Nuia Suursõit 2018

Laen kaarti....

Aeg
19/05/2018
Kogu päev

Asukoht
Karksi-Ainja krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EKV MX Harrastajate TOP200: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX Naised
Korraldaja karikale: K/V ja Mulgi MV (MX Open)

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
K/V 69 Joosep Hansar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V 45 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 27 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Margo Sonn Arturs Linters Husqvarna Kose AMK EST
K/V 191 Didzis Gorbenko Tanel Kõiv ZABEL LAT
Mulgi MV (MX Open) 931 Aivo Rebane Suzuki EST
Mulgi MV (MX Open) 848 Erko Küper Kawasaki Funracing EST
Mulgi MV (MX Open) 81 Danel Giske Honda Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 799 Kristjan Kütt Suzuki Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 610 Timo Kals Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Mulgi MV (MX Open) 58 Maido Martsik Sherco EST
Mulgi MV (MX Open) 43 Meeme Männiste KTM Motoklubi MRC EST
Mulgi MV (MX Open) 42 Taavi Linaste KTM EST
Mulgi MV (MX Open) 41 Meelis Linaste Yamaha Motoklubi MRC EST
Mulgi MV (MX Open) 375 Janar Villbach Muu/Other Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Mulgi MV (MX Open) 295 Riho Rebane KTM RedMoto Racing EST
Mulgi MV (MX Open) 260 Raiko Elming Kawasaki Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 255 Renno Ruubel Yamaha EST
Mulgi MV (MX Open) 251 Raido Nikonorov KTM Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 237 Taavi Purtsak Muu/Other Karksi Racing Team EST
Mulgi MV (MX Open) 199 Ragnar Valdstein Husqvarna EST
Mulgi MV (MX Open) 13 Kaupo Õnne Honda EST
Mulgi MV (MX Open) 102 Eero Ilves KTM Karksi Racing Team EST
MX A 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX A 87 Karl Saat Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX A 777 David Strokov KTM RUS
MX A 774 Toni Koskinen KTM FIN
MX A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 75 Kristjan Lember Cobra EST
MX A 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX A 677 Lauri Pöör Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX A 655 daniil balandin KTM Narva Motoklub EST
MX A 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
MX A 521 Veiko Rääts Sherco Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX A 35 Aaron Nau Husqvarna Estonian Express Racing EST
MX A 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi Motoklubi EST
MX A 313 Tanel Soots KTM Motoklubi AEX EST
MX A 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 274 Mait Kaha KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX A 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
MX A 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX A 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX B 930 Madis Lepikov KTM Valga Motoklubi EST
MX B 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX B 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX B 871 Victor Hodyrev KTM RUS
MX B 79 Risto Voldek Honda RedMoto Racing EST
MX B 79 Risto Voldek Honda RedMoto Racing EST
MX B 751 juri vinogradov Yamaha Narva Motoklub EST
MX B 707 Genry Arras Yamaha LAT
MX B 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX B 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX B 52 Holger Värk Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX B 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX B 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX B 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 399 Alvar Tint Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX B 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX B 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
MX B 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX B 360 Riho Keerme KTM EST
MX B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
MX B 34 Kardo Orav Kawasaki EST
MX B 295 Riho Rebane KTM RedMoto Racing EST
MX B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 162 Marken Sonn Suzuki Kose AMK EST
MX B 14 Argo Keerme Beta EST
MX B 127 Taavi Tenno Husqvarna Tartu Motokrossiklubi EST
MX B 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
MX C 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa Motoklubi EST
MX C 981 Mihkel Kaarov Kawasaki EST
MX C 98 Fred-Georg Pääro KTM Motoklubi Freedom Feelers EST
MX C 922 Kajar Pilv Husqvarna Star Racing EST
MX C 841 aleksei merkulajev Kawasaki Narva Motoklub EST
MX C 786 Jaanus Pitk Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
MX C 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX C 69 jan pendla KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX C 66 Märt Kaarov Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX C 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
MX C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX C 472 Andreas Arras KTM EST
MX C 441 Maksim Minakov Kawasaki Star Racing EST
MX C 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX C 36 Kristjan Robas Yamaha Motoklubi Tallinn EST
MX C 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 300 Jorma Arukase Honda Pärnu Motoclub EST
MX C 255 Renno Ruubel Yamaha EST
MX C 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX C 22 Arsi Tupits KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX C 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
MX C 184 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX C 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX C 160 Karl Erik Roosileht KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX D 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX D 932 Raigo Pruli Kawasaki Valga Motoklubi EST
MX D 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX D 873 Riho Vaikmäe KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 700 Igor Ivanov KTM RUS
MX D 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX D 631 Deniss Ganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
MX D 606 Allar Illaste Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX D 601 Marko Lutt Kawasaki EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 428 Olli Pohjonen Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
MX D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX D 349 Raido Rikanson Kawasaki Saku MK EST
MX D 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 322 Mairo Soomets Honda Pärnu Motoclub EST
MX D 301 Timofei Žuravljov Suzuki Narva Motoklub EST
MX D 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
MX D 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX D 279 Vladimir Overchenko KTM RUS
MX D 251 Kristaps Baltins Kawasaki LAT
MX D 230 Mauri Varik CZ AYR Racing Team EST
MX D 23 Aivo Savolainen CZ EST
MX D 216 Peeter Piirimägi KTM Kagu Motoklubi EST
MX D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX D 191 Riho UNT Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
MX D 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX D 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
MX E 96 Margo Undla Honda RedMoto Racing EST
MX E 9 Viktor Sidorov Yamaha RUS
MX E 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX E 848 Erko Küper Kawasaki Funracing EST
MX E 808 Fredi Kostikov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 78 Kaspar Kann Kawasaki Valga Motoklubi EST
MX E 767 Egon Peterson KTM Valga Motoklubi EST
MX E 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX E 725 Toomas Malleus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Suzuki Tihemetsa Motoklubi EST
MX E 681 Jaanis Merila Yamaha Tihemetsa Motoklubi EST
MX E 660 janek männik KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 644 Martin Reilent Yamaha Jõhvi Motoklubi EST
MX E 641 Heiki Velba Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX E 584 Reio Raudsepp Honda Valga Motoklubi EST
MX E 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
MX E 510 Raido Kaju Yamaha EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 43 Meeme Männiste KTM Motoklubi MRC EST
MX E 416 Aleksandr Nikolajev Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
MX E 397 Madis Aasjärv Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX E 36 Leo Lindman Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 36 Leo Lindman Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX E 31 Ahty Rosenberg Honda Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX E 290 Hannes Lepmets KTM EST
MX E 286 Kauri Tsetsin Honda EST
MX E 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX E 259 Kermo Mürkhain Kawasaki Funracing EST
MX E 233 Karri Vilkman Yamaha Kagu Motoklubi FIN
MX E 225 Aleksandr Vatter Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX E 212 Sander Liivaoja Kawasaki Funracing EST
MX E 207 Mario Engman Honda Motoklubi Lääne EST
MX E 190 Marek Koldits Yamaha Motoklubi MRC EST
MX E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 159 Eiko Engelbrecht Kawasaki EST
MX E 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
MX E 136 Janar Ilves Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 12 ARON ANNERVIEK KTM Pärnu Motoclub EST
MX E 115 Eerik Hein KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX E 11 Ilmari Soo Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX E 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Naised 551 Karleen Randver KTM Otepää Motoklubi EST
MX Naised 46 Kadri Ehamäe Honda RedMoto Racing EST
MX Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 202 Avely Villand KTM Motoklubi Lääne EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 69 marko Kokk Honda Motoextreme EST
MX V 40+ 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX V 40+ 609 Andrus Lomp Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX V 40+ 55 AIN KLETTENBERG Kawasaki Tihemetsa Motoklubi EST
MX V 40+ 45 lauri politanov Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX V 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
MX V 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 40+ 154 Raivo Juss Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha EST
MX V 50+ 177 Urmas Tahk KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 10 Lembit Nõlvak Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.