Pärnu kestvuskross

Laen kaarti....

Aeg
22/04/2018
Kogu päev

Asukoht
Potsepa karjäär

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
EMV – 85cc, E-1, E-2, Vet.40+, Enduro, Q-Open
EKV – Sen.50+, E-3, Hobi-B, Hobi-C, Hobi-D, ATV, Q-Hobi, Naised

Registreeru võistlusele

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 140 Tiitus Enjala Kawasaki FIN
85cc 12 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
ATV 718 Ernst Saan Can-Am Valga Motoklubi EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV -37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
E-1 93 Lauri Salonen TM FIN
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 707 Genry Arras Yamaha LAT
E-1 67 Jussi Anttila Honda EST
E-1 656 Allan Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
E-1 641 Heiki Velba Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 47 Tomi Erens Yamaha FIN
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 87 Karl Saat Yamaha Pärnu Motoclub EST
E-2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
E-2 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
E-2 45 Waltteri Koskinen Honda FIN
E-2 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki SMS (Saku MK) EST
E-2 204 Roni Mäkinen Kawasaki FIN
E-2 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 45 Waltteri Koskinen Honda FIN
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 14 Argo Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 608 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Enduro 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Hobi B 707 Genry Arras Yamaha LAT
Hobi B 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi B 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 109 Aleksis Lehtinen Honda FIN
Hobi C 707 Genry Arras Yamaha LAT
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi C 393 Haron Sepper Honda RedMoto Racing EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 153 Gert Kase Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi D 95 Arbo Mägi Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 898 Riho Juhalo Suzuki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 581 Indrek Roosmaa Honda RedMoto Racing EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 423 Riho Org KTM RedMoto Racing EST
Hobi D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Hobi D 403 Heiko Komendant Yamaha Star Racing EST
Hobi D 30 Timofei Žuravljov Suzuki Narva Motoklub EST
Hobi D 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Motoklubi Freedom Feelers EST
Hobi D 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 86 Priit Plaado Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 5 Raini Roomets Can-Am EST
Quad Hobi 47 Tomi Erens Yamaha FIN
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 39 Reigo Koppe Yamaha Motoklubi Lääne EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 98 Rene Kaseste Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 90 Martin Toovis KTM KTM Racing Estonia EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Quad Open 115 Joosep Eesmäe Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 111 Olari Saarme Yamaha Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
Seeniorid 50+ 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
Seeniorid 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 50+ 125 P Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Veteranid 40+ 974 Mart Meeru KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 71 marko kokk Honda Motoextreme EST
Veteranid 40+ 414 Sasu Enjala Honda FIN
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Veteranid 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
Veteranid 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.