Mototriali BMV/EMV III etapp

Map Unavailable

Aeg
22/08/2020
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Vasalemma 22.08.2020 online results:

EMV3 short results:
https://tinyurl.com/emv3-220820-koond

EMV3 stage points:
https://tinyurl.com/emv3-220820-katsed

Masinaklassid:
EMV/BMV: B, E
EKV: C, D, Hobi, Noored Vaba, U, F, G

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Abikohtunik ${number} Kelly Saar Muu/Other EST
Abikohtunik ${number} Henry M Muu/Other EST
Abikohtunik ${number} Stella Napsep Muu/Other EST
Abikohtunik ${number} Berit Kimmel Muu/Other EST
B ${number} Klaus Somelar Scorpa Tartu Enduro Klubi EST
B ${number} Niks Alksnis Vertigo LAT
B ${number} Arvis Alksnis Vertigo LAT
B ${number} Artis Alksnis GasGas LAT
C ${number} Kauko Kuusinen Beta FIN
C ${number} Maron Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
C ${number} Juha Lamberg Beta FIN
C ${number} Thobias Siirak Vertigo Star Trial EST
C ${number} Gunnar Leis Honda Tapa traieliklubi EST
C ${number} Jaanus Ehala Sherco Otepää Motoklubi EST
C ${number} Priit Ross Trs MC Panter EST
D ${number} Tomi Hämäläinen Beta FIN
D ${number} Meelis Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
D ${number} Arto Kallioinen Vertigo FIN
D ${number} Armand Karu Vertigo Star Trial EST
D ${number} Pasi Tsutsunen Sherco FIN
D ${number} Matti Ahonen Vertigo FIN
D ${number} Mika Paavola Sherco FIN
D ${number} Kaj Erik Rönnqvist Trs FIN
D ${number} Ants Rehe Muu/Other MC Panter EST
E ${number} Karl Leis GasGas Tapa traieliklubi EST
E ${number} Otto Truu GasGas Tapa traieliklubi EST
E ${number} Egert Kimmel Beta MC Panter EST
E ${number} Marten Aarma Oset EST
E ${number} Stig Ross Oset MC Panter EST
E ${number} Joel Rehe Kuberg MC Panter EST
F ${number} Thomas Kruusmaa GasGas Tapa traieliklubi EST
F ${number} Agnis Alksnis Oset LAT
F ${number} Sandra Ratassepp Oset MC Panter EST
F ${number} Pia Anete Rebane Oset MC Panter EST
F ${number} Karl Ahman Trs MC Panter EST
F ${number} Artur Alt Oset MC Panter EST
G ${number} Holger Kruusmaa Oset Tapa traieliklubi EST
G ${number} Nikija Alksne Oset LAT
G ${number} Tessa Ehala Oset Otepää Motoklubi EST
G ${number} Lisanne Neemeste Oset Otepää Motoklubi EST
G ${number} Gustav Miggur Oset MC Panter EST
G ${number} Tähte Kübarsepp Oset EST
Hobi ${number} Grete Liisa Melgas Scorpa Tartu Enduro Klubi EST
Hobi ${number} eliisa meibaum GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Hobi ${number} Seila Jermann Trs Star Trial EST
Hobi ${number} Katre Kosk Trs Star Trial EST
Hobi ${number} Kerdi Leetma Trs Star Trial EST
Hobi ${number} Aleksander Alt Beta MC Panter EST
Hobi ${number} Roman Lohk Sherco Otepää Motoklubi EST
Kohtunik ${number} Sven Saar Muu/Other EST
Kohtunik ${number} ANDRES PLASER Bucci Moto EST
Kohtunik ${number} Kaspar Karu Muu/Other EST
Kohtunik ${number} Birgit Plaser Muu/Other EST
Kohtunik ${number} Meriliis M Muu/Other EST
Kohtunik ${number} Joel Tammik Muu/Other EST
Kohtunik ${number} Kati Soonvald Muu/Other EST
Kohtunik ${number} Keity Meier Jawa EST
Kohtunik ${number} Kristel Alliksaar Ducati EST
Kohtunik ${number} Hetti-Maarja Kartau Muu/Other Otepää Motoklubi EST
Kohtunik ${number} Jaana Ojala Apex EST
Noored Vaba ${number} Chris Andre Ivanov Beta MC Panter EST
Noored Vaba ${number} Uku Jaan Kübarsepp Beta EST
U ${number} Karolin Palk GasGas Otepää Motoklubi EST
U ${number} Paula Nurmik Beta MC Panter EST
U ${number} Lisett Pärtel Trs Star Trial EST
U ${number} Virge Ratassepp Oset MC Panter EST
U ${number} Aksel Kald Trs EST
Kommentaarium on suletud.