Mulgikross

Loading Map....

Aeg
20/04/2019
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend Supplementary regulations

Masinaklassid: 50cc, 65cc, 85cc, MX2, MX Open

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 969 Joonatan Nikkilä KTM FIN
50cc 91 Jose Vainio Husqvarna Freetime Racing FIN
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 87 Leo Huuskonen Husqvarna FIN
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 777 Aaron Dmitriev KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 724 Jazeps Kubulins Husqvarna LAT
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 41 Miko Korpela Cobra EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 21 Kristofer Koppel KTM EST
50cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
50cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 189 Elias Villanen KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 110 Greg Laguta KTM LAT
50cc 11 Braien Kaur KTM EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna EST
50cc 1 Jēkabs Hudolejs Husqvarna LAT
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 933 Georg Sirel KTM EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
65cc 83 Veikka Röntynen Husqvarna FIN
65cc 82 Vili Toivanen KTM FIN
65cc 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
65cc 754 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 737 Ricards Alens Galcins Husqvarna LAT
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 696 Justus Nikkilä KTM FIN
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Martem Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Ida MK EST
65cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
65cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 339 Hugo Sirel KTM EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi MK EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 157 Rene Nyman KTM FIN
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 130 Ivan Kliushkin KTM RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 11 Niila Lehtimäki KTM FIN
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
85cc 989 Тимофей Антонов Husqvarna Äksi MK RUS
85cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 8 Karl Hunt KTM EST
85cc 772 Kārlis Alberts Reišulis KTM LAT
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 765 Edvards Bidzàns Husqvarna LAT
85cc 758 MAX Ulianov KTM RUS
85cc 755 Kristers Janbergs KTM LAT
85cc 755 Kristers Janbergs Husqvarna LAT
85cc 743 Roberts Lusis KTM EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 72 Jānis Mārtiņš Reišulis KTM EST
85cc 712 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 711 Kirils Maslovs Husqvarna LAT
85cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 688 Саша Тарасов Husqvarna Äksi MK RUS
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 460 Aaron Laine KTM FIN
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 37 Cris-Robin Laul KTM Motoextreme EST
85cc 358 Nico Stenberg KTM FIN
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 241 Andre Park Kawasaki Star Racing EST
85cc 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
85cc 20 Jimi Laitinen Yamaha FIN
85cc 161 Jaakko Kauppinen KTM EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 12 Ilias Krasnitskiy KTM RUS
85cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
MX Open 999 Ilja Balabko KTM EST
MX Open 98 Niko Lehtimäki KTM FIN
MX Open 92 Toms Macuks KTM LAT
MX Open 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Open 763 Sami Talvensaari KTM FIN
MX Open 7 Tanel Leok Husqvarna EST
MX Open 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
MX Open 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
MX Open 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open 612 Johannes Kauppinen KTM FIN
MX Open 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX Open 51 aleksei vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX Open 45 Waltteri Koskinen Honda FIN
MX Open 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Open 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX Open 37255592596 aleksei vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX Open 352 Henri Airich Minsk EST
MX Open 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi MK EST
MX Open 331 margus Lilleaed Yamaha EST
MX Open 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open 299 Hendrik Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Open 291 Matiss Karro Husqvarna LAT
MX Open 288 ville meisola Kawasaki FIN
MX Open 28 Joonas Pursiainen KTM Äksi MK FIN
MX Open 163 Menno Aussems Honda Valga MK Muu/Other
MX Open 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX Open 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX Open 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX Open 124 eero madisson KTM FIN
MX Open 111 Arvis Sanders KTM LAT
MX Open 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Open 101 Vaclav Kovar GasGas Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Muu/Other
MX2 992 Aaro Kankaanpää KTM FIN
MX2 950 Kristian Mikkola Honda FIN
MX2 95 Aleksis Araids KTM LAT
MX2 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa MK FIN
MX2 88 Ingars Asma KTM LAT
MX2 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
MX2 757 Rainers Zuks Husqvarna LAT
MX2 737 Kristers Sūna KTM LAT
MX2 736 Rogert Room KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX2 722 kevin sleng KTM Kose AMK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 715 Juhani Kauppinen KTM FIN
MX2 7 Artemy Rausov KTM RUS
MX2 655 Daniil Balandin KTM EST
MX2 57 juri vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
MX2 5 Rihards Bārenis Husqvarna LAT
MX2 454 Aleksi Kurvinen KTM FIN
MX2 424 Jere Vähä-Karvia Yamaha FIN
MX2 422 Kimi Koskinen KTM FIN
MX2 42 Sampo Rainio KTM Tihemetsa MK FIN
MX2 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX2 383 Markus Külahiir KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 37255592596 juri vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 35 Aaron Nau Honda Estonian Express Racing EST
MX2 32 Toni Rautanen TM FIN
MX2 301 Jesse Karlsson KTM FIN
MX2 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX2 261 Jörgen- Matthias Talviku Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 258 Johannes Nermann Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 229 Juho Kaitanen Yamaha FIN
MX2 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 21 Emil Silander KTM FIN
MX2 20 Niks Sūna KTM LAT
MX2 199 Tamur Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX2 15 Dovydas Karka KTM LTU
MX2 107 Allan Vierland Yamaha EST
MX2 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX2 1 Tauno Tuula Jawa Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Kommentaarium on suletud.