Paikuse kestvuskross

Map Unavailable

Aeg
10/10/2020
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV etapp masinaklassidele: E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro,Quad Open
EKV etapp masinaklassidele: Seenior 50+, ATV, Quad Hobi,Hobi B,Hobi C,Hobi D,Naised
BKV etapp masinaklassile: 85cc; E-1; E-2/E-3; Veteran 40+; Enduro; Quad Open; Hobi; Hobi C (Beginners 2T); Hobi C (Beginners4T) Seenior 50+; ATV; Jun 14+

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
85cc BKV 67 Kevin Nõgesmaa KTM EST
85cc BKV 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
ATV 98 Jorma Suumann Can-Am EST
ATV 88 Keijo Kraav Can-Am Sõmeru Racing EST
ATV 77 Kalev Koivsaar Can-Am EST
ATV 69 ahto peet Polaris EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 5 Tõnu Tooming Polaris EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 78 Hans Priidel KTM KTL Racing klubi EST
E-1 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
E-1 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-2 78 Hans Priidel KTM KTL Racing klubi EST
E-2 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
E-2 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 614 Rolf-Otto Rootsma KTM Sõmerpalu MK EST
E-2 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
E-2 244 Tanel Rauk KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 992 Tõnu Kallast KTM Paikuse Motoklubi EST
Enduro 608 Kari Kodasma KTM Pärnu Motoclub EST
Enduro 6 Taisto Loopere Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Enduro 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 45 Siim Raud KTM EST
Enduro 444 kristjan koksar Husqvarna EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 154 Risto Maeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Enduro 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Hobi B 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 66 Taavi Laur KTM KTL Racing klubi EST
Hobi B 619 Siim Ehasalu Jawa EST
Hobi B 500 Jaanus Vihtla KTM EST
Hobi B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi B 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 157 Rasmus Lehter KTM Valga MK EST
Hobi B 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
Hobi B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi B 121 Mati Nuut KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi C 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
Hobi C 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C 412 Kevin Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 143 Rait Viiart Honda RXT Motoklubi EST
Hobi C (2T) BKV 6 Taisto Loopere Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C (2T) BKV 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
Hobi C (2T) BKV 306 Edgar Kasesalu KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi C (4T) BKV 811 Meelis Järv Husqvarna Karksi Racing Team EST
Hobi C (4T) BKV 420 Hendrik Allsalu Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C (4T) BKV 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C (4T) BKV 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C (4T) BKV 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi C (4T) BKV 161 Mark Tori Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi C (4T) BKV 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 997 Steve Loorits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Hobi D 900 Risto Vanatoa Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 761 Andreas Kool Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 76 Timo Riik KTM Carma Motoklubi EST
Hobi D 700 Ranno Vann Yamaha EST
Hobi D 696 Argo Põder KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 62 Ülar Sellin KTM EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
Hobi D 414 Tiit Laugus Beta Pärnu Motoclub EST
Hobi D 350 Rait Oberg KTM EST
Hobi D 345 Marko Kaarneem Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 32 Tanel Tilk Honda EST
Hobi D 311 Kevin Erkmann KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Hobi D 204 Elmu Randoja Husqvarna Tihemetsa MK EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 161 Mark Tori Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 155 Gert Kautlenbach Honda Otepää Motoklubi EST
Hobi D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi D 111 Margus Maltsar Honda RXT Motoklubi EST
Jun 14+ BKV 17 Eliisa Meibaum GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Yamaha RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 999 Eros Tihane Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 504 Alar Kaevand Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 35 Ennart Kunglamäe Yamaha EST
Quad Hobi 323 Priit Kaevand Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 171 Timo Loot Yamaha Motohai EST
Quad Hobi 154 Hendrik Volmer Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 117 Kahro Pärna Yamaha EST
Quad Open 90 Martin Toovis KTM Pühajõe MK EST
Quad Open 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad Open 13 Virgo Mitt Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seenior 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
Seenior 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seenior 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Seenior 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seenior 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seenior 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seenior 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seenior 50+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Seenior 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Veteran 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
Veteran 40+ 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
Veteran 40+ 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Veteran 40+ 353 Ants Murusalu Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Veteran 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
Veteran 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 108 Veiko Alberg Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.