Home Events Motokross MX Liiga V etapp 2022 Tihemetsas

MX Liiga V etapp 2022 Tihemetsas

Võistlusjuhend ja ajakava: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/Tihemetsa-MxLiiga-2022.pdf
Võistlusklassid:
EKV: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V 40+, MX V 50+

Lisaks toimub lastele elektritasakaalurataste võistlus. Eraldi rada on avatud kell 11:00. Võistlus algab kell 11:30 ja edasi toimuvad tegevused jooksvalt vastavalt publiku huvile.

Osalejad on seekord jagatud kahte klassi: “väikesed” kuni 3-aastased lapsed (3 a kaasa arvatud) ja “suured” 4-6 aastased lapsed. Mõlemal klassil toimub kaks sõitu.

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX B 934 Margus Leetberg Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX B 930 Madis Lepikov GasGas Tõrva Motoklubi EST
MX B 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX B 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX B 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
MX B 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX B 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 93 Oliver Kalda Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX C 907 Robert Niido Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 901 Egert Veltson Fantic KTL Racing klubi EST
MX C 870 Raido Elbing KTM Tihemetsa MK EST
MX C 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX C 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 622 Karl Kiil GasGas KTL Racing klubi EST
MX C 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX C 47 Oliver Leppik KTM KTL Racing klubi EST
MX C 463 indrek kirs KTM KTL Racing klubi EST
MX C 462 Jüri Saluste Husqvarna Kiilimoto EST
MX C 46 Kevin Järvpõld Kawasaki EST
MX C 276 Hendrik Urbanik KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
MX C 22 Arsi Tupits Husqvarna EST
MX C 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX C 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Tihemetsa MK EST
MX C 178 Sam Jones Honda KTL Racing klubi Muu/Other
MX C 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX C 123 Carl-Markus Merits Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX C 121 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 116 Silver Romandi KTM KTL Racing klubi EST
MX C 112 Marcos Odar Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX C 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
MX D 990 Lennart Linde Yamaha EST
MX D 827 Mart Kiil KTM KTL Racing klubi EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 75 Raido Rekand Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
MX D 702 Kaspar Raagmaa Husqvarna Motoextreme EST
MX D 70 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 65 Gregor Allikas KTM Motoextreme EST
MX D 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
MX D 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 520 Raul Liivlaid Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX D 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 49 Priidu Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 48 Marten Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 451 Karel Toss Yamaha MotoWorks RT EST
MX D 43 Kevin Koppel KTM EST
MX D 426 Mart Saluste Husqvarna Kiilimoto EST
MX D 394 Tarvi Taelma KTM RXT Motoklubi EST
MX D 367 Sven Karelson Yamaha Motoklubi K&K EST
MX D 241 Aleksei Gribkov KTM EST
MX D 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX D 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX D 238 Olev Roosmäe Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 23 Vahur Kahro KTM KTL Racing klubi EST
MX D 228 Kaspar Merilaht Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX D 17 Allar Illaste Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 167 Taavi linaste Yamaha EST
MX D 147 Reimo Aedver Honda RedMoto Racing EST
MX D 143 Rait Palm Honda RXT Motoklubi EST
MX D 128 Robin Paarman KTM Tihemetsa MK EST
MX D 12 Henri Grünberg Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX D 111 Tanel Kull Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX D 107 Karl Talinurm Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
MX E 961 Keiro Usin KTM EST
MX E 919 Kaido Kase KTM Viljandi Motospordiklubi EST
MX E 900 Risto Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX E 878 Simon-Aaron Zuts KTM KTL Racing klubi EST
MX E 87 Reino Peilman KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 83 Robert Rikko Husqvarna EST
MX E 813 Lauri Tusis Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 80 seppo kahar KTM EST
MX E 777 Stefan Jakubini KTM Toila Automoto Klubi EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 694 Reiko Rattus Honda Kagu Motoklubi EST
MX E 694 Robin Reelo KTM Toila Automoto Klubi EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 622 Margus Kiil GasGas KTL Racing klubi EST
MX E 621 Hardi Piiroja Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 46 Indrek Järvpõld Kawasaki EST
MX E 455 Sten Tasso Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
MX E 41 Egert Põldve KTM EST
MX E 376 Sven Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 370 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 365 Simo Sarapuu Kawasaki EST
MX E 35 Tiit Robas Yamaha Motoklubi Tallinn EST
MX E 337 Roobert Rattus KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 313 Janar Sädeme Yamaha EST
MX E 289 Andero Pikk KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 271 Toomas Press Honda Pärnu Motoclub EST
MX E 27 Rainer Hartikainen Husqvarna EST
MX E 233 Karri Vilkman Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 216 Martin Gatski Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 21 Rasmus Ridalaan KTM EST
MX E 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX E 18 Sander Kangro GasGas KTL Racing klubi EST
MX E 17 tomi nurmik Fantic Äksi39Team EST
MX E 159 Eiko Engelbrecht KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX E 139 Miko Väli Kawasaki KTL Racing klubi EST
MX E 133 Taavi Rehema KTM KTL Racing klubi EST
MX E 13 Janari Tusis KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 122 Robin Reesar Suzuki KTL Racing klubi EST
MX E 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX E 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Jun 889 Otto Mattias Rootalu Fantic KTL Racing klubi EST
MX Jun 57 Juri Vinogradov Husqvarna Narva SK Energia EST
MX Jun 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Jun 255 Kennert Nurja KTM MotoWorks RT EST
MX Pro 726 Miska Kumaja Yamaha KTL Racing klubi FIN
MX Pro 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Pro 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX Pro 621 Rasmus Kumaja KTM FIN
MX Pro 46 Henri Möll Kawasaki KTL Racing klubi EST
MX Pro 25 Rait Kaimer Husqvarna MotoWorks RT EST
MX Pro 244 Tanel Rauk Fantic Jõhvi Motoklubi EST
MX Pro 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Pro 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
MX Pro 102 Christopher Talli KTM Toila Automoto Klubi EST
MX V40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 9 Meelis Valdmets Kawasaki EST
MX V40+ 813 Lauri Tusis Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX V40+ 81 Kalmer Jalast Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V40+ 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V40+ 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V40+ 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
MX V40+ 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX V40+ 404 Riho Peilman Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V40+ 370 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V40+ 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX V40+ 242 Kaido Kalk Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V40+ 238 Olev roosmäe Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 109 Edijs Siliņš GasGas LAT
MX V50+ 83 Veiko Kukk LCR Yamaha Otepää Motoklubi EST
MX V50+ 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V50+ 711 RIHO LANNO Husqvarna SJT Kahro Racing EST
MX V50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX V50+ 231 Indulis Karklins Yamaha LAT
MX V50+ 223 Valdis Mednis Honda LAT
MX V50+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V50+ 185 Enn Kingo Fantic Türi Motosport EST
MX V50+ 172 Peep Nork KTM Motoextreme EST
MX V50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST

The event is finished.

Sildid:

Kuupäev

Jul 30 2022
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Lauri krossirada
Tartu–Viljandi–Kilingi-Nõmme, Väljaküla, 86211 Pärnu maakond
Kategooria
QR Code