Home Events Motokross MX Liiga IX etapp (Soolod)”Tõnu Lille mälestusvõistlus” Maardu

MX Liiga IX etapp (Soolod)”Tõnu Lille mälestusvõistlus” Maardu

Võistlusjuhend ja ajakava: Maardu MxLiiga-2023

Võistlusklassid: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V 40+, MX V 50+
EKV: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V 40+, MX V 50+

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX B 930 Madis Lepikov GasGas Tõrva Motoklubi EST
MX B 622 Karl Kiil GasGas EST
MX B 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
MX B 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX B 395 siim palatu GasGas Sõmerpalu MK EST
MX B 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX B 116 Silver Romandi KTM KTL Racing klubi EST
MX B 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
MX C 65 Gregor Allikas KTM Motoextreme EST
MX C 52 Raul Liivlaid Fantic Pärnu Motoclub EST
MX C 517 Maksim Kaljula Husqvarna Narva SK Energia EST
MX C 441 Maksim Minakov KTM EST
MX C 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX C 158 Marten Tint Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 147 Reimo Aedver Honda RedMoto Racing EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX D 99 Raido Rikanson Yamaha Motospordiklubi GasGas EST
MX D 92 Mart Pukk KTM Kose AMK EST
MX D 80 Rasmus Meius KTM EST
MX D 717 Kevin Kill KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 609 Enari Epro GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 52 Risto Järv Honda EST
MX D 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
MX D 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
MX D 406 Joose Pentti Honda Kagu Motoklubi FIN
MX D 394 Tarvi Taelma Kawasaki RXT Motoklubi EST
MX D 325 Maarek Miil Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX D 289 Andero Pikk KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
MX D 247 Tormi Raik GasGas EST
MX D 242 Kaido Kalk Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX D 222 Marko Kasemaa Fantic Team Kassi Auto EST
MX D 187 Karl Linke Fantic KTL Racing klubi EST
MX D 18 Sander Kangro GasGas EST
MX D 179 Ilmari Soo Yamaha EST
MX D 167 Taavi Linaste Yamaha EST
MX E 888 Ahti Tull Kawasaki EST
MX E 833 Alex Sepp Kawasaki EST
MX E 78 Kristo Ojaste Honda Sõmeru Racing EST
MX E 777 Stefan Jakubini KTM Toila Automoto Klubi EST
MX E 771 Ken-Erik Rätsepp GasGas MotoWorks RT EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 694 Reiko Rattus Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX E 69 Kevin-Marcus Kruusandi GasGas Motoextreme EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 59 Kaupo Pakkas Fantic Sõmeru Racing EST
MX E 53 Kris-Kevin Küttim GasGas Hiiumaa Motoharidus EST
MX E 513 Taivo Õun Yamaha EST
MX E 5 Rauno Sillamaa Yamaha EST
MX E 37 Rein Robas Yamaha Motoklubi Tallinn EST
MX E 337 Roobert Rattus Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 32 Tanel Tilk Honda EST
MX E 313 Janar Sädeme Kawasaki EST
MX E 310 Karl Valem Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 291 Kenar Koltsov Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 271 Toomas Press KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 258 Andres Plaat Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX E 236 Marten Talbach Husqvarna Team Kassi Auto EST
MX E 234 Mattis Kangur KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 212 Kaidu Tikk KTM Team Kassi Auto EST
MX E 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
MX E 185 Ilmar Jakobson GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 180 Margus Meius KTM EST
MX E 17 Kaiser Kopti Fantic Motoextreme EST
MX E 133 Taavi Rehema KTM KTL Racing klubi EST
MX E 13 Kristjan Lepp KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 112 Taivo Karon Suzuki EST
MX E 11 Herman TILBA Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Jun 92 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 836 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
MX Jun 6 Juri Vinogradov Honda Narva SK Energia EST
MX Jun 47 Jasper Laine GasGas FIN
MX Jun 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Jun 255 Kennert Nurja KTM MotoWorks RT EST
MX Pro 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Pro 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Pro 411 Erki Kahro Yamaha Team101% motoclub EST
MX Pro 244 Tanel Rauk Fantic Jõhvi Motoklubi EST
MX Pro 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX V 40+ 69 Jaanus Koval Fantic RedMoto Racing EST
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX V 40+ 541 Dmitri Vinogradov Honda Narva Motoklub EST
MX V 40+ 31 Jako Tsäko KTM Motoextreme EST
MX V 40+ 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 268 Erki Tärno Honda Motoextreme EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 50+ 711 RIHO LANNO Husqvarna SJT Kahro Racing EST
MX V 50+ 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V 50+ 631 Deniss Ganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM Team Kassi Auto EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 411 Valdur Kahro Yamaha SJT Kahro Racing EST
MX V 50+ 4 Meelis Kasemaa Honda Team Kassi Auto EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V 50+ 216 Jurijs Kovgers Husqvarna LAT
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 181 Enn Kingo Fantic Türi Motosport EST
MX V 50+ 13 Raul Orumaa Husqvarna Sõmeru Racing EST

The event is finished.

Kuupäev

Sep 23 2023
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Maardu krossirada
Üleoru tn 2, Maardu 74114
Kategooria
QR Code