Mototriali EMV I etapp

Map Unavailable

Aeg
04/07/2020
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Jooksvad katsete tulemusedJooksvad koondtulemused

Masinaklassid:
EMV: B, E
EKV: C, D, Hobi, Noored Vaba, U, F, G

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Abikohtunik 23 Thobias Siirak Muu/Other Star Trial EST
Abikohtunik Jaan-Markus Järva Muu/Other EST
B 87 Anton Parkkonen Trs FIN
B 3 Artis Alksnis GasGas LAT
B 2 Niks Alksnis Vertigo LAT
B 17 Klaus Somelar Scorpa Tartu Enduro Klubi EST
B 14 Max Parkkonen Trs FIN
B 1 Arvis Alksnis Vertigo LAT
B Daniels Grīnfelds Trs LAT
C 8 Rainers PĪRĀGS GasGas LAT
C 69 Keity Meier BMW Motospordiklubi GasGas EST
C 6 Maron Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
C 28 Gunnar Leis Honda Tapa traieliklubi EST
C Kauko Kuusinen Beta FIN
D 5 Meelis Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
D 33 Juha Lamberg Beta FIN
D 156 Jürto Brauer GasGas Tartu Enduro Klubi EST
D 123 Tomi Hämäläinen Sherco FIN
D 107 Oliver Leisalu Vertigo Star Trial EST
D 100 Armand Karu Vertigo Star Trial EST
E 69 Otto Truu Beta Tapa traieliklubi EST
E 12 Karl Leis GasGas Tapa traieliklubi EST
E Daren Michelis Trs MC Panter EST
F 4 Agnis Alksnis Oset LAT
F 181 Randel Ots Trs Tapa traieliklubi EST
F 17 Thomas Kruusmaa GasGas Tapa traieliklubi EST
F 108 Jarco Valli Vertigo Star Trial EST
F Adrians Grīnfelds Beta LAT
G 717 Holger Kruusmaa Oset Tapa traieliklubi EST
G 5 Nikija Alksne Oset LAT
G Lisanne Neemeste Oset Otepää Motoklubi EST
G Marianne Neemeste Oset Otepää Motoklubi EST
Hobi 5 Katre Kosk Trs Star Trial EST
Hobi 42 Tanel Tenso Muu/Other Star Trial EST
Hobi 21 Grete Liisa Melgas Scorpa Tartu Enduro Klubi EST
Hobi 125 Seila Jermann Trs Star Trial EST
Hobi Margus Ots GasGas RedMoto Racing EST
Kohtunik 999 ANDRES PLASER Ducati EST
Kohtunik 666 Jaana Ojala Muu/Other EST
Kohtunik 420 Rihhard Kuld Muu/Other EST
Kohtunik 1 KASPAR KARU Buran EST
Kohtunik 1 Meriliis Meier Muu/Other EST
Kohtunik 1 Kati Soonvald Muu/Other EST
Kohtunik 1 Matthias Siirak Muu/Other EST
Kohtunik 007 Joel Tammik Muu/Other EST
Kohtunik Sven Saar Muu/Other EST
Kohtunik Hetti-Maarja Kartau Muu/Other EST
Noored Vaba Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
U 21 Kerdi Leetma Trs Star Trial EST
U 10 Lisett Pärtel Trs Star Trial EST
U Paula Nurmik Beta MC Panter EST
U Virko Noor GasGas Motoklubi AEX EST
Kommentaarium on suletud.