Pärnu jäärada EMV/EKV

Kaart pole saadaval

Aeg
02/02/2019
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

EMV masinaklassid: MX Open (jääpiik), MX A (krossinael), KV (krossinael), Quad (nael)
EKV masinaklassid: 65cc, 85cc, MX Hobi (krossinael), ATV (nael)
Kohalik karikas: MX 50cc, MX Vabaklass, MX Naised, MX Beginners/kärnataja (krossinael), MX Vet 40/50 (krossinael)

NB! Klassides MX Open jääpiik, MX Vabaklass, ATV nael, Quad nael ja KV krossinael nõutav automaatse süütekatkesti (nn surnud mehe lüliti) olemasolu.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Quad (nael) 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad (nael) 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 800 Kalev Must Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad (nael) 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 5 Raini Roomets Can-Am Paikuse Motoklubi EST
Quad (nael) 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad (nael) 40 Arvi Aasamets Yamaha EST
Quad (nael) 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
Quad (nael) 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Quad (nael) 2 marek abras Suzuki EST
Quad (nael) 176 Ivar Praks KTM Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 16 Eduard Kurankov BMW Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 15 Aarne Saar Honda Motohai EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 7 Kristin Karro Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 7 Kristin Karro Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 33 Selyn Kazakova Honda Vihur Motosport EST
Naised 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Naised 263 sandra Antoniak Husqvarna Motoextreme EST
MX-Hobi (krossinael) 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 96 Peeter Volokitin Jawa Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 939 Enrico Pedak Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 901 Egert Veltson KTM KTL Racing klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 870 Raido Elbing Yamaha Tihemetsa MK EST
MX-Hobi (krossinael) 812 Mikk Lepik Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX-Hobi (krossinael) 811 Rauno Viljas Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
MX-Hobi (krossinael) 8 Jürgen Jegorov KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 79 Ain Randmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX-Hobi (krossinael) 761 Andreas Kool Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 7 Kristjan Siilak Husqvarna Vihur Motosport EST
MX-Hobi (krossinael) 696 Andre Prems Honda RedMoto Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 69 Taavi Palu Husqvarna Star Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 611 Ranno Kaju Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 511 Rivo Kaju Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 48 Ken-Marti Koger Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 400 ahti piirak Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 4 Andres Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 300 Kevin Erkmann TM Paikuse Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 273 Anton Sergejev GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX-Hobi (krossinael) 250 Timmo Metsaroos Honda Karksi Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX-Hobi (krossinael) 211 Indrek Veski KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 18 Aleksei Botskov Kawasaki Narva Motoklub EST
MX-Hobi (krossinael) 17 Peep Sooväli Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX-Hobi (krossinael) 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-A (krossinael) 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-A (krossinael) 69 Taavi Palu Husqvarna Star Racing EST
MX-A (krossinael) 655 Daniil Balandin KTM Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 61 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
MX-A (krossinael) 42 lauri lokotar Kawasaki Kose AMK EST
MX-A (krossinael) 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX-A (krossinael) 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 401 Ivo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 241 Andre Park Husqvarna RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 14 Alex Vetkin TM Vihur Motosport EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 79 Ain Randmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 71 Marko Kokk Honda Motoextreme EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 488 Peeter Vaher Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Vet 40/50 (krossinael) 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Vabaklass 888 Kristjan Sammelselg KTM EST
MX Vabaklass 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Vabaklass 609 Andre Selter Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Vabaklass 32 Sven Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 94 Andero Oksaar Ossa Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open (jääpiik) 770 Robert Niido Kawasaki Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open (jääpiik) 66 Taavi Laur KTM KTL Racing klubi EST
MX Open (jääpiik) 555 Kaiko Kolkanen KTM Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX Open (jääpiik) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX Open (jääpiik) 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open (jääpiik) 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open (jääpiik) 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 263 Sandra Antoniak Husqvarna Motoextreme EST
MX Open (jääpiik) 241 Andre Park Beta RedMoto Racing EST
MX Open (jääpiik) 22 Patrick Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 10 Prants Pals TM Türi Auto-Motoklubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 92 Raul Valdmets Husaberg EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 89 Rauno Muts KTM EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 876 Erki Martinson Husqvarna EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 777 Bruuno Soosalu Husaberg Paikuse Motoklubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 76 Janek Teder KTM EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 717 ermo maanlaht KTM EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 615 Kenneth Laas KTM KTL Racing klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 535 Silver Vilisaar Honda Pärnu Motoclub EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 314 Mati Kraavi Husaberg EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 3 Ardi Oja KTM Pärnu Motoclub EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 211 Indrek Veski KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 209 Indrek Veski KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 204 Elmu Randoja Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 17 Peep Sooväli Kawasaki EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 126 Miko Põder KTM EST
K/V (krossinael) 91 Sten Sugasep Silver Sugasep KTM Sõmerpalu MK EST
K/V (krossinael) 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V (krossinael) 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM Motoklubi Lääne EST
K/V (krossinael) 82 Tanel Reesna Teet Eier ZABEL EST
K/V (krossinael) 82 Tanel Reesna Teet Eier ZABEL EST
K/V (krossinael) 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V (krossinael) 71 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu AYR-KTM EST
K/V (krossinael) 54 Ülar Karing Tõnis Tuul AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V (krossinael) 500 Sverre lamp Tanar tōnts AYR-KTM Saku MK EST
K/V (krossinael) 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V (krossinael) 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V (krossinael) 2 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
ATV (nael) 88 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV (nael) 72 Marvo Kalmus Kawasaki Saku MK EST
ATV (nael) 65 Kauri Metsaots Kawasaki EST
ATV (nael) 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV (nael) 300 Meelis Mäeots Can-Am EST
ATV (nael) 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
ATV (nael) 147 Paavo Voogre Can-Am EST
85cc 93 Egert Põld KTM Äksi MK EST
85cc 67 Andre Köster KTM Vihur Motosport EST
85cc 66 Karl Takk Honda Vihur Motosport EST
85cc 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
85cc 544 Markus Jõemets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 50 Reimo Kaldma Suzuki EST
85cc 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
85cc 44 Silvester Sarapik Yamaha Vihur Motosport EST
85cc 43 Rommi Semenov KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi MK EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 04 Fred Erik Merivälja Kawasaki Pärnu SLIK EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 77 Kristofer Kalju KTM EST
65cc 70 Lauri Koppel KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 7 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi MK EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 14 Uku Kandelin Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 10 Oliver Püüding Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 5 Caspar Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 46 Oskar Kärg KTM Vihur Motosport EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 4 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 210 Meribel Kask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 15 Marko Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 100 Theo Kolts KTM EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.