Paikuse enduro EMV III etapp

Aeg
03/07/2021 - 04/07/2021
Kogu päev

Asukoht
Paikuse põhikool

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Paikuse2021”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Paikusel toimuvaga kursis Sportity abiga!

Current information during the competition in the Sportity App (event name: Paikuse enduro, password: Paikuse2021).

Juhend

Võistluse koht: Paikuse Põhikool, Paikuse, Pärnumaa

Masinaklassid:
E 1, E 2, E 3, EGP, E Juunior, E 40+, Hobi 2T, Hobi 4T, Algajad 2T, Algajad 4T, V 50+, V 60+, Naised, Uustulnuk, Kärnatajad 2T, Kärnatajad 4T

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

You can find the rules that are specific to foreign competitors here: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/

Information about at-risk countries for people arriving in Estonia is available at the website of the Ministry of Foreign Affairs: https://vm.ee/en/information-countries-and-self-isolation-requirements-passengers

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Algajad 2T 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 2T 601 Raimo Pärt KTM FIN
Algajad 2T 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
Algajad 2T 20 Rene Lehiste Husaberg Paikuse Motoklubi EST
Algajad 2T 133 Silver Eerik KTM EST
Algajad 4T 949 Aho Aunapuu Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Algajad 4T 608 Kari Kodasma KTM Pärnu Motoclub EST
Algajad 4T 420 Hendrik Allsalu Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Algajad 4T 354 Raido Allikmäe KTM EST
Algajad 4T 350 Madis Koplimäe KTM RedMoto Racing EST
Algajad 4T 180 Rūdolfs Rinka Husqvarna LAT
Algajad 4T 127 Raul Kirt Husqvarna MC Panter EST
E 1 585 Erki Vellmann KTM EST
E 1 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E 2 531 Priit Biene Yamaha Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 2 210 Andris Grinfelds Beta LAT
E 2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 3 92 Aleksandrs Cernagins GasGas LAT
E 3 82 Vilnis Skrastins Husqvarna LAT
E 3 777 Kalev Kriis GasGas Sõmerpalu MK EST
E 3 74 Ivo Steinbergs Husqvarna LAT
E 3 6 Taisto Loopere Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E 3 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E 3 369 Andres Kukk TM Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E 3 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
E 40+ 14 Arturs Robeznieks Sherco LAT
E 40+ 13 Lauris Ermanis Husqvarna LAT
E Juunior 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
E Juunior 118 Janus Forsgren Sherco Pärnu Motoclub FIN
Hobi 2T 92 Aleksandrs Čerņagins GasGas LAT
Hobi 2T 489 Lauris Paulovskis KTM LAT
Hobi 2T 373 Andres Arro KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi 2T 319 Sander Leivo KTM RedMoto Racing EST
Hobi 2T 300 Andrejs Stolers KTM Motoklubi Pärm Racing Team LAT
Hobi 2T 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi 2T 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi 2T 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi 4T 592 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi 4T 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 4T 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 4T 51 Artūrs Semjonovs KTM LAT
Hobi 4T 355 Karlis Reinfelds KTM LAT
Hobi 4T 272 Kaspars Logins Husqvarna LAT
Hobi 4T 262 Priit Raid Husqvarna Kaubaalus RM Enduro Team EST
Hobi 4T 254 Rünno Jõeäär KTM EST
Kärnatajad 2T 580 Villem Martin Roos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 2T 314 Ain Musting KTM EST
Kärnatajad 2T 26 Kuldar Sellis KTM EST
Kärnatajad 2T 257 Irmo Nuut Husqvarna EST
Kärnatajad 4T 985 Erki Martinson Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Naised 905 Esmeralda Vesterinen KTM FIN
Naised 560 Hanna Anton KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 19 Vilma Forsgren Sherco Pärnu Motoclub FIN
Uustulnuk 88 Karmo Hurm KTM MC Panter EST
Uustulnuk 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
Uustulnuk 185 Janek Suurkütt TM KTL Racing klubi EST
Uustulnuk 129 Mattias Vahter KTM MC Panter EST
V 50+ 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
V 50+ 489 Antti Rannikko Beta FIN
V 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
V 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
V 60+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
V 60+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.