Home Events Motokross MX Liiga VIII etapp (KV +Q) Karksi-Nuia

MX Liiga VIII etapp (KV +Q) Karksi-Nuia

Võistlusjuhend ja ajakava: Karksi MxLiiga-2023

Võistlusklassid:
EKV: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V 40+, MX V 50+, Quad, Quad B, Quad Veteran, K/V, K/V Veteran
Korraldaja karikale: Mulgi MV, K/V Veteran 55+

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 94 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 68 Kristjan Lomp Erik Velemzon KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 58 Allar Keba Jarek Elmi AYR-KTM Püssi Motoklubi EST
K/V 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
K/V 47 Aron Kaurit Reio Rosin AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 444 Robert Lihtsa Markus Lina Husqvarna Kagu Motoklubi EST
K/V 424 Kristo Oja Sander Roosileht AYR-KTM Tihemetsa MK EST
K/V 301 Johannes Johannson Tomass Dukulis AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 26 Asko /kaspars Saadi/krievs KTM Kose AMK EST
K/V 15 Sven Pintsuk Mihkel Kütt KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 101 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis Muu/Other LAT
K/V Veteran 71 Rain Normak Marko Normak AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V Veteran 56 Ivo Kütt Ralf Kütt AYR-KTM Püssi Motoklubi EST
K/V Veteran 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
K/V Veteran 331 Timo Karttiala Johan Grönqvist KTM FIN
K/V Veteran 17 Tuljo Martin Kristjan Kivistu ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 137 aivo savolainen jüri juuram AYR-KTM Tihemetsa MK EST
K/V Veteran 119 Andres Angerjas. Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Vahur Vingissaar AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V Veteran 55+ 38 IVARS ZUBKOVS AYR-MTH Motosport 360 LAT
K/V Veteran 55+ 38 RAIMONDS APSITIS MTX LAT
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Andris Macs Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 28 Uno Päll Saire Tamme-Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 55+ 201 Mika Hietala Valtteri Mäki KTM FIN
Mulgi MV 848 Erko Küper KTM EST
Mulgi MV 84 Toomas Giske KTM Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 777 Markos Mugu Yamaha Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 728 Robi Mikk Yamaha Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 634 Enno Kartus CZ EST
Mulgi MV 31 Karl Giske Kawasaki FIN
Mulgi MV 280 Günther Põllumäe KTM EST
Mulgi MV 260 Raiko Elming Kawasaki Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 237 Taavi Purtsak KTM Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
Mulgi MV 102 Eero Ilves KTM Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 101 Sander Hermiste Kawasaki EST
MX B 930 Madis Lepikov GasGas Tõrva Motoklubi EST
MX B 63 Stefan Taaber GasGas Kagu Motoklubi EST
MX B 622 Karl Kiil GasGas KTL Racing klubi EST
MX B 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX B 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX B 395 Siim Palatu GasGas Sõmerpalu MK EST
MX B 276 Hendrik Urbanik KTM Kagu Motoklubi EST
MX B 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX B 123 Carl-Markus Merits Yamaha RedMoto Racing EST
MX B 121 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX B 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
MX C 941 Siim Ihats GasGas Kagu Motoklubi EST
MX C 72 Joosep Bork Kawasaki KTL Racing klubi EST
MX C 65 Gregor Allikas KTM Motoextreme EST
MX C 53 Ahti Pärnsalu Fantic Motoklubi AEX EST
MX C 53 Ahti Pärnsalu Fantic Motoklubi AEX EST
MX C 520 Raul Liivlaid Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX C 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX C 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 158 Marten Tint Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 107 Karl Talinurm Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 99 Raido Rikanson Yamaha Motospordiklubi GasGas EST
MX D 82 Karl-Markus Jens Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX D 777 Mikk Allika Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 75 Raido Rekand Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 730 Kaspars Beļavs Husqvarna LAT
MX D 717 Kevin Kill KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 710 Valters Belavs KTM LAT
MX D 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 664 Arsi Tupits GasGas Kagu Motoklubi EST
MX D 609 Enari Epro GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
MX D 43 kevin koppel Husqvarna Elva Krossiklubi EST
MX D 394 Tarvi Taelma Kawasaki RXT Motoklubi EST
MX D 319 Asko-Ahto Raud Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 289 Andero Pikk KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
MX D 264 Steven Niklus KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 241 Aleksei Gribkov KTM EST
MX D 14 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX D 101 Adi Moormaa Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 99 Kristjan-Erich Luhaäär GasGas Pärnu Motoclub EST
MX E 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
MX E 888 Ahti Tull Kawasaki EST
MX E 86 Kaur Ivanov Kawasaki Motospordiklubi GasGas EST
MX E 81 Romet Ollerma KTM Ida-Saare Motoklubi EST
MX E 78 Kristo Ojaste Yamaha Sõmeru Racing EST
MX E 777 Stefan Jakubini KTM Toila Automoto Klubi EST
MX E 776 Gunnar Peebu Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX E 771 Ken-Erik Rätsepp KTM MotoWorks RT EST
MX E 728 Robi Mikk Yamaha Karksi Racing Team EST
MX E 713 Kenneth Lind KTM Tihemetsa MK EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 694 Reiko Rattus Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX E 656 Allan Uue GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX E 650 Jane Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 601 Marko Lutt Kawasaki Tõrva Motoklubi EST
MX E 59 Kaupo Pakkas Fantic Sõmeru Racing EST
MX E 550 Gert Kautlenbach GasGas Otepää Motoklubi EST
MX E 529 Sergei Kudrjavtsev Honda RXT Motoklubi EST
MX E 500 Lars robert Lamp KTM Motospordiklubi GasGas EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 4 Mart Pettinen Yamaha EST
MX E 337 Roobert Rattus Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 32 Tanel Tilk Honda EST
MX E 313 Janar Sädeme Kawasaki EST
MX E 310 Karl Valem Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 293 Riivo Niglas Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 291 Kenar Koltsov Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX E 271 Toomas Press KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 264 Steven Niklus KTM Sõmerpalu MK EST
MX E 234 Mattis Kangur KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 222 Jass Tali KTM EST
MX E 22 Mikko Kandi KTM EST
MX E 205 Juta Saan Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 196 Hardi Mets Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX E 185 Ilmar Jakobson GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 139 Miko Väli Fantic KTL Racing klubi EST
MX E 126 Kristjan Samarin Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 106 Jaanus Novikov KTM Elva Krossiklubi EST
MX Jun 92 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 889 Otto Mattias Rootalu Fantic KTL Racing klubi EST
MX Jun 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Jun 744 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Jun 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Jun 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Jun 255 Kennert Nurja KTM MotoWorks RT EST
MX Jun 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
MX Pro 78 Hans Priidel KTM KTL Racing klubi EST
MX Pro 770 Jan Jakobson Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Pro 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX V40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V40+ 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX V40+ 55 Ain Klettenberg KTM EST
MX V40+ 541 Dmitri VINOGRADOV Honda Narva Motoklub EST
MX V40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V40+ 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V50+ 915 Toomas Raba Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX V50+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V50+ 711 RIHO LANNO Husqvarna SJT Kahro Racing EST
MX V50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V50+ 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V50+ 575 jaanus pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 45 Lauri Politanov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX V50+ 409 Petri Pohjamo TM Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 4 Meelis Kasemaa Honda Team Kassi Auto EST
MX V50+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX V50+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V50+ 110 Jānis VILDERS Suzuki LAT
Quad 741 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Quad 286 Sigmund villumson Honda EST
Quad 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Quad 222 Rasmus Sõna KTM RedMoto Racing EST
Quad 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad B 811 Janar Perv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 8 mihkel mürk Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 69 Rander Tarum Yamaha Pühajõe MK EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 39 Steven Eres Yamaha Äksi39Team EST
Quad B 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Quad B 252 Martten Tintso Yamaha Äksi39Team EST
Quad B 14 andren mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Veteran 929 Kaspars Jansons Kawasaki LAT
Quad Veteran 90 Viesturs Šauriņš KTM Valga MK LAT
Quad Veteran 79 Lauri Noot Yamaha EST
Quad Veteran 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Quad Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST

The event is finished.

Kuupäev

Aug 26 2023
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code