Paikuse enduro

Loading Map....

Aeg
08/08/2020 - 09/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Paikuse põhikool

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Paikuse2020”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Paikusel toimuvaga kursis Sportity abiga!

Juhend

Masinaklassid:
EMV ja BMV: E 1 , E 2 , E 3, E 40+, E Juunior 16+ (E Juniors 16+), EGP
EKV ja BKV: Hobi 2T(Hobby 2T), Hobi 4T(Hobby 4T) , Algajad (C) 2T(Beginners C),Algajad (C)4 T,V 50+ ,V 60+, Uustulnuk (E- Rookie) , Naised (E W)
KOHALIK KARIKAS: Kärnatajad 2T,Kärnatajad 4T

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
(C) Beginners 2T 751 Alvar Andre KTM FIN
(C) Beginners 2T 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
(C) Beginners 2T 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
(C) Beginners 2T 608 Kari Kodasma KTM Pärnu Motoclub EST
(C) Beginners 2T 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
(C) Beginners 2T 350 Madis Koplimäe KTM RedMoto Racing EST
(C) Beginners 2T 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
(C) Beginners 2T 284 Kert Kaljurnd Husqvarna EST
(C) Beginners 2T 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
(C) Beginners 2T 20 Rene Lehiste Husaberg Paikuse Motoklubi EST
(C) Beginners 2T 186 Rando Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Beginners (C) 4T 811 Meelis Järv Husqvarna Karksi Racing Team EST
Beginners (C) 4T 77 Toomas Tulp KTM KTL Racing klubi EST
Beginners (C) 4T 686 Ivo Boruks KTM LAT
Beginners (C) 4T 601 Raimo Pärt Sherco FIN
Beginners (C) 4T 51 Artūrs Semjonovs KTM LAT
Beginners (C) 4T 420 Hendrik Allsalu Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Beginners (C) 4T 335 Kristians Vebers KTM LAT
Beginners (C) 4T 159 Joose Kojo Husqvarna RedMoto Racing FIN
Beginners (C) 4T 102 Kert Pikanõmme KTM RedMoto Racing EST
E 1 89 Janne Ihalainen KTM FIN
E 1 7 Kaspars Erkulis Husqvarna LAT
E 1 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
E 1 369 Andres Kukk Yamaha RedMoto Racing EST
E 1 35 Rene jerbach KTM EST
E 1 177 Jarkko Tyni TM FIN
E 2 992 Tõnu Kallast Sherco Paikuse Motoklubi EST
E 2 93 Eetu Puhakainen TM FIN
E 2 86 Edgars Silins Husqvarna Motobox Racing Team LAT
E 2 74 ivo šteinbergs Husqvarna LAT
E 2 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
E 2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E 2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E 3 84 Taisto Loopere Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E 3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E 3 246 Mika Liljeqvist KTM FIN
E 3 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
E 3 210 Andris Grinfelds Beta LAT
E 3 21 Martins Vinters KTM EST
E 3 13 Lauris Ermanis Husqvarna LAT
E 40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
E 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
E 40+ 4 Einars Vinters KTM EST
E 40+ 395 Antti Laine KTM FIN
E 40+ 333 janne vesterinen Beta EST
E 40+ 211 Sandris Klavins Husqvarna Motobox Racing Team LAT
E 40+ 16 Janis Rasmanis KTM LAT
E Juunior (16+) 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
E Juunior (16+) 110 Kristian Aatsinki Beta FIN
Hobby 2T 92 Aleksandrs Čerņagins Husqvarna LAT
Hobby 2T 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobby 2T 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
Hobby 2T 44 Martin Kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobby 2T 38 Edgars Kursitis Husqvarna LAT
Hobby 2T 316 Henri Petman TM Paikuse Motoklubi FIN
Hobby 2T 300 Andrejs Stolers KTM LAT
Hobby 2T 193 Tergo Liib KTM EST
Hobby 2T 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobby 2T 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Hobby 2T 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobby 4T 939 Toomas Palmissaar KTM Pärnu Motoclub EST
Hobby 4T 868 Alvis Lecis KTM LAT
Hobby 4T 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobby 4T 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobby 4T 254 Rünno Jõeäär KTM EST
Hobby 4T 214 Eero Nieminen KTM Paikuse Motoklubi FIN
Hobby 4T 163 Mika Lindfors Husqvarna RedMoto Racing FIN
Kärnataja 2T 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 777 Reigo Jundas Sherco EST
Kärnataja 2T 527 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 26 Kuldar Sellis KTM EST
Kärnataja 2T 257 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 20 Jaanus Kullerkupp KTM EST
Kärnataja 4T 985 Erki Martinson Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Kärnataja 4T 62 Janek Busch Sherco RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 512 Irmo NUUT KTM EST
Kärnataja 4T 5 Martin Tammetalu Husqvarna EST
Naised (E W) 560 Hanna Anton Husqvarna Sõmerpalu MK EST
V 50+ 84 Andris Kalniņs Husqvarna LAT
V 50+ 49 Peteris Sliede KTM LAT
V 50+ 448 Raimo Kesseli KTM FIN
V 50+ 415 Vilnis Zeiza KTM LAT
V 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Motoklubi AEX EST
V 50+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
V 50+ 336 Niko Pahlberg KTM FIN
V 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
V 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
V 60+ 941 Arto Niskanen KTM FIN
V 60+ 471 Ričardas Duonelavičius KTM LTU
V 60+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
Kommentaarium on suletud.