MX Liiga III etapp ja MX Naised II etapp 2021 Pühajõel

Map Unavailable

Aeg
24/07/2021
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõikide MX Liiga osalejate vahel loositakse välja see äge Nimo kuivatuskapp.
Loe lähemalt https://msport.ee/2021/06/mx-liiga-osalejate-vahel-loositakse-valja-kvaliteetne-nimo-kuivatuskapp/

Juhend

Võistluse koht: Pühajõe krossirada, Toila vald

EMV etapp: MX Naised
EKV etapp: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V 40+, MX V 50+

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Rules for competitors coming from other countries: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX B 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
MX B 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX B 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
MX B 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX B 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX B 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM EST
MX B 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 867 Karl Hans Bammer KTM KTL Racing klubi EST
MX C 84 Timo Tjorven Teesalu Husqvarna Teesalu Racing Team EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 732 Indrek Tamm KTM EST
MX C 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
MX C 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 294 Mihkel Reino Honda RXT Motoklubi EST
MX C 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX C 112 Marcos Odar KTM EST
MX D 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D 876 Kenneth Kallasmaa Husqvarna Motoextreme EST
MX D 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 606 Tõnu Kaspar Teesalu Husqvarna Teesalu Racing Team EST
MX D 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX D 52 Risto Järv Honda EST
MX D 464 Mallor Vildak Yamaha EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 394 Tarvi Taelma KTM RXT Motoklubi EST
MX D 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX D 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX D 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX D 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX D 147 Reimo Aedver Honda RedMoto Racing EST
MX D 141 Aleksei Merkulaev Kawasaki Narva SK Energia EST
MX D 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 123 Carl-Markus Merits Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 116 Silver Romandi KTM KTL Racing klubi EST
MX D 101 Adi Moormaa KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX E 983 Urmas Liibert Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX E 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX E 85 Rico Sildnik Yamaha Ida MK EST
MX E 83 Robert Rikko Husqvarna EST
MX E 71 Kim Krjukov Yamaha Narva SK Energia EST
MX E 70 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 67 Kevin Nõgesmaa KTM Karksi Racing Team EST
MX E 64 Ranno Palloson Kawasaki EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM EST
MX E 584 Reio Raudsepp Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 523 Ragnar Raam Honda MotoWorks RT EST
MX E 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
MX E 474 Deimon Jõesaar Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 351 Kaur Nõmmemees KTM Ida MK EST
MX E 339 Janari Mäekivi Kawasaki MotoWorks RT EST
MX E 325 Maarek Miil Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 285 Juss Leinbock Kawasaki Püssi Motoklubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 276 hendrik Urbanik Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX E 241 Aleksei Gribkov KTM Narva SK Energia EST
MX E 23 Vahur Kahro Husqvarna SJT Kahro Racing EST
MX E 222 Karl Nõmmemees KTM Ida MK EST
MX E 200 Harri Oberg Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 16 Dmitri Jefimov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX E 138 Kristen-Mikk Vidrik Kawasaki EST
MX E 133 Taavi Rehema Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 126 Marcos Kask KTM Ida MK EST
MX E 11 Herman Tilba Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Jun 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Jun 690 Tristan Uiga Fantic KTL Racing klubi EST
MX Jun 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX Jun 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 10 Allar Pent GasGas Sõmerpalu MK EST
MX Naised 938 Mairi Vann Honda EST
MX Naised 79 Martha Koort KTM Almaca Motosport EST
MX Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 234 Riin Mäesalu Honda Motoklubi AEX EST
MX Naised 205 Juta Saan Honda Kagu Motoklubi EST
MX Naised 142 Carita Lomp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Pro 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Pro 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX Pro 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX Pro 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX Pro 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX Pro 27 Henri Haramaa Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Pro 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX Pro 222 Karl Nõmmemees KTM Ida MK EST
MX Pro 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX V 40+ 370 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 22 Valeri Homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 50+ 747 Andres Haramaa Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX V 50+ 739 MATI REILENT LCR Yamaha Ida MK EST
MX V 50+ 711 Riho Lanno Husqvarna Saku MK EST
MX V 50+ 381 Tony Võsanurm KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 282 Meelis Liivrand KTM Freetime Racing EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.