Motokrossi EMV korvide ja quadide etapp

Laen kaarti....

Aeg
25/08/2018
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid: MX Hobi, K/V Veteran, K/V, K/V Hobi, Q100, Q200, Q Kids, Q Veteran, Q Hobi, Quad Jun, Q Naised, Q Open

Võistluse määrang:
EMV etapp: Q Kids, Q 100, Q 200, Q Jun, Q Open, K/V
EKV etapp: MX Hobi (TOP200), K/V Veteran, K/V Hobi, Q Hobi, Q Veteran, Q Naised

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
K/V 91 Sten Sugasep Dimitri Rodionov KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 822 Ainars Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V 69 Joosep Hansar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 24 Markus Normak Teet Eier ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Arturs Linters Husqvarna Kose AMK EST
K/V 191 Didzis Gorbenko ZABEL LAT
K/V 191 Didzis Gorbenko Tanel Kõiv ZABEL LAT
K/V 113 Jānis Sedlenieks Ģirts Indrijaitis Husqvarna LAT
K/V Hobby 95 Raigo Klemm Kristo Aasma AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Hobby 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V Hobby 777 Kristjan Klemm Henrik Lepp KTM EST
K/V Hobby 74 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V Hobby 56 Ivo Kütt Ralf Kütt AYR-KTM Jõhvi Motoklubi EST
K/V Hobby 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Hobby 4 Robert Lihtsa Indrek Aljes AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V Hobby 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Hobby 15 Sven Pintsuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 9 Erik Vahter Jüri Saan KTM Kose AMK EST
K/V Veteran 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 7 Andres Piirsalu Kristjan Kivistu KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 54 Mati Lääne Ülar Karing AYR-KTM Motoklubi Sinilind EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Alar lamp AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 49 Sergei Ivanov Tanel Reesna AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 45 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 21 Tarvo Vaska Eemelin Männilaan AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 613 Sander Luik Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 541 Gleb gontsarenko KTM EST
MX Hobi 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Hobi 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 278 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 252 Aimar Platais KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX Hobi 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Hobi 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi 135 Rando Kruuse KTM Saku MK EST
MX Hobi 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 77 Ivo Kristaps Kalve Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 69 Karlis Neija Honda LAT
Q 100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi MK EST
Q 200 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q 200 251 Sigmund Villumson Honda RedMoto Racing EST
Q 200 21 Karl Joosep Steinberg Honda Motoextreme EST
Q 200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Hobby 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Hobby 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobby 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobby 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Hobby 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Jun 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Jun 34 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Jun 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST
Q Kids 8 alice kivimägi Apollo Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 37 Karl Kristjan Kajak Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Q Veteran 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Women 512 Sofia Valkama Yamaha FIN
Q Women 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Kommentaarium on suletud.