend: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/Parnu-Kuninga-juhend-2022.pdf
Supplementary Regulations: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/Supplementary-Regulations-Baltic-Championship-Parnu-2022.pdf
Võistlusklassid:
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Kärcher MX Open, MX V (40+/50+), MX Naised, ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX Open local, MX Hobi, KV B, KV Veteran 45+, KV Veteran 55+, Quad 35+, Q Veteran, Quad B
Kohalik karikas: MX V 50+

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Sünniaeg aaaa-kk-pp (vajalik ühekordse litsentsi vormistamiseks)

    Klass|Class*

    Mark*

    Klubi|Club

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr


    Registreerunud


    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    65cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
    65cc 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
    65cc 11 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
    65cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
    65cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna KTL Racing klubi EST
    65cc 443 Oliver SAAR Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 51 Martins Cirulis Husqvarna LAT
    65cc 600 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    65cc 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
    65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
    65cc 643 Roberts Brants Husqvarna LAT
    65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
    65cc 71 Patriks Cirulis Husqvarna LAT
    65cc 712 Rainers Grasis GasGas LAT
    65cc 722 Jēkabs Hudolejs Yamaha LAT
    65cc 730 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
    65cc 783 Artūrs Vinters KTM LAT
    65cc 88 Erki Raudnagel KTM AMB Racing Team EST
    65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
    85cc 454 Jasper Kõiv KTM KTL Racing klubi EST
    85cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
    85cc 512 Paul Raid GasGas Sõmerpalu MK EST
    85cc 601 Emils Solovjevs Husqvarna LAT
    85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
    85cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
    85cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
    85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
    85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
    85cc 732 Tristen Mardo Husqvarna KTL Racing klubi EST
    85cc 740 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    85cc 754 Adrians Drozds GasGas LAT
    ATV Lapsed 100 Trevor Parmo Cobra EST
    ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 121 Artūrs Upitis Apex LAT
    ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
    ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
    ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
    ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Kawasaki LAT
    ATV Lapsed 8 alice kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
    ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
    ATV Lapsed 9 Aleks Luks Apex Kiilimoto EST
    Kärcher MX Open 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
    Kärcher MX Open 339 Aron Lenzius Husqvarna AMB Racing Team EST
    Kärcher MX Open 354 Viking Lindström Kawasaki Mägi Racing SWE
    Kärcher MX Open 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
    Kärcher MX Open 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
    Kärcher MX Open 612 Joosep Pärn GasGas Pärnu Motoclub EST
    Kärcher MX Open 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    KV 101 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
    KV 151 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
    KV 252 Siim Mokrik Villem Saarna KTM Linnamäe Krossiklubi EST
    KV 4 Robert Lihtsa Markus Lina KTM Kagu Motoklubi EST
    KV 5 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
    KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
    KV 822 Ainars Dukulis Tomass Dukulis ZABEL LAT
    KV 94 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
    KV B 15 Sven Pintšuk Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
    KV B 47 Aron Kaurit Reio Rosin AYR-KTM AYR Racing Team EST
    KV B 75 Diana Pruks Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
    KV B 95 Raigo klemm Kristo Aasma KTM Motoklubi D ja T EST
    KV B 999 Ahto kurg Birger Taal Husqvarna Carma Motoklubi EST
    KV Veteran 45+ 17 Tuljo Martin Rain Vaikmäe ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
    KV Veteran 45+ 777 Kristjan Klemm Kardo Sarapik KTM AYR Racing Team EST
    KV Veteran 45+ 9 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM Kagu Motoklubi EST
    KV Veteran 55+ 201 Mika Hietala Aatu Villberg KTM FIN
    KV Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV MARKO NORMAK AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
    KV Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
    MX Hobi 121 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    MX Hobi 123 Carl-Markus Merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
    MX Hobi 123 Carl-Markus Merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
    MX Hobi 161 Mark Tori Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    MX Hobi 47 Oliver Leppik KTM KTL Racing klubi EST
    MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
    MX Hobi 761 Andreas Kool Yamaha Pärnu Motoclub EST
    MX Hobi 900 Risto Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
    MX Naised 2 Carita Lomp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
    MX Naised 642 Celiin Jõesaar KTM Kagu Motoklubi EST
    MX Open local 102 Christopher Talli KTM Toila Automoto Klubi EST
    MX Open local 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
    MX Open local 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
    MX Open local 244 Tanel Rauk Fantic Jõhvi Motoklubi EST
    MX Open local 46 Henri Möll BMW KTL Racing klubi EST
    MX Open local 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
    MX Open local 739 Mart Vandel Kawasaki Pärnu Motoclub EST
    MX V 40+ 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
    MX V 40+ 107 Allan Vierland Honda Motoextreme EST
    MX V 40+ 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
    MX V 40+ 177 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX V 40+ 247 Reemo Veski Honda AYR Racing Team EST
    MX V 40+ 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
    MX V 40+ 404 Riho Peilman Honda Türi Auto-Motoklubi EST
    MX V 40+ 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
    MX V 40+ 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    MX V 40+ 7 Matti Korkeamäki Kawasaki Mägi Racing EST
    MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
    MX V 40+ 79 Risto Voldek Husqvarna RedMoto Racing EST
    MX V 50+ 111 Arvis Sanders KTM LAT
    MX V 50+ 122 Petri Liljaranta Honda FIN
    MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
    MX V 50+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
    MX V 50+ 305 Jari Nurminen KTM FIN
    MX V 50+ 575 Jaanus Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
    MX V 50+ 61 ANTI RAAL Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    MX125 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
    MX125 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
    MX125 255 Kennert Nurja KTM MotoWorks RT EST
    MX125 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    MX125 517 Maksim Kaljula KTM Narva SK Energia EST
    MX125 517 Maksim Kaljula KTM Narva SK Energia EST
    MX125 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
    MX125 641 Tomass Saicans KTM LAT
    MX125 690 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
    MX2 25 Rait Kaimer Husqvarna MotoWorks RT EST
    MX2 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
    MX2 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
    MX2 42 Sampo Rainio Honda Tihemetsa MK FIN
    MX2 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
    MX2 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
    MX2 57 Juri Vinogradov Husqvarna Narva SK Energia EST
    MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
    MX2 726 Miska Kumaja Yamaha KTL Racing klubi FIN
    MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX2 92 Toms Macuks KTM LAT
    Q Jun 52 Jose Tiainen Yamaha FIN
    Q Open 222 Rasmus Sõna KTM Äksi39Team EST
    Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
    Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
    Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
    Q Open 741 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
    Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
    Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
    Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    Q Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
    Q Veteran 98 Rene Kaseste Yamaha Kose AMK EST
    Q100 27 Melvin Rui Honda Linnamäe Krossiklubi EST
    Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Q100 393 Andy Roose Honda Äksi39Team EST
    Q100 4 RUBEN VESTUNG Honda RedMoto Racing EST
    Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
    Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
    Quad 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
    Quad 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Paikuse Motoklubi EST
    Quad B 114 Siim Kolla Yamaha EST
    Quad B 14 andren mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
    Quad B 39 Steven Eres Suzuki Äksi39Team EST
    Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    Quad B 79 Lauri Noot Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
    Quad B 811 Janar Perv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    • 00

      päeva

    • 00

      tundi

    • 00

      minutit

    • 00

      sekundit

    Sildid:

    Kuupäev

    Jul 09 - 10 2022

    Aeg

    Terve päev

    Asukoht

    Pärnu lennuvälja motopark
    Eametsa, 85001 Pärnu County
    Kategooria
    QR Code