Paikuse enduro (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
18/05/2019 - 19/05/2019
Kogu päev

Asukoht
Paikuse põhikool

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV: E-1, E-2, E-3, E 40+, E Jun
EKV: E-B, E-C, E50+ ,E60+, E Rookie, EW
BKV: A18+ A30+
Kohalik karikas: Kärnatajad 2T,Kärnatajad 4T

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
A18+ 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
A18+ 235 Sarunas Kirlys KTM LTU
A18+ 192 Rimgaudas Rutkauskas KTM LTU
A18+ 132 Antanas Pučinskas KTM LTU
A30+ 915 Andrius Greičiūnas KTM LTU
A30+ 550 Marius Ramoška GasGas LTU
A30+ 426 Tomas Lileikis KTM LTU
A30+ 166 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu MK EST
A30+ 138 Paulius Kapalinskas Husqvarna Linnamäe Krossiklubi LTU
E-1 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
E-1 327 Tadas Maračinskas KTM Aave Spordiklubi LTU
E-1 317 Gints Filipsons KTM LAT
E-2 79 Joonas Salonen KTM FIN
E-2 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-2 232 Arunas Gelazninkas KTM LTU
E-2 218 Mykolas Paulavicius Husqvarna Aave Spordiklubi LTU
E-2 208 Rokas Anuskevicius KTM LTU
E-2 200 Mindaugas Paskevicius Beta LTU
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 -210 Andris Grinfelds KTM LAT
E-3 88 Evaldas Kleiva Sherco Linnamäe Krossiklubi LTU
E-3 6 Lauris Liepins GasGas LAT
E-3 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-3 389 Vytenis Macerinskas Husqvarna LTU
E-3 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
E-3 308 Vytautas Vasiliauskas KTM LTU
E-3 301 Viktoras Majys KTM LTU
E-3 244 Marius Povilonis Beta LTU
E-3 242 Mindaugas Molevicius Husqvarna LTU
E-3 21 Martins Vinters KTM LAT
E-3 201 Andrius Mitkevičius KTM LTU
E-3 13 Lauris Ermanis Husqvarna LAT
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
E-40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
E-40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
E-40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
E-40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-40+ 400 Artūras Butkus KTM LTU
E-40+ 4 Einars Vinters KTM EST
E-40+ 379 Arto Kallioinen KTM FIN
E-40+ 35 Rene Jerbach KTM RedMoto Racing EST
E-40+ 347 Jani Koskenniemi KTM FIN
E-40+ 209 Vitalij Petkevic KTM LTU
E-40+ 163 Mika Lindfors KTM RedMoto Racing FIN
E-40+ 16 Jānis Rasmanis KTM LAT
E-40+ 14 Arturs Robeznieks Sherco LAT
E-40+ 123 Gytis Kaziliūnas KTM Aave Spordiklubi LTU
E-50+ 84 Andris Kalniņš Husqvarna LAT
E-50+ 526 Janne Tammi KTM Ida MK FIN
E-50+ 49 Peteris Sliede KTM LAT
E-50+ 48 Almar Proos KTM Favor Motosport EST
E-50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
E-50+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
E-50+ 221 Kęstutis Gurčinas KTM LTU
E-50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
E-50+ 194 Mart Montvila Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
E-50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-60+ 962 Reijo Kivelä Yamaha FIN
E-60+ 941 Arto Niskanen KTM FIN
E-60+ 471 Ričardas Duonelavičius KTM LTU
E-60+ 47 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-B 98 Kristjan Kuill KTM Motodepoo Team Green EST
E-B 97 Mikko Rasinen KTM FIN
E-B 939 Toomas Palmissaar KTM EST
E-B 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
E-B 82 Vilnis Skrastins Husqvarna LAT
E-B 71 Aleksi Rinne KTM FIN
E-B 694 Agris Logins Husqvarna LAT
E-B 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-B 373 Andres Arro KTM Sõmerpalu MK EST
E-B 316 Henri Petman Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
E-B 261 Jānis Jēgers Husqvarna LAT
E-B 193 Tergo Liib KTM EST
E-B 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
E-B 12 Aivars Kukojs KTM LAT
E-C 727 Aurimas Sukys KTM LTU
E-C 66 Janis Berzins KTM EST
E-C 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E-C 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
E-C 619 Justas Kubertavičius KTM LTU
E-C 396 Edgars Vilcans KTM LAT
E-C 335 KRISTIANS VEBERS Husqvarna LAT
E-C 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
E-C 235 Sarunas Kirlys KTM LTU
E-C 235 Rene Sapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-C 215 Aivaras Zakarauskas Suzuki LTU
E-C 211 Indrek Veski Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E-C 190 Severi Hyytiäinen KTM FIN
E-C 159 Joose Kojo Husqvarna RedMoto Racing FIN
E-Jun 54 Ģirts Kalniņš Husqvarna EST
E-Jun 26 Tino Nuuttinen TM FIN
E-Jun 110 Kristian Aatsinki Husqvarna FIN
E-Rookie 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
E-Rookie 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
E-Rookie 189 Jarno Grönholm Beta FIN
E-Rookie 136 Janek Martin GasGas Motospordiklubi GasGas EST
EW 918 Hanna Anton KTM RedMoto Racing EST
EW 913 Liis Simson Beta RedMoto Racing EST
EW 805 Sandra Roosme Sherco RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 92 Raul Valdmets KTM EST
Kärnataja 2T 843 Mikk Blum KTM EST
Kärnataja 2T 464 Aleksei Melehhin Beta Tartu Enduro Klubi EST
Kärnataja 2T 420 Hendrik Allsalu Husaberg Paikuse Motoklubi EST
Kärnataja 4T 354 Raido Allikmäe Husqvarna EST
Kärnataja 4T 160 Rain Lipson KTM RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.