Paikuse kestvuskross 2018

Kaart pole saadaval

Aeg
13/10/2018
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
1. 85 cc 5. Hobi B/C/D 9. Naised 13. ATV kuni 750cc (Balti arvestus)
2. E-1 6. Enduro 10. Quad Open 14. Hobi 30+ (Balti arvestus)
3. E-2 7. Veteranid 40+ 11. Quad Hobi
4. E-3 8. Seeniorid 50+ 12. ATV

Võistluse määrang:
EMV etapp masinaklassidele: 85cc, E-1, E-2, Veteran 40+, Quad Open, Enduro
EKV etapp masinaklassidele: E-3; Seenior 50+, ATV; Quad Hobi; Hobi B; C; D;Naised
BKV etapp masinaklassile: 85cc; Junior 14+; E-1; E-2; E-3; Seenior 40+; Enduro; Quad Open; Hobi 30+; Hobi C; Veteran 50+; ATV kuni 750 cc; ATV üle 750 cc.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
85cc 190 Kārlis Roberts Elksnis Yamaha LAT
85cc 12 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
ATV 87 Jānis Suhanovs Can-Am LAT
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 72 Marvo Kalmus Kawasaki Saku MK EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 5 Dzintars Bortiņš ART-Suzuki LAT
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
E-1 86 Edgars Silinš Husqvarna LAT
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
E-1 644 Martin Reilent Yamaha Jõhvi Motoklubi EST
E-1 416 Aleksandr Nikolajev Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu MK EST
E-2 93 Pēteris Misiņš Husqvarna LAT
E-2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
E-2 614 Mihkel Valgemäe Yamaha Jõhvi Motoklubi EST
E-2 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
E-2 240 Aidas Tamosaitis KTM LTU
E-2 196 Rytis Garbačiauskas KTM LTU
E-2 115 Mindaugas Alijosius KTM LTU
E-2 1 Janis Vinters KTM LAT
E-3 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-3 487 Valdis Dzērve KTM LAT
E-3 201 Andrius Mitkevičius KTM LTU
E-3 150 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
E-3 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 774 Jurģis Žukas Husqvarna LAT
Enduro 771 Jānis Ozoliņš KTM LAT
Enduro 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 323 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 232 Arunas Gelazninkas KTM LTU
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Hobi 30+ 777 Bruuno Soosalu KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi 30+ 7 Kristjan Siilak Beta Motohai EST
Hobi 30+ 61 Janis Freimanis Husqvarna LAT
Hobi 30+ 5 Gatis Megris KTM LAT
Hobi 30+ 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 30+ 288 Donatas Alijosius KTM LTU
Hobi 30+ 266 Ruslan Kovalcik KTM LTU
Hobi 30+ 13 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Hobi 30+ 111 Jānis Misiņš Husqvarna LAT
Hobi B 69 Taavi Palu Kawasaki Star Racing EST
Hobi B 421 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C 707 genry Arras Yamaha LAT
Hobi C 655 Tiit Keldo KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi C 383 Joel Toome Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 38 Edgars Kursitis Husqvarna LAT
Hobi C 246 risto ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 243 Juhan Heamets Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi C 132 Antanas Pučinskas KTM LTU
Hobi C 115 Mindaugas Alijosius KTM LTU
Hobi D 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 901 Egert Veltson KTM RedMoto Racing EST
Hobi D 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Yamaha Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 641 Andris Skrastiņš KTM LAT
Hobi D 58 Veiko Möldre KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Hobi D 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 14 Aado Popp Honda EST
Junior 14+ 707 genry arras Yamaha LAT
Junior 14+ 557 Markuss Daniels Jauntirāns Kawasaki LAT
Junior 14+ 121 Miks Rasmanis KTM LAT
Naised 85 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu MK EST
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Can-Am Motohai EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 95 Aivis Graudiņš Suzuki LAT
Quad Open 90 Martin Toovis KTM KTM Racing Estonia EST
Quad Open 80 Jānis Zaķis KTM LAT
Quad Open 50 Kaspars Andersons Suzuki LAT
Quad Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 25 Monta Dislere-Kirilko KTM LAT
Quad Open 25 Monta Dislere-Kirilko KTM LAT
Seenior 50+ 941 Arto Niskanen KTM FIN
Seenior 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Seenior 50+ 49 Peteris Sliede KTM LAT
Seenior 50+ 41 IVARS MIĶELSONS KTM LAT
Seenior 50+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Seenior 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seenior 50+ 207 Pasi Salonen TM FIN
Seenior 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seenior 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seenior 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 777 Vesa Lindholm Suzuki Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
Veteran 40+ 500 Jaanus Vihtla KTM EST
Veteran 40+ 4 Einars Vintetrs KTM LAT
Veteran 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteran 40+ 25 Uldis Veidenieks Husqvarna EST
Veteran 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 199 Roberts Mīkstais Suzuki LAT
Veteran 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 119 Peeter Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Veteran 40+ 117 Jurijs Žižkuns KTM LAT
Veteran 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.