Narva motokross TOP200 VII etapp

Loading Map....

Aeg
27/09/2020
Kogu päev

Asukoht
Narva krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV: Pitbike MX
MX Harrastajate TOP200: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX Naised
Korraldaja karikale: 85cc, 65cc

NB! Seoses Terviseameti ettekirjutisega on kõikidel üritusel osalejatel kohustuslik kasutada kaitsemaske.

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 720 Robin Raudsepp KTM EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 767 Kevin Peterson KTM Valga MK EST
85cc 689 Николай Черкасов Kawasaki Narva SK Energia Muu/Other
85cc 511 Stanislav Lihhatsov Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
MX A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 74 Ardo Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX A 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX A 51 Aleksei Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX A 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX A 41 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX A 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX A 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX A 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX B 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
MX B 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX B 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX B 541 Aleksei Vinogardov KTM Narva TSÜ Vinest EST
MX B 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX B 117 Priit Palatu KTM EST
MX C 941 siim ihats Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX C 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX D 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 876 Kenneth Kallasmaa KTM Motoextreme EST
MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX D 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 49 Priidu Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX D 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
MX D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
MX D 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX D 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX E 977 Raimo Pent Honda Motoklubi Tallinn EST
MX E 940 Markus Liivrand KTM Motoextreme EST
MX E 92 Mart Pukk KTM Kose AMK EST
MX E 884 Erik Ohakas KTM Tihemetsa MK EST
MX E 84 Toomas Giske Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 818 Jegor Vogt Yamaha EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 66 Aleksei Balkin Kawasaki EST
MX E 631 Deniss Ganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
MX E 584 Reio Raudsepp KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 418 Ilja Andrejev Yamaha EST
MX E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX E 34 Timofei Malõšenko Honda Narva Motoklub EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 16 Dmitri Jefimov Kawasaki Narva Motoklub Muu/Other
MX E 139 Miko Väli KTM KTL Racing klubi EST
MX E 111 ergo daum Kawasaki Motoextreme EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 49 Priidu Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 40+ 406 Rene Peilman Yamaha RedMoto Racing EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 170 Meelis Vaarmaa Honda RedMoto Racing EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Yamaha Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 18 Sergei Zaitsev Muu/Other Narva Motoklub EST
MX V 50+ 17 Allan Laurimäe Husqvarna RedMoto Racing EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Pitbike 96 Margus Oks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Kommentaarium on suletud.