Paikuse kestvuskross

Laen kaarti....

Aeg
12/10/2019
Kogu päev

Asukoht
Paikuse

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations European Cup

Masinaklassid:
Euroopa KV finaaletapp: Junior, Senior, Veteran, Women ja Quad (2×4, 4×4)
EMV IV etapp klassidele: E-1, E-2, Vet.40+, Enduro, Q-Open.
EKV V etapp klassidele: Senior 50+, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Q-Hobi, Naised
BKV: 85cc; E-1; E-2; E-3; Veteran 40+; Enduro; Quad Open; Hobi 30+; Hobi C; Seenior 50+; ATV kuni 750 cm³; ATV üle 750 cm³; Jun 14+; A 18+

Registreerimise vorm/Registration form (European Cup)

Download file HERE
NB! Fail tuleb täidetuna saata aadressile/Send the filled form to: paikuseenduro@gmail.com.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
85cc BKV 781 Marius Adomaitis KTM LTU
A 18+ BKV 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
A 18+ BKV 132 Antanas Pučinskas KTM LTU
ATV 986 ERNST SAAN BMW Valga MK EST
ATV 986 ERNST SAAN BMW Valga MK EST
ATV 901 Guntis Lazdiņš Kawasaki LAT
ATV 900 Aigars Lazdiņš Can-Am LAT
ATV 900 Aigars Lazdiņš Can-Am LAT
ATV 88 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV 88 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV 82 Aleksandrs Vasiļjevs Can-Am LAT
ATV 82 Aleksandrs Vasiļjevs Can-Am LAT
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 5 DZINTARS BORTNS Suzuki LAT
ATV 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV 314 Guntars Melbardis Yamaha LAT
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 225 Rolands Puravs Can-Am LAT
ATV 21 Raivis Skobolevs Can-Am LAT
ATV 12 Toomas Tika Muu/Other Vihur Motosport EST
ATV 119 Povilas Ignatavicius Yamaha LTU
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 135 Gints Berzins Husqvarna LAT
E-1 119 Peetu Juupaluoma Husqvarna FIN
E-1 0 Pyry Juupaluoma Husqvarna FIN
E-2 93 Peteris Misins Husqvarna LAT
E-2 73 Jari Halme KTM FIN
E-2 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 196 Rytis Garbačiauskas KTM LTU
E-2 179 Aleksej Snytka KTM LTU
E-3 BKV 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 985 Erki Martinson Husqvarna EST
Enduro 939 Toomas Palmissaar KTM Pärnu Motoclub EST
Enduro 9 Jurģis Žukas Husqvarna LAT
Enduro 608 Kari Kodasma Sherco EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 421 Arto Tikka KTM FIN
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 254 Raimondas Machrov KTM LTU
Hobi 30+ BKV 811 Meelis Järv Husqvarna EST
Hobi 30+ BKV 633 Arturs Treija Honda LAT
Hobi 30+ BKV 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 30+ BKV 288 Donatas Alijošius KTM LTU
Hobi 30+ BKV 111 Janis Misins Husqvarna LAT
Hobi B 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
Hobi B 250 Timmo Metsaroos Honda Karksi Racing Team EST
Hobi B 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 150 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Hobi B 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 99 Ilgvars Martemjanovs Suzuki EST
Hobi C 95 Lukas Vasiliauskas Kawasaki LTU
Hobi C 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 565 Evaldas Navickas KTM LTU
Hobi C 47 Jānis Indriksons KTM LAT
Hobi C 428 Olli Pohjonen Yamaha FIN
Hobi C 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Hobi C 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 322 Mairo Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
Hobi C 143 Rait Viiart Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 99 Lainer Trussmann GasGas Pärnu Motoclub EST
Hobi D 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 761 Andreas Kool Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 75 Raido Rekand Yamaha Kagu Motoklubi EST
Hobi D 72 Edgar Aia Yamaha EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 44 Silvester Sarapik Kawasaki Vihur Motosport EST
Hobi D 414 Tiit Laugus Beta Pärnu Motoclub EST
Hobi D 366 Mikk Sepa Suzuki EST
Hobi D 345 Marko Kaarneem Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi D 187 Rene Visnapuu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 14 Alex Vetkin KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 103 Riho Mägi Kawasaki EST
Jun 14+ BKV 92 Gustas Martinkenas KTM LTU
Jun 14+ BKV 707 Genry Arras Yamaha LAT
Jun 14+ BKV 323 Dominik Gilevski Kawasaki LTU
Jun 14+ BKV 252 Gytis Martinaitis KTM LTU
Naised 934 Janette Mielonen Husqvarna FIN
Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Husqvarna RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Naised 2001 Crete Luik CZ Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad Hobi 533 Veiko Vahi Suzuki EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Yamaha Motohai EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 26 Janar Juks Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 232 Jaan Oder Suzuki EST
Quad Hobi 2 Marek Abras Honda EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Hobi 154 Hendrik Volmer Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 15 Aarne Saar Honda Motohai EST
Quad Open 95 AIVIS Graudiņš Suzuki LAT
Quad Open 90 martin toovis KTM Pühajõe MK EST
Quad Open 72 Ričards Zālīte Yamaha LAT
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Seeniorid 50+ 49 Peteris Sliede KTM LAT
Seeniorid 50+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
Seeniorid 50+ 25 uldis veidenieks Husqvarna EST
Seeniorid 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 404 mika karma Husqvarna FIN
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 16 Janis Rasmanis KTM LAT
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.